Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:
Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.
Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.
Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.
Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.
І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
genteestupida• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Да, це ми лохи. Росія завжди була пасивно агресивною. Очікувати від неї якоїсь іншої поведінки могли тільки якісь д*уни. Ми самі винні в тому, що все розпиляли.я це писала, пишу і буду писати. Підписали собі смертний вирок, віддавши ядерку
Мы ??? Вы сейчас серьезно ? Есть люди ответственные, их подписи на документах и что ответственны ? !
genteestupida• 15 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Буданов - найбільше розчарування року
🤷♀️.. для меня они все арестовичи чтоб долго не запоминать всех голов что говорят
Ответ дляelegante
Чогось усім Меркель поперек горла і на неї сипляться звинувачення у відгодовуванні путінської Росії
А те що наші розпиляли зброю, заводи і роздали ядерку - так це норма
genteestupida• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Так, вони відповідальні. Я би взагалі оголосила їм підозру за здачу державних інтересів і державну зраду
Да , пока это нет , считаю что в нашем государстве ничего не меняется .
Ответ дляСоната любви
все войны планируются мировым правительством задолго до начала событий.
составляют несколько сценариев, просчитывают разные варианты.
и постепенно начинают внедрять в действие.
где и какой сценарий начать первым, исходят из менталитета общества.
насколько оно податливое, внушаемое и ведомое.
а чтобы прощупать наклонность общества к манипулированию, начинают с майданов.
постепенно подталкивая к нужным действиям и реализации своих планов.
Не верю
МАМА НИКИТКИ-2• 15 октября 2023
Ответ дляSanta_n
А чому тоді цього всього не було при Трампі? Він вже був президентом
ПАтАмуштА тоді методички інші видавали.
МАМА НИКИТКИ-2• 15 октября 2023
Можна питання? Як Трамп при двопалатному парламенті може прийняти якесь рішення самостійно?
Marie-Antoinette2• 15 октября 2023
Сьогодні у Польші вибори, то також якось впливає на нас авторко- політолог?)
Ответ дляlilu1990
Вибити собі найкращу переговорну позицію
Смайлики рукаліцо та ржущі на ваші повідомлення ставлять недальокі свідки Єдиних новин, які каву вже п´ють в Криму
Автор, на жаль, все до того йде, дуже жаль, що так довго і важкими силами та життями захисників
Борисфенка• 15 октября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
На нас все впливає, але авторка закликає якось вплинути на американські вибори. Як саме - поки що неясно.
Odna Takaya• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Більше всього я боюсь що ми зробили ставку на імпотентну Європу з толерастією і клімаксом в останній стадії.
з прозрінням!!!
svetlapanna• 16 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Мені цей факт взагалі загадочний. Такого бути не може, щоб напад такого масштабу ні власна розвідка Ізраілю, ні США провтикали. Тут щось не те.
Та хто нам скаже
Ті ж самі думки..