Коко На Страже• 16 октября 2023
Дают ли сейчас кредитный лимит монобанк?
Морожена_курка• 16 октября 2023
Да, 2 месяца назад дали кредитный лимит 30 тысяч. До этого за 5 лет 0 был.
Налогообложу• 16 октября 2023
Мне недавно дали 50 тыс. До этого был 5 тыс (3 года). Моей тете (она работает в госструктуре с оф з/п), она открыла у них счет в этом году летом, дали на следующий день, после открытия, 200 тыс.
english book• 16 октября 2023
Там програма розраховує за певним алгоритмом. Багато що впливає.Якщо офіційно працюєте довгий час, то без проблем.
Також банки зараз роблять автоматичний запит кредитної історії. І якщо у вас проблеми, то ви не отримаєте.
Анютины ласки• 16 октября 2023
тиждень назад зареєструвалась та відкрила звичайну карту, мені ліміт не потрібен. А вони 20 тис дали. Ну в мене ідеальна кред. історія, кредитів не маю