Всі ви, мабуть, бачили фото, де африканска дитина лежить скрючившись і помирає, а поруч стоїть здоровенний птах-падальщик, чекає його смерті. Щоб поїсти. Кондор здоровий такий.
Уявіть що це кацапська або палестинська дитина, і іх багато. Отак в рядок лежать собі, скрючившись. І помирають. Самі, без нікого поруч. Вам як?
Я все розумію.
Просто якось мені все одно не по собі.
Діти. Дітки. Всі однакові🤷♀️. Я розумію що з кацапський дітей не виросте нічого путнього. Але на момент дитинства, немовлятами, вони такі самі, звичайні діти. І палестинські, і іранські, і всіх тих мразот. Винуваті тільки іх батьки, іх влада, культура - з одного боку. Та такі імпотенти як ООНи, з іншого, які ніфіга не можуть ні врегулювати і навести лад у світі, ні, бодай, зробити так, щоб не було опухших голодних дітей в Африці
Ще одне фото знайшла, де водою поють. Ну куди це годиться((( я просто уявляю свій стан, побач я в такому вигляді і стані свою дитину. У кого дитині рік - ну подиввться на це.
Стоїть п‘є воду. Вроді і нічого такого. Але.
Коротше мабуть ми живемо дійсно вже в пеклі з вами. Якщо мало того, що таке відбувається, так ще й ми вроді хочемо, і справедливо ж наче хочемо, щоб кацапи подохли абсолютно повністю.
Не знаю чого африканські ці фото наввяли на мене саме такі думки. До чого тут руські діти. В общєм. Другий абзац - там, власне, моє питання) решта - то якась фігня
Я все розумію.
Просто якось мені все одно не по собі.
Парова Машина• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Блін які жахливі кадри
Дитина іде-повзе без сил САМА невідомо де, і це норма там. Голодна слаба безпорадна дитина.
А ви смакуєте прям, я дивлюсь
Парова Машина• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Та думайте що хочете
Дякую що дозволили.
Світ несправедливий, автор, завжди буде хтось вмирати, когось втрачати, людство буде воювати, діти будуть голодувати і так далі. Від того що ви їх пожалієте їм легше не стане, а нам від цих фото тим більше легше не стане. Якщо на ваше питання відповісти - так, якби побачила кацапську дитину отак, то було б шкода звісно, діти не винуваті. Батьки їх тупоголові винуваті що влаштували в Україні різню, тому якщо вони там вимруть всі то через свою ж власну тупість і кровожерливість. А поки вмирають наші діти, а не кацапські.
Що будемо з цим всім робити?
marina1189• 16 октября 2023
В мене схожі відчуття щодо того, що зараз відбувається в Газі. Я підтримую Ізраїль абсолютно, і вони абсолютно в праві знищувати Хамас на території Гази після того, що ці нелюди наробили. Але підписалась на сторінку, де викладають, що там зараз відбувається. І це просто неможливо... вбиті, поранені діти, немовлята. Жінки, над ними ридаючі. Це все якось настільки неправильно... Але який був вихід? Ізраїль захищає себе. Але ж скільки невинних жертв.
За останні роки настільки змінилось світосприйняття. Раніше мені чомусь здавалось, що зараз ми живемо в прогресивні часи, де люди стали розумніші, цивілізованіші ніж навіть 100 років тому, що конфлікти мають вирішуватись дипломатично, а людське життя має цінитися. Але це не так, нічого не змінилось. Як і в давні часи, люди все ще вбивають один одного за землю, ресурси, релігію. Сумно насправді
Ответ дляПарова Машина
Дякую що дозволили.
Що будемо з цим всім робити?
Нічого не будемо, де ми, а де Африка
Ніхто не написав що хай сдохнуть руські діти, і це вже непогано. Значить людяність присутня, що не може не радувати. Проте чи корисна ця риса..
Nil admirari• 16 октября 2023
Я би відігнала птаха і напоїла будь-яку дитину - палестинця чи росіянина, неважливо.
Nil admirari• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Не так не з фото
А з тим, що такі діти там, в такому стані, в такому вигляді. Може і воду не бачив тиждень
Там і пляшок немає мабуть. В всього що треба дитині.
Дуже шкода дітей. :(
smile_to_me• 16 октября 2023
Если честно, то при взгляде на эти фото я злюсь на родителей этих детей. Они рожают и рожают, зная, что их детей ждёт голод и надеясь на подачки других стран.
Я знаю, что на первом фото девочка голодает из-за войны. Я про многих других, которые годами живут в голоде и все равно рожают.
История второго фото, насколько я нашла, совсем жуткая - родители решили, что в их ребенка вселилась нечистая сила и прогнали его. Дитё ходило само и пыталось выжить, пока его не нашли волонтёры.
Детей мне очень жаль. Родители вызывают злость
Ответ дляsmile_to_me
Да. Я написала оно, 55й коментар
annetta888• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Психолог нашо
Я що, у вікно виходжу від фоток, чи в запой йду. Аби ото щось написать гидке, чесне слово. Через що - що поганого? - неясно.
А що гидкого в пораді піти до психолога?
Це як піти у магазин чи кіно, чи до коуча
Час проведений з користю.
А яка користь від цієї теми?
Час проведений з користю.
А яка користь від цієї теми?
Ответ дляsmile_to_me
Вони там не те, що народжують
Не ає такого явища як контрацепція. Як тварини. Вони і самі не особо винуваті. А діти тим більше
Ответ дляsmile_to_me
Боже, пздц
Ми он трусимося що дитина в рік прикорм не ість
А воно - саме блукало, повзало ж напевно спочатку, бо не факт що вже ходив. Ну жесть