Teonaa• 16 октября 2023

Просто хочу спитати. Що ви насправді відчуваєте

Всі ви, мабуть, бачили фото, де африканска дитина лежить скрючившись і помирає, а поруч стоїть здоровенний птах-падальщик, чекає його смерті. Щоб поїсти. Кондор здоровий такий.
Уявіть що це кацапська або палестинська дитина, і іх багато. Отак в рядок лежать собі, скрючившись. І помирають. Самі, без нікого поруч. Вам як?
Я все розумію.
Просто якось мені все одно не по собі.
Діти. Дітки. Всі однакові🤷‍♀️. Я розумію що з кацапський дітей не виросте нічого путнього. Але на момент дитинства, немовлятами, вони такі самі, звичайні діти. І палестинські, і іранські, і всіх тих мразот. Винуваті тільки іх батьки, іх влада, культура - з одного боку. Та такі імпотенти як ООНи, з іншого, які ніфіга не можуть ні врегулювати і навести лад у світі, ні, бодай, зробити так, щоб не було опухших голодних дітей в Африці
Ще одне фото знайшла, де водою поють. Ну куди це годиться((( я просто уявляю свій стан, побач я в такому вигляді і стані свою дитину. У кого дитині рік - ну подиввться на це.
Стоїть п‘є воду. Вроді і нічого такого. Але.
Коротше мабуть ми живемо дійсно вже в пеклі з вами. Якщо мало того, що таке відбувається, так ще й ми вроді хочемо, і справедливо ж наче хочемо, щоб кацапи подохли абсолютно повністю.
Не знаю чого африканські ці фото наввяли на мене саме такі думки. До чого тут руські діти. В общєм. Другий абзац - там, власне, моє питання) решта - то якась фігня
Ирина_Б_• 16 октября 2023
как можно испытывать радость от смерти, мучений тем более ребенка???? это психиатрия….
okogteva• 16 октября 2023
Відповідальність за дітей несуть батьки. Подивіться будь-яку публіцистичну передачу, хоча б того ж Дмитра Комарова, який спосіб життя у африканських поселеннях. Жінки тягнуть на собі нелегкий побут, намагаючись прогодувати багаточисельні сім´ї, а чоловіки(читай, самці) ні чорта не роблять
LudaSHS• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну у мене мала скакала, і зараз от з 6:30 ранку тоже скаче🤷‍♀️
Я про 1.2.3 ночи
Или вы кормящая мама? Тогда смысл ночных тем и питать свой адреналин и кортизол. Кормящим вредно
KateSavch• 16 октября 2023
’імпотенти як ООНи, з іншого, які ніфіга не можуть ні врегулювати і навести лад у світі’

Автор, у вас хибні фантазії про повноваження оон. В світі є країни різні, і вони незалежні, і ніхто в світі не має повноважень влазити в незалежну країну наводити там ’лад’.

Подумайте головою. Росія влізла до нас саме з тим арнументом - ніби в нас ’безлад’, і росія влізла щоб навести в нас порядок такий яким його уявляє росія.

Африканські країни повинні самі навести в себе лад.
KateSavch• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Типу якщо людина замислилася над ситуацією дитини , яка з віку 1.4 повзає по світу, предоставлена сама собі, то вона хвора. Цікаво.
А щодо корисності - хоча б бути добрішими з тими, з ким це можливо. Допомогти посильно, чим можеш. Ну і в такому дусі
То хай їм допоможуть африканські країни. Автор, ви не знаєте що африка це не одна велика голодна яма, Африка це 60 різних країн. І отакі жахи як на ваших фото далеко не всюди в Африці. Є цілком пристойні країни. То нехай вони і беруть і вирішують пробоеми своїх африканських сусідів.
Стасько• 16 октября 2023
Може просто неграм треба перестати розмножуватись пачками як тварини. Вони ж там безконтрольно сексяться та плодяться, а діти страждають. Це стосується і наших теж. Ну бля, ти бідний, нема чим годувати дитину, так ні, поє&&тися та запліднитися то святе.
Wendy Rhoades• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
фото
фотограф, який зробив це фото, нічим не допоміг тій дитині, поїхав отримувати нагороди за вражаючі кадри. А міг відвезти на якийсь пункт допомоги ООН чи типу того.
Потім вчинив самогубство, коли його про це запитали.
Flower Girl23• 16 октября 2023
Ответ дляШелдонК
Я нікому не бажаю смерті, навіть руським, я бажаю, щоб нас залишили зараз в спокої. А вони нехай далі в своєму болоті сидять, аби не лізли. А дітей то звичайно жаль, вони ні в чому не винні, зокрема в тому, що батьки дебіли і розмножуються в бідноті.
Нас теперь уже не оставит в покое никто, к сожалению - нас успешно втянули в общий мировой конфликт и обратной дороги нет...(( Я полагаю все понимают, что война в Украине, постоянное напряжение между Арменией и Азербайджаном, активизация конфликта на Ближнем Востоке - это всё звенья одной цепи... Во вчерашней теме про 10-летних сыновей, которую потом закрыли, одна из Советчиц написала пост - и я с ним согласна на 100%. Но увы...(((
inco• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Блін які жахливі кадри
Дитина іде-повзе без сил САМА невідомо де, і це норма там. Голодна слаба безпорадна дитина.
В Палестина не воды. Там тоже умирают или скоро будут умирать дети от обезвоживания и нехватка еды и медикаментов. Но вам их не жалко. Простой народ. Никакие не террористы. Я в шоке.
12 друзей Коршуна• 16 октября 2023
Ответ дляСтасько
Дивилась відео в Ютубі, про одну африканську країну,на жаль, назву,не згадаю. І там батько п´ятьох дітей каже, щоб йому вижити та його родині, потрібно більше дітей. Бо діти це руки, які принесуть води та назбирають якусь їжу. Через це у родинах багато дітей.
KateSavch• 16 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Это чушь полная.
Кремль не устраивала никакая нейтральная Украина. Кремль еще с 90ых заглядывался сюда и думал как нас к себе затянуть.

2003 год - конфликт за остров Тузла. Это было начало попыток оккупации. А ведь тогда в далеком 2003 году никто в Украине не задумывался ни о каком европейском союзе, жили по факту нейтрально. Но рашке как всегда всего мало.

Так что вот эта болтовня про ’а если б Украина была нейтральна’ - это все один из кремлевских нарративов, придуманый для оправдания российской агрессии.
noraone• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Немає
У цих що зараз, немає
Лише років через 100, коли вивітриться з іх мозку (колективного) уся пропаганда, усе вєлічіє ітд ітп усі іх галюцінаціі
У мене теж думка не популярна, ставте свої дизлайки!!! Мабуть, я в іншому світі, бо в мене інші знайомі ТАМ. Так, я теж ненавиджу П і всю його світу, ненавиджу всих, хто власноруч творив і творить жахіття на нашій землі. І я не з Заходу, де чули вибухи лише по ТВ. Але так, в нас є родичі там, які винні лише в тому , що там живуть. Дуже багато людей не підтримуують режим П, але там їх дім, вони живуть, працюють там, бо то їх життя. І їм не треба 100 років, щоб вивітрити мозок, вони і зараз розуміють, що їх диктатор зажрався і загрався і розуміють, що він тягне їх у прірву. Не треба ненавидіти всіх, кожна людина може відповідати за себе, ось за її власні вчинки її і можна любити чи ненавидіти. А дітки то в чому винні? До діточок в адекватної людини не може бути ненависті. Діти не вправі вирішувати, де народитись і де жити. Люди, не втрачайте якості людини, не уподібнюйтесь до нелюдів!
Магазин ШАРМ• 16 октября 2023
Автор, у вас гормони чи що? Чи ви з русні і думаєте що ми тут млаценцами завтракаем? Капец
KateSavch• 16 октября 2023
Ответ дляnoraone
А 24 лютого ваші родичі та знайомі що говорили? А в 2014 про крим що говорили?

Ріальність така - що більшість з тих, хто зараз думає що путін тягне їх в прірву, були б дуже задоволені якби путіну вдалось за тиждень захопити Україну, так само як вони були задоволені легким приєднанням криму. Бо в більшості росіян такий менталітет - вони дуже радіють свому ’вялічію’, радіють коли легко і швидко вдається когось захопити, вони імперці в душі. Вони взагалі не задумується що нападати на іншу країну це абсолютно не прийнятно, і що приєднувати до рф окуповані землі це теж не нормально. Їм це все Окей. Їм не Окей тільки те що їх цар прорахувався і втяг їх в велику затяжку війну.
dajkiri-irina• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
фото
Кстати,у ребенка,которого поят водой,хорошая судьба. Его усыновила женщина с фото.
Николь1986• 16 октября 2023
Ответ дляElena1823
Дети ни в чем не виноваты никогда, какой бы национальности они не были. Я бы никогда не пожелала бы смерти ни кацапскому ребенку, ни иранскому, ни африканскому.
Просто подумайте что сейчас внушается кацапятам и что через какое-то время они начнут с ненавистью воевать с нашими детьми, не дай Бог. У мея все.
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Ні, я реально оцінюю наслідки та свої сили) а також не створюю трольно-провокаційні теми, як любителька Кріпосної)
А ви що так збудилися?) взяли і потрібна допомога? Можу тільки на картку.
Ума нема - строй дома
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ну а ви не бачили в телеграм-чатах, що пишуть?
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Я про 1.2.3 ночи
Та я то кормляча
Но спить до ранку нормально
Але от буває, що сон по 10 хв і шукає щось
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляKateSavch

Гу я не оон прям мала на увазі. А подібне щось, яке могло б саме допомагати, а не просто ніс свій сувати
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляKateSavch
Так нехай) хоч би і вони
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляСтасько
Якось би ім контрацепцію внедрити
sur_sur• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Ума нема - строй дома
Як то кажуть, ні в тин, ні по дрова. Шукайте далі)
Elena1823• 16 октября 2023
Ответ дляНиколь1986
Это повод их убивать с детства? Вы так считаете?
А кем мы станем после этого? У меня все.
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляinco
Кому?
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляKateSavch
Это чушь полная.

А что тогда с ними делать-то
Ну всех же не истребишь. Так и будут суваться. Повсюду
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляМагазин ШАРМ
Як ви бісетеее
Перечитайте уважно. Потім ще раз. І ще.
А потім скажіть, яке відношення мого тексту до вашоі відповіді😢боже, який жах. Аби молоть
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляНиколь1986
Так ви ж пишете. Сама. Що внушатиметься. У них з народження є мозок щось фільтрувати? Нема!
автор Teonaa • 16 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Що ви хочете? Смислове навантаження яке? Ви написали маячню. Я відповіла
Николь1986• 16 октября 2023
Ответ дляElena1823
Я против убийств, но и с жалостью к ним не отнесусь.