Всі ви, мабуть, бачили фото, де африканска дитина лежить скрючившись і помирає, а поруч стоїть здоровенний птах-падальщик, чекає його смерті. Щоб поїсти. Кондор здоровий такий.
Уявіть що це кацапська або палестинська дитина, і іх багато. Отак в рядок лежать собі, скрючившись. І помирають. Самі, без нікого поруч. Вам як?
Я все розумію.
Просто якось мені все одно не по собі.
Діти. Дітки. Всі однакові🤷♀️. Я розумію що з кацапський дітей не виросте нічого путнього. Але на момент дитинства, немовлятами, вони такі самі, звичайні діти. І палестинські, і іранські, і всіх тих мразот. Винуваті тільки іх батьки, іх влада, культура - з одного боку. Та такі імпотенти як ООНи, з іншого, які ніфіга не можуть ні врегулювати і навести лад у світі, ні, бодай, зробити так, щоб не було опухших голодних дітей в Африці
Ще одне фото знайшла, де водою поють. Ну куди це годиться((( я просто уявляю свій стан, побач я в такому вигляді і стані свою дитину. У кого дитині рік - ну подиввться на це.
Стоїть п‘є воду. Вроді і нічого такого. Але.
Коротше мабуть ми живемо дійсно вже в пеклі з вами. Якщо мало того, що таке відбувається, так ще й ми вроді хочемо, і справедливо ж наче хочемо, щоб кацапи подохли абсолютно повністю.
Не знаю чого африканські ці фото наввяли на мене саме такі думки. До чого тут руські діти. В общєм. Другий абзац - там, власне, моє питання) решта - то якась фігня
Я все розумію.
Просто якось мені все одно не по собі.
smile_to_me• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Вони там не те, що народжують
Не ає такого явища як контрацепція. Як тварини. Вони і самі не особо винуваті. А діти тим більше
Я все понимаю, и про отсутствие контрацепции, и про инстинкты. Но вы спросили - что чувствуете, я ответила как есть
Ответ дляannetta888
А що гидкого в пораді піти до психолога?
Це як піти у магазин чи кіно, чи до коуча
Час проведений з користю.
А яка користь від цієї теми?
Час проведений з користю.
А яка користь від цієї теми?
Типу якщо людина замислилася над ситуацією дитини , яка з віку 1.4 повзає по світу, предоставлена сама собі, то вона хвора. Цікаво.
А щодо корисності - хоча б бути добрішими з тими, з ким це можливо. Допомогти посильно, чим можеш. Ну і в такому дусі
annetta888• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Те, що я здорова щоб до нього ходить
Я покажіть корисну тему, прошу.
А що до психолога ходять хворі?
Хворі ходять до психіатра
Ответ дляTeonaa
Я теж, але після весняних фото з, здається, Краматорска, де малюка з під завалів дістали, на руках висить, голова висить (не вижив, на місці загинув) - я вже й не жаліла на той момент ніяких кацапишів. І це , насправді, не луже нормально.
Подивіться на фото, де водою поють - шо в дитини там в руках?
А що там в руках? Не можу роздивитися, може тоиу, що з телефону.
Ответ дляTeonaa
Дуже страшно, жахливо. У нас тут в Україні не самий шик, звиайно, але діти, вцілому, розвиваються з нормальними речами. А ті бідгенькі, камінці, какашки перебирають, іграшок нема, памперсів нема, мити попу нема. А такі ж діти. Ну от що він в руках там тримає? Отой що воду йому дають
Особливо відсутність памперсів вразила. Та в Україні вони нормально тільки років 35 як з,явилися. Нічого, повиростали.
Ответ дляTeonaa
Допомагайте. Зараз багато українських дітей без батьків залишилося, візьмете? Починайте з себе.
Снежинка снежная• 16 октября 2023
Ответ для4мама
Ото вам нєфіг про що перейматися.
Мене зараз цікавлять лише наші Захисники, потім наше мирне населення. На решта мене не вистачить. Навіть не дивлюсь і не читаю.
Згадайте пізніше свій коментар. І не волайте, що на Україну всьому світу наср.ти.
Дзеркало воно таке
Снежинка снежная• 16 октября 2023
Ответ дляHupBaHa
какими они вырастут большой вопрос, гены пальцем не раздавишь...
Чого ви тулите ті гени всюду?
Стільки у людей фантазії навколо ген
Снежинка снежная• 16 октября 2023
Ответ дляsur_sur
А ви вже десяток собі взяли?
Чи тільку на сайті така спритна ’розумниця’?
Ответ дляTeonaa
Посмотрите документалку Бебис
Там очень хорошо раскрыта тема детей в разных странах.
Жалко/не жалко- это уже от состояния психики зависит
Ответ дляTeonaa
Чого другу - пиах чекав поки помре дитина. Чи ні?
Саме страшно те, що фотограф який фотографувпв нічого не зробив для того, щоб врятувати дитину
Просто для нього сенсаційна фоточка важливіша , ніж людське життя. Ось де страшно. Людська байдужість. З появою цифровізції в людей зникають почуття - ми роботи.
Salsa-24da• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Кацапськис пікабу ви не гидуєте тим не менше))
Автор, ви тоже Кондор?
Прилетіли трохи падалі поклювати?))
Автор, ви тоже Кондор?
Прилетіли трохи падалі поклювати?))
Ответ дляTeonaa
фото
Автор второй фотографии покончил жизнь самоубийством. Через четыре месяца после присуждения Пулитцеровской премии за художественную фотографию.
После публикации Нй таймс, кажется, сотни людей звонили в редакцию, чтобы выяснить, выжил ли ребенок. Это заставило редактора написать специальную заметку, в которой говорилось, что у девочки было достаточно сил, чтобы уйти от стервятника, но ее дальнейшая судьба неизвестна. Из-за этого Картера засыпали вопросами о том, почему он не помог ребенку, а использовал его только как модель для фотографии.
одна позвонила фотографу в прямом эфире и сказала ’ там было 2 стервятника, второй был с фотоаппаратом’ .
Ротом уже оказалась, что девочка, которую снял Картер, на самом деле мальчик по имени Конг Ньонг и о нём в то время позаботились на пункте продовольственной помощи ООН. Конг Ньонг, по имеющимся сведениям, умер в 2008 году.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 октября 2023
Ответ дляTaby
У мене не популярна думка- я не хочу смертей нічиїх взагалі. Це тупикова гілка розвитку. Але є вимушена необхідність захищатися , та захищаючись вбивати. Але діти не винні, так, навіть якщо з них виростуть солдати ,які прийдуть вбивати, то зараз ми це не знаємо , може у них є шанс на те, що б змінити життя та світ на краще
Якось автоматом пару років тому включилась рюзька блогерша на ютуб. Шукала гімнастьорку на зріст 92 в садочок дитині.
Як думаєте, хто з тої дитини виросте?
Ні не жаль кацапськіх дітей, зовсім.
Не жаль дітей з країн, які орієнтовані на вбивство і знущання. Нічого з них путнього і доброго не виросте.
Як думаєте, хто з тої дитини виросте?
Ні не жаль кацапськіх дітей, зовсім.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Не так не з фото
А з тим, що такі діти там, в такому стані, в такому вигляді. Може і воду не бачив тиждень
Там і пляшок немає мабуть. В всього що треба дитині.
І тим не меньш там по 5-10 дітейв родинах.
За тих дітей нехай думають їх батькі. Чого ви собі серце і душу рвете? Допомогти чимось зможете? Ні. То й закривайте ті фото і забудьте.
Ответ дляСнежинка снежная
А ви вже десяток собі взяли?
Ні, я реально оцінюю наслідки та свої сили) а також не створюю трольно-провокаційні теми, як любителька Кріпосної)
А ви що так збудилися?) взяли і потрібна допомога? Можу тільки на картку.
Salsa-24da• 16 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Чого не гидую. Нічо нипоняла
Кацапський пікабу ходите читати, смачно хаваєте той контент і причмокуєте, навіть сюди скріни тягнете. І картинка з хлопчиком з Краматорська вам не заважає смакувати цю падаль.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як думаєте, хто з тої дитини виросте?
Ні не жаль кацапськіх дітей, зовсім.
Як думаєте, хто з тої дитини виросте?
Ні не жаль кацапськіх дітей, зовсім.
Ну з них не виросте ТАМ. А в цілому - могло б
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я і раніше іх бачила
Раніше не було дитини😳
Тепер якось не ахті це усвідомлювати
Раніше не було дитини😳
Тепер якось не ахті це усвідомлювати