DiamondPL• 16 октября 2023

Перевезти авто з України в Польшу

Добрий ранок, маю таке питання
Знаходжуся в Польщі, хочу мати авто на український рєєстрації в Польщі

Як його можно купити оформити в Україні щоб третя особа пригнала в Польшу?

Чи можно оформити авто на себе дистанційно? І щоб знайома пригнала?

Якщо так що їй потрібно на кордоні? Потрібно робити довіреність?

Дуже Вам дякую за відповідь
Olegg-V• 16 октября 2023
Який сенс у цій непростій багатоходовці?

yasilisa• 16 октября 2023
Да, нужна доверенность
Olegg-V• 16 октября 2023
Ок, відповім самому собі, довіреність нотаріальна на довірену особу в Україні, ця особа купує авто та ставить його на облік в СЦ на ваше ім´я, потім переганяє це авто в Польщу, все
ТашаНаташа• 16 октября 2023
Оно Вам надо? Дешевле в Польше купить. Будете возвращаться - на сэкономленную сумму и растаможите. И как Вы собираетесь на расстоянии смотреть авто? Купите с какой-то проблемой и будете в Польше ремонтировать? А Вы цены на ремонт видели польские? А если с 2024 гола не продлят езду на укр машинах, то что будете делать?
kharkovchanka• 16 октября 2023
написала вам в приват