Перекус беру завжди• 16 октября 2023
Онко родимки
Не знаю, як вірно сформулювати питання. Свекруха здерла на спині наче родимку( не впевнена, що там була родимка). Довго нікуди не зверталася, сусідка їй щось там клеїла пластир, накладала мазь( Це навіть не коментується…
Коли на цьому місці утворився наріст( чи нарив), точно не знаю, не бачила, нарешті звернулася до хірурга. Аналіз вирізаного матеріалу показав онко. Звичайно, їде до онколога,
Можливо, хтось щось знає про подібні діагнози, чи лікується воно. В бабусі моєї теж родимка видозмінилася і був рак. Але їй випалювали це в онкополіклініці і все потім було ок. Дякую усім
Галя-краля• 16 октября 2023
Могу посоветовать самого лучшего онкодерматолога в Киеве - Дячук Светлана в клинике Медиленд. Ну а вообще читала, что все зависит от стадии… Делаю скорейшего выздоровления свекрови!
Даха-сваха• 16 октября 2023
Залежить від того, як давно це було і як глубоко все це могло прорости…В мене було - здерла родимку, потім зачепила її вдруге і вона почала рости. Онкодерматолог видалив, там важливо забрати все це так, щоб краї резекції були чистими. Тепер тілько контроль, це було 2 роки тому
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 октября 2023
Так. Знаємо. Здаєте усі необхідні аналізи і робите обстеження). Робиться операція в онкоцентрі. Видаляється шкіра глибше і з захватом неураженої раком ділянки. Вирізане провіряється мікроскопом чи чистий зріз (результат через 10 днів після операції). Залежно від ділянки ураження можуть додатково назначити облучєніє чи пару курсів хімії. У мого батька була перша стадія то крім операції нічого не робили, хімія була непотрібна.
Перекус беру завжди
• 16 октября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дякую. Здоров‘я Вашому татові
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 октября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую. Здоров‘я Вашому татові
Дякую! Взаємно!)
Робили операцію цього літа в обласному онкоцентрі, в хірурга онкодерматолога. На все біля 5 тис грн пішло, але якби робили в приватній клініці то ціна була б космічна!
Уходя дверю не хлопать• 16 октября 2023
Автор, вам все вірно написали. І ще: не затягуйте! Реальна і трагічна, на жаль, історія: на дитячому майданчику, коли моєму молодшому було років 5, ми спілкувалися матусями дітей +/- одного віку. Якось я поділилися, що в мене дідусь помер від раку шкіри і, мабуть, варто і мені обстежитися. І ще одна матуся також сказала, що і їй треба, бо одна родимка її непокоїть. Вирішила тільки, спочатку, з´їздити на море з дітьми (розмова була влітку). В серпні повернулися, у вересні її поклали в лікарню, в грудні, на жаль, ця жінка померла від онко. Молода, красива...
Так що, повторюся: не відкладайте. Тим більше, що це вже не гіпотетичне: ’треба б було обстежитися’, а реальний діагноз.
Ms. Откровенность• 16 октября 2023
Ну що сказати.... Типові грубі помилки. Якщо травмували невус, то треба швиденько йти до онкодерматолога, а не чекати, коли щось виросте. Якщо Київ, то до Світлани Дячук або Коровіна, або клініка Євродерм. Якщо там щось виросло так швидко, то це злоякісне утворення. Що за діагноз? Вузлова меланома? Або просто меланома? Якщо так, то тільки операція по видаленню з захватом здорових тканин, визначення пограничних лімфатичних вузлів з подальшим їх видаленням, аналіз на мутації та в залежності від цього або таргетна терапія , або імунотерапія. Лікування дуже дороге, відсоток ремісій можна знайти в інеті.
Якщо базіліома, то добре лікується. Якщо плоскокліточний рак, то не в курсі.
Ms. Откровенность• 16 октября 2023
Хочу додати, що при меланомі треба пройти Кт з контрастом всього тіла + голови. Бо меланома дуже любить мозок. З меланомою пронесе, якщо стадія 0 та 1 та й то не завжди. Все інше, то вже починається боротьба . Вона швидко метастазує, бо її клітини обходять нашу імунну систему, посилаючи їй сигнал, що вони свої. Добре, що зараз хоч щось є в світі, що може допомогти. З початком війни частина меланомщиків виїхала в Німеччину, щоб отримувати лікування.
Перекус беру завжди
• 16 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Подзвонила свекрусі, сказала, що в середу лягає в лікарню. Будуть колоти якусь речовину в те місце, де видаляли утвір і дивитися, які лімфовузли пошкоджені. Доброго нічого немає, якщо я вірно розумію. Вона сказала, що більше нічого не знає
Ms. Откровенность• 16 октября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Вивчіть цю тему. Яка попередньо гістологія?
На момент травматизації, то був вже не невус, а пухлина. Меланома дуже коварна та злоякісна. Тільки останні роки її більш менш стали лікувати в світі. Якщо самим не цікавитись як її лікують у світі, не контролювати лікарів, не добиватися своєчасного сучасного лікування, то час йде на кілька місяців, якщо не менше. На жаль. Я свого часу вивчила цю тему , бо в мене самої такий діагноз, правда початкова стадія, але я спостерігала свій невус в онкодерматолога і доспостерігалась. Після цього я їх видаляю скальпелем з гістологією і все. Гістологію раджу переглянути в CDS