Альфред Шнитке• 16 октября 2023

Якщо цукор 20 це діабет чи можливо інше?

Попали з дитиною в лікарню з болем в животі, такий аналіз цукру показав, перед ним їла солодку фруктову пюрешку і пила сік, і накапали її глюкозою так як не зробили зразу аналіз на цукор. Підкажіть будь ласка хто знає, ще була рвота водою
Где тут 0?• 16 октября 2023
Это от глюкозы
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Это от глюкозы
А для цього потрібно давати інсулін?
Дружная семейка• 16 октября 2023
Після соку це дуже високий, скоріше за все діабет
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
А глюкоза грає роль?
Банка з медом• 16 октября 2023
Там же лікарі! Їх питайте. Кетоацедомічний синдром , мабуть, лікують. Пити давайте
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Так він так сказав
Банка з медом• 16 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Так він так сказав
Що діабет чи шо сказав? Коли капали?
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Що діабет чи шо сказав? Коли капали?
Кетоацедомічний синдром, сьогодні з обіду були в своїй лікарні, потім поїхали в обласну
Банка з медом• 16 октября 2023
Ще кілька разів здасте кров й буде видно. Поки заспокоюйте дитину, обнімашки, по півковточка пиття й повнісю міняйте раціон дитини. Узвар щодня обов´язково. Хай одужує.
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Дякую, її забрали в реанімаційне відділення, а якщо дають інсулін, то це не зашкодить, лікар казав щоб вирівняти якісь показники я вже і не пам´ятаю?
Молода і нерозважлива• 16 октября 2023
це дуже высокий цукор- людина моде впасти в кому з такими показниками. Довіртесь лікарям
Ms. Откровенность• 16 октября 2023
Перездати обов’язково, коли видужаете на порожній шлунок. Багато чого погано вплинуло на аналіз.
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую, ще два тижні тому перехворіла вітрянкою
Ms. Откровенность• 16 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я думаю, що висновки робити рано. В дитини раніше вже був ацетон?
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Не стикалася з цим
Банка з медом• 16 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Не зашкодить. Дитині десь 3 роки?
Банка з медом• 16 октября 2023
І ви тримайте себе в руках. Слухайте лікарів.
Їжак в панчохах• 16 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Цукор 20- високий, але кома 30+
КокошинЭль• 16 октября 2023
Одужає тоді задайте знову.
Після соку, глюкози здавати на цукор ну та собі
ПП-шница• 16 октября 2023
Вы дали ребенку сахарную бомбу и удивляетесь высоким показателям…
В моей семье у папы, свекрови, мужа диабеты 2, у меня только преддиабет потому что поддерживаю пп. Поэтому у моих детей склонность огого. Сразу скажу, ацетон то просто симптом, не понятно чего синим так носятся, отпоили да и все.
Если такая сахарная бомба была единоразово то в принципе ничего страшного, потому что после инфекцииорганизм и так ослаблен а тут еще нагрузку дали. У моей младшей от любой перегрузки поджелудочной рвота, потом пару дней на диете без сладкого и все дальше нормально. Старшая редко потому что она просто отказывалась есть в таких случаях.
Не накручивайте себя, продолжайте обследование, только не давайте ребенку много быстрых углеводов.
Та_шо_ж_таке• 16 октября 2023
В даному випадку це не інформативний показник. Для діагнозу потрібна картина більш детальна. Глікіровний гемоглобін і показник цукру без солодощів та їжі. У вашому випадку треба чекати поки пройде ацетон.
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дякую, но вона схудла, незнаю чи від обезводнення, рвоти і від того що не їла
Попадалочка• 16 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Карельница с глюкозой была
автор Альфред Шнитке • 16 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Карельница с глюкозой была
Так
Дівчина Бобула• 16 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Цукор 20- високий, але кома 30+
На щастя, не дійшло до коми. Авторе, це діабет. У здорової людини не може бути такого цукри при жодних обставинах.
Залізна тьотя• 16 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Карельница с глюкозой была
Маме капала глюкозу 200 мл 5%,после глюкометром проверяла,сахар повысился на 1.5 единицы .Не думаю.что глюкоза повысит до 20(
Дівчина Бобула• 16 октября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви праві, це неможливо
Залізна тьотя• 16 октября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ви праві, це неможливо
У ребенка автора похудение,это ,к сожалению нехороший симптом(
Плюс перенесенное инфекционное заболевание,которое стало толчком ,скорее всего,к сожалению.Хотелось бы конечно верить в чудо,в любом случае всё лечится и с ребенком всё будет хорошо.Автор,держитесь.
Оновлена версія• 16 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
После перенесенной ветрянки, к сожалению, существует риск развития диабета. Поэтому лучше делать прививку от ветрянки, а не получать естественный иммунитет.
Оновлена версія• 16 октября 2023
Ответ дляПП-шница
У детей диабет всегда первого типа и его развитие никак не связано с питанием.