Така бойова Я• 16 октября 2023

А ви вмієте шити, вишивати, в´язати і тому подібне?

Всех анонимов аноним• 16 октября 2023
вмію багато чого тільки не вязати, ніколи не мала інтересу до цього процесу ( в школі вчила і якби мені було потрібно то змогла б )
Невидимка• 16 октября 2023
Вмію і люблю. Але часу нема(
Мой_ужин• 16 октября 2023
В´яжу гачком і обожнюю це робити.
Є джаномка, підшиваю/ушиваю одяг для себе та родини, можу постільну білизну шити, штори, тюлі.
Большой секретик• 16 октября 2023
Вмію добре шити та в´язати спицями, є початкові навички в´язання крючком та вишивки.
ПЛЮС-МИНУС• 16 октября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ах, да, ещё вышивала гладью, мережкой, но уже глаза не те
Я ришелье любила. Даже вышила себе одну блузу. Белым по белому - бедные мои глаза
СамавиховуюКота• 16 октября 2023
Вишивати вмію
АгатаХристя• 16 октября 2023
Вишивати умію,але не люблю.
Люблю шити і в´язати.
Зараз на собаку в´яжу светр.
БезПаспортаНеПродаю• 16 октября 2023
Вмію все, отримую естетичне задоволення від створеної власноруч гарної речі. Всі запитують, де можна купити. Але то ексклюзив для себе.
Барабасиха• 16 октября 2023
Нет
Большой секретик• 16 октября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Вишивати умію,але не люблю.
Люблю шити і в´язати.
Зараз на собаку в´яжу светр.
А опис десь берете, чи самі придумаєте?
Бурундучиха• 16 октября 2023
Шить и вязать умею, с вышиванием плохо
Птица Говоруша• 16 октября 2023
Вмію все, але не все роблю. Від вишивки, до поклейки обоїв, переробки меблів і т.д.) але то під настрій.
Black-Angel• 16 октября 2023
Обожнюю вишивати, але в декреті не вистачає на це часу). Можу пошити щось елементарне та не складне, трохи вмію в´язати гачком.
АгатаХристя• 16 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
А опис десь берете, чи самі придумаєте?
Ні,все сама.
Люблю кетчуп• 16 октября 2023
шити вмію трохи, можу пошити просту сукню, штани, спідницю.
зараз от в’яжу. і ще на черзі декілька речей. зараз такий вибір чудової пряжі, і коштує вона іноді навіть менше, ніж готова річ з пластмаси в крамниці.
Мэри Попкинс• 16 октября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Это пц, да. А я себе на 4, 5 метра батиста мережку делала
Маргарита и Мастер• 16 октября 2023
Вишивати люблю, це моє хоббі.
Шити та в´язати вмію на базовому рівні, але не люблю.
Приму в дар• 16 октября 2023
Вмію шити на рівні - підшити штани, в´язати вмію добре, але вже років з 10 не в´язала.
АфродитаПетровна• 16 октября 2023
Умею еще и на курсы профессиональные ходила, но у меня нет усидчивости, монотонная работа быстро надоедает.
40каградусная• 16 октября 2023
Шить не умею,максимум штаны подрубить
Вяжу крючком и спицами,вышиваю крестиком,гладью и бисером
Кондуктор маршрутки• 16 октября 2023
вмію шити, вишивати, вʼязати але нічого з цього давно не робила. останній раз вишивала картину три роки тому.
малюю, вмію робити ремонт (штукатурка, шпаклівка, оклеювання шпалер, фарбування), вмію паяти і розбиратись в базових простих мікросхемах.
інженер програміст)
Директор Пляжу• 16 октября 2023
Все вмію. Покинула технічний навчальний заклад, щоб стати кравцем. Одяг шию переважно дитині, а зараз тимчасово шию шкіряні вироби.
Попихтю та й годі• 16 октября 2023
Шить умею и люблю, вязание и вышивание забыла давно, не нравилось, скучно.
Молода і нерозважлива• 16 октября 2023
Нет. Ничего руками делать не умею и Фантазии вообще нет.
Друг бобер• 16 октября 2023
Умію все
Соображалочка• 16 октября 2023
Так, все вмію. Свого часу мене бабуся навчила та й на уроках праці в школі теж вчили. Не можу сказати, що я цим користуюсь чи мені це допомагає в житті, але вважаю, що це вплинуло на розвиток в цілому та на розвиток дрібної моторики, опосередковано на мову тощо
Вельми шановна• 16 октября 2023
умею, кроме вязания. просто не училась,если надо - то смогу
Пугачиха• 16 октября 2023
Так, вмію. Ще й купа техніки і матеріалів вдома. Але не хочеться, закинула все це. Хіба що доньці на працю робила поробки.
Petrovna after 50• 16 октября 2023
умею все ,но давно не применяла
Ворую вкусняшки• 16 октября 2023
Вчера мама учила вязать носки. Мне хорошо под 50. Моя бабушка учила этому мою маму, когда ей было 13 лет. Мама говорит, что все поколения это делали.
А я шутила, что есть такой анекдот, когда сын, закончив там Оксфорд и Гарвард, приехал к своему отцу-портному и тот сказал сыну, хватит баловаться и нужно определиться- быть мужским или женским мастером