Порадьте,будь-ласка,акумуляторну лампу з теплим світлом (не білим) на випадок відключення світла
Шукаю і не можу знайти((
Всі - з білим((
Дякую
Шукаю і не можу знайти((
Всі - з білим((
Дякую
Хома з пастою• 16 октября 2023
Ответ дляnatlili
Дякую
Мені в Україні
на Проме таких завались
отфильтровал по цвету свечения, перебирайте)
Крижана бурулька• 16 октября 2023
подивіться ксяомі, в мене модель якої вже немає в продажу- але тут регулються як теплота світла (від більш холодного до більш теплого), атк і яскавість, я дуже задоволена
Хома з пастою• 16 октября 2023
Ответ дляnatlili
Дивилась на промі
Мені попадаються з білим світлом
присмотритесь к тем что по ссылке, я же вам там отфильтровал вот так:
Хома з пастою• 16 октября 2023
Ответ дляGleva
90 % ламп на промі - з Алі
99)
они часто оптом берут, потому разница не всегда большая
но быстрее доставка и немножко радует, что донатишь в семью какого-то небольшого фопа
Хома з пастою• 16 октября 2023
Ответ дляGleva
Ого, яке у вас позитивне мислення, це рідкість тут)))
я просто новенький