В моїй хаті моя правда• 16 октября 2023

Ким працюєте у Німеччині?

Доброго дня! Я 2 місяці у Німеччині, роблю документи, щоб отримати соціальний захист. До цього жила в Україні, програмами виїзду не цікавилась. Тепер я тут, наразі живу у селі у гуртожитку для біженців. Як я вже зрозуміла, тут все повільно з документами, курсами тощо.
Мене цікавить робота. Можливо, хтось приїхав до цієї країни від початку війни й трохи орієнтується на ринку праці.
Ким ви працюєте? Чи центр зайнятості допомагав із пошуками?
Мені за цим параграфом будуть йти виплати, точно не знаю, але кажуть, десь 300, бо у гуртожитку годують. Враховуючи, що в мене є фріланс-зайнятість, я так розумію, цих грошей буде ще менше. Але питання не в тому.
Чому я взагалі пишу? На жаль, з українцями тут дуже важко спілкуватись щодо роботи, якось гостро реагують чомусь.
А мені цікаво, де наші працюють? Як влаштуватись? Чи можу я мати захист без виплат, але бути працевлаштованою?
Будь ласка, поділіться.
Я не володію німецькою. Це ускладнює пошуки роботи...
Вільно володію англійською, іспанською.
Хома з пастою• 16 октября 2023
Чого в Іспанію не поїхали?

ТАЗератти• 16 октября 2023
Вам положенны курсу, воспользуйтесь этим, выучите язык и работа будет потом лучше
Дівчина заглядєніє• 16 октября 2023
Адвокатом
Кидстаффовна• 16 октября 2023
Якщо вільна анг.мова,то чому поїхали в Німеччину?Потрібно було обирати іншу країну.
сЛАдКОежКА• 16 октября 2023
Без немецкого вы мало где сможете работать, только какие-то ночные смены на заводах итд
Паратруперсупер• 16 октября 2023
Донька працює перекладачем- помічником міграційного менеджера у Ландратсамт
Пенсіонер• 16 октября 2023
Інпано//англомовні країни шукайте,перебирайтесь ..
Кудлата хмаринка• 16 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Чого в Іспанію не поїхали?
Кстати,да. Там кто в ресторанах работает по 3-5 тысяч евро на руки имеют.
Ms. Похвала• 16 октября 2023
Дивний вибір країни з урахуванням знань мов

VitalinkaGL• 16 октября 2023
Автор,чего не выбрали ВБ?
одиночке реально найти хоста.
368 в месяц пособие,Ваши укр.деньги никто не считает,живете у хоста и не паритесь.
подумайте.
автор В моїй хаті моя правда • 16 октября 2023
Ответ дляХома з пастою
Чого в Іспанію не поїхали?
клімат не для мого здоров´я( спека жахлива
Ответ дляVitalinkaGL
Автор,чего не выбрали ВБ?
одиночке реально найти хоста.
подумайте.
Я намагалась знайти хоста, але потім злякалась(
Пропонували допомогу лише чоловіки. Мені 30 років, я молода, без дітей, якісь острахи були їхати одній і що лише чоловіки пропонують захостити.
Червона ікорка• 16 октября 2023
Ищите себе квартиру, тогда вам будет 500 евро выплачивать. На одного не шиковать хватит. Далее, советую идти на курсы, с языком вы быстрее найдите работу и более высокооплачиваемую.
Что по работе? У всех по-разному.
Муж - открыл частного предпринимателя it услуги, 2 девочки открыли частного предпринимателя ( парикмахер и мастер маникюра), другая знакомая - сейчас на аусбилдунге в логистической компании ( учится и работает), еще одна - помощник бухгалтера, еще одна - в благо благотворительном фонде работает психологом с украинскими беженцами ( она психолог). Я хочу пойти на аусбилдунг, но там б2 требуется, потому сейчас на курсах б2 немецкий.
На ваш вопрос - ответ да, вы можете быть на 24 параграфе и работать. Если ваша зарплата не будет дотягивать до прожиточного уровня - вам будут доплачивать. Если выше прожиточного уровня - то выплат, разумеется, не будет
Маю натхнення• 16 октября 2023
Поддерживаю на счет другой страны. Есть англоязычные страны с не очень жарким климатом, а скорее более прохладным. Зарплаты неплохие. Мои знакомые работают: в отелях убирают, на складах упаковывают товар без знания языка, некоторые переводчиками работают, кто инглиш хорошо знает, также в магазинах и супермаркетах можно работать с дрстаточно базовыми знаниями английского. С жильем здесь трудно, но некоторым фартит найти неплохое. Мне пока не очень повезло, жилье похожена лагерь с уймой народа в одной комнате. Ищу другое.
Ответ дляКидстаффовна
Я обрала Німеччину, бо тут найбільше українців.
У мене педагогічна й медична освіта.
Я думала, зможу працювати десь в освітньому закладі. У садочку, школі, коледжі тощо, які відвідують наші діти, кимсь типу асистента з інтеграції тощо.
Але тут вже зрозуміла, що такі міста зайняті від початку війни.
Та і не можу зрозуміти, як шукати роботу, бо це все зі слів наших українців у гуртожитку.
У медицині, звичайно, без підтвердження диплома неможливо працювати.
Тому я вирішила поцікавитись, хто де працює, як шукали роботу, щоб якось зорієнтуватись.
Ответ дляМаю натхнення
А вони працюють перекладачами українська-німецька?
Дякую Вам за відповідь!
Элька-Карамелька• 16 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вы плохо знаете географию
Ответ дляЧервона ікорка
Что по работе? У всех по-разному.
Спасибо большое!
Очень хорошие, подробные примеры.
У меня опускаются руки, но Вы мне очень помогли.
Слоник-тоник• 16 октября 2023
Як додатковий заробіток. Ви педагог, можете займатися з укр.дітьми, типу як репетиторство. Моя знайома з двома дітьми була дуже щаслива коли знайшла таку дівчину-педагога. Весь матеріал по математиці, укр.мові, анг.мові підтягнули бо вже реально була катастрофа з нашою школою) Всі були задоволені

Ответ дляСлоник-тоник
Дякую Вам за пораду!
Маю натхнення• 16 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую Вам за відповідь!
Я не в Германии. Работают переводчиками укр - англ или рус - англ. Также есть, что работают hp или ассистентами руководителя в неплохих компаниях. Это те люди, у которых высокие знания языка
Скокмоно - стокнуно• 16 октября 2023
Подруга медик працює помічником стоматолога
В Німеччині вже 1.5 року вона
Працювати почала через рік, коли вивчила більш -менш німецьку
Кидстаффовна• 16 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У мене педагогічна й медична освіта.
Я була в Німеччині, мені не сподобався підхід і ставлення до українців.Зараз в іншій країні працюю, допомогла подруга з роботою, робоча мова анг.мова
Червона ікорка• 16 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У мене педагогічна й медична освіта.
Как раз тут очень развита тема ухода за пожилыми людьми, вас возьмут без подтверждения диплома, но по поводу языка могут быть вопросы. У вас отличные специальности, удачи вам!
Крию матом страшно• 16 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У мене педагогічна й медична освіта.
Ну всі інтеграційні класи згортаються і діти вже вільно німецькою говорять. Вчитель в Німечинні без впевненої твердої С1-С2 (від 2 х до 5 років в середньому), окрім всього іншого, неможливий. Без мови ви нікуди не влаштуєтесь....вам потрібно дуже багато часу щоб набрати м´язи, при тому що за рік і 4 мімяці вам треба з´явитись до міграційної служби з трудовим контрактом. Радила б ще раз все взважити.
Ответ дляЧервона ікорка
Спасибо большое! Буду искать, пробовать.
Благодарю людей, которые помогают мне с ориентиром.
Удачи вам всем!
Ответ дляКрию матом страшно
Дякую Вам за інформацію!
Буду думати...
Роза в вазі• 16 октября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Без знания немецкого ?
Роза в вазі• 16 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У мене педагогічна й медична освіта.
Так без знания немецкого вас в лучшем случае могут взять в клининг уборщицей, может посуду мыть на кухне. Но даже там базовые знания немецкого нужны. Если вы хотите работу получше, то ехать или в Испанию, либо в Англию\Ирландию.
Анонім Завгосп• 16 октября 2023
Працюю бекенд розробницею, на роботу вийшла за місяць як приїхала.
Бачу, що у Вас трохи інший досвід і згадала, що знайомій з подібною освітою джоб оплачував якийсь джоб-коучинг, щоб вона влаштувалась. Може і Вам там допоможуть.