нова_Я• 16 октября 2023
Підписати петицію проти витрачання коштів на стадіони, бруківку під час війни
вважаю таку петицію дуууже актуальною і необхідною
сладкий_ноябрь• 16 октября 2023
Ну знайдуть інше заняття по відмиванню коштів
Річ же не в бруківці чи стадіонах
Коні свині...все в кучу зліпили...чи ви пропонуєте ходити і їздити по ямах по коліно?
Потрібен закон щоб податки солдата/працівника йшли за місцім його прописки/реєстрації, а не за місцем реєстрації частини/підприємства.
От тоді і зникне дана проблема з надлишком коштів в окремих містах.
Але кому то цікаво...замість того щоб головою подумати то як стадо ведуться на провокацію корупціонерів які хочуть по суті скасувати децинтралізацію...
Ответ дляura1981
Ось наприклад,в мене батьки живуть в 5 км від кордону з рашкою,в них в селищі побудували зупинку таку за мільйони для автобусів в центрі цього селища,там де автобуси взгалі не їздять)
Так проблема в том, что тырят все абсолютно. А не в брукивке. Если не будет брукивки - стырят и то, что предназначено для брукивки, делов-то.
В Израиле 60 лет война, и там и брукивка как-то параллельно существует, и вся остальная социальная сфера работает.
У нас бы хватило денег на два Израиля, если бы не тырили все, кто только может, все, что только можно. И это наша единственная проблема.
Ответ дляnata.ant
А чого вона того дятла вибирала/голосувала?
Заяву в прокуратуру написали про встановлення зупинки сховища в місці де не їздіть автобуси?
А моде то вини як бомбосховище поставили!
Ответ дляura1981
Так вона і не голосувала за неї)Пишуть,ті хто в опозиції,ви думаєте ніхто нічого не пише,але все це до одного місця
сладкий_ноябрь• 16 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Читала сьогодні, що кошти, які були призначені для музею голодомору і зйомок фільмів, підуть на протезування і реабілітацію військових.
Якщо дійдуть
Я живу недалеко від Цирку
Був у нас єдиний стадіон Старт на величезний житловий масив, який до війни вирішили апгрейдити, хоча заміни потребували лише сидячи місця, а асфальт, дерева — все було ок
Обнесли парканом і стоїть вже три роки
Дуже його не вистачає, бо людей багато живе, він завжди був задіяний
Обнесли парканом і стоїть вже три роки