Топтунша• 16 октября 2023
Знецінення. Так прикро, хочеться плакати.
Сиджу в декреті з маленькою дитиною до року. Мало того,що чоловік не допомагає, так ще й постійно знецінює. То я мати погана, то дружина не така. Виглядаю я добре, зріст 175, вага 62 кг, тобто не товста. Але вже дуже давно не чула від нього компліменту. А сьогодні поїхала на роботу,а там два чоловіка зі мною в кабінеті сидять. Так от вони почали казати як я гарно виглядаю і як вони сумують без мене. Дома розказала то чоловіку. Його відповідь: "То вони просто виховані і так тобі сказати,бо ти керівник. Вони тебе бояться". От нащо взагалі таке казати? Ну якщо ж я така хєрова і нікому я не потрібна, то чого ж ти зі мною?! Поясніть мені, чому він намагається постійно мене принизити? Це якийсь комплекс?
Ду да ду да ду• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Раніше він мене наче як жартома піддівав. Наприклад, його фрази: ’ ты как ленивец, такая ленивая, но милая’, ’если пойдешь в спортзал, то станешь не только подтянутая, но и здоровая’, ’ой, а ты Мастер шеф только ради сплетен смотришь, а то что-то изысканные блюда мы не едим’. І все це з жартами, мене наче не сильно задівало.
Доросла жінка, керівник, і от так одразу не зрозуміли хто він такий. Я б після таких жартів забула б його, а ви вийшли заміж і дитину народили. Наче останній чоловік на планеті.
Топтунша
• 16 октября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Автор,а что Вы ему ответили,когда он Вам это сказал?Просто промолчали?
Сказала йому навіщо ти мене знецінюєш, він посміявся і пішов.
побольшомусекретику• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Грубите ему в ответ, шутите как он. А вообще бегите
Майор Медуза• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Так нащо спеціально принижувати?
Розумієте, не всі люди однаково хороші, є і лайно. Якщо ви ввічлива людина, то це не означає, що і всі люди такі.
Так що ви зараз маєте факт: ваш чоловік принижує вас на постійній основі. Йому так подобається. Тобто йому подобається, коли вам неприємно, вам робить боляче.
Якщо кохають, то навпаки роблять щось приємне для коханої людини, щоб вона добре почувалася, бережуть її.
Ось і питання, чи варто спілкуватися, чи мати щось спільне з чоловіком, який себе поводить, як лайно?
Топтунша
• 16 октября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Він же не постійно такий був і наче як вибачався. Допоки заміж за нього не вийшла, то вважала,що це ідеальний чоловік. Він так напочатку відносин мене боготворив, дарував подарунки, постійно дзвонив, дуже лагідний був. Я і розтанула.
Дама-мадама• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
У вас просто токсичные отношения, и вы в них терпила. Вы даже в теме пишете и пытаетесь разобраться, почему вы ’така хэрова’, а не в том, что просто он мудила обыкновенный
Ждун с Нибиру• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Понятно,Вы наверное слишком добрая и очень воспитанная.
Я бы на вашем месте не так бы ответила,а ещё бы отвесила бы ему сковородкой за такие слова.
Чтобы в следующий раз следил за своим языком,что и кому он это говорит.А вообще,да, это унижение в прямом смысле,говорить жене, женщине которая родила от него ребенка..
Ду да ду да ду• 16 октября 2023
Може поговоріть з ним серйозно, що все це не нормально. Може він копіює поведінку свого батька і вважає такі відносини до дружини норма.
Топтунша
• 16 октября 2023
Ответ дляДама-мадама
Бо я вже дійсно за стільки років починаю думати, що може я і справді якась не така
Царівна Жабка• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Скорпіон? Нагадує мого колишнього
Топтунша
• 16 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Скорпіон? Нагадує мого колишнього
Козеріг. Я вже думаю,що він дійсно так самостверджується.
Фісташкова кава• 16 октября 2023
Возьмите няню и выходите на работу и вас двоих попустит к друг другу с претензиями.
Покорительная• 16 октября 2023
дуже багато бачу чоловіків які самостверджуються за рахунок жінок, принижуючи їх. жалюгідні створіння.
Полтавська галушка• 16 октября 2023
Ви зараз вразлива і залежна від нього. Він відчув свою значущість і розпустив хвоста. Як тільки ви вийдете з декрету, все дуже швидко зміниться. Чоловіки дійсно перевіряються декретом. Робіть висновки.
бифидобактерияЖоржик• 16 октября 2023
У меня мать так делает постоянно. Часто мне кажется, что ненавижу её.
Пуки-куки• 16 октября 2023
Якийсь він дебіл у вас, сорі. Робіть йому зауваження погрубіші. Пс: думаю не любить вас(((
Пуки-куки• 16 октября 2023
Ответ дляТоптунша
Ще один випад- скажіть щоб пащу затулив і сковорідкою по морді. Покажіть його місце.