Б´ю байдики• 16 октября 2023
Як зрозуміти чоловіка?
Почались відносини між нами,чоловік пішов воювати і не схотів їх розвивати далі,запропонував залишитися добрими друзями з рідкими інтимними зустрічами(якщо обоє цього захочемо).Часто питає в повідомленнях чи не знайшла я хлопця(не думаю,що він так за мене турбується).Не розумію для чого він це питає.Ні з ким він мене знайомити не збирається,можливо хоче,щоб я йому не писала більше чи що,як думаєте?Закохалась в нього((
Б´ю байдики
• 17 октября 2023
Ответ дляРедиска Я
А він з вами розійшовся, коли пішов на війну? Чи раніше?
Коли на війну пішов
Редиска Я• 17 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Коли на війну пішов
То можливо, що ви йому подобаєтеся, але він не хоче вас обтяжувати, якщо що. Бо де-які хлопці так роблять, бо не знабть що з ними буде(
Без QR коду• 17 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Та ні,сподівалася на більше..
Это жизнь. Накрасьте глаза, сделайте прическу, встряхнитесь и ищите своего человека. Это Ванька встанька. Толку от него не будет никакого
Мира всем• 19 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Чому вважаєте,що хитрожопий?Щось мені ця закоханність засліпила очі.
Тому що, якщо чоловік пропонуємо секс без відносин, то за це як мінімум треба дати ляпас. Вас не поважають і хочуть ганьбити. І те що Ви в це закохуєтесь а не обурюєтесь - не добрий дзвіночок, немає самоцінності, потрібна психотерапія, полюбити себе і не дозволяти навіть таке в очі говорити.
Мира всем• 19 октября 2023
Ответ дляИзумруд_в_серебре
Навіщо він тоді їх пише?Для мене це маленька надія,що він ще думає про мене.
Тю, вони всім пишуть, вони люблять увагу, Ви це даєте. Але на жаль йому пофіг, хоче використовувати коли йому зручно
Мира всем• 19 октября 2023
Ответ дляРедиска Я
Жінці, яка подобається таку ганьбу в очі не говорять, а давай буду ахати тебе коли мені зручно буде
Б´ю байдики
• 19 октября 2023
Ответ дляМира всем
З припискою’,а там буде видно’...В мене було небагато відносин,погано розбираюсь у людях.Мені здавалось,що він був щирим до мене,жартував,що ще разом жити будемо.На початку знайомства був дуже уважним,дарував подарунки.Не думала,що він такий,для мене це шок.
Мира всем• 22 октября 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Головне, мати самоповагу і самоцінність, тоді не важливо скільки стосунків було. В мене теж один чоловік з універу. Але буду розлучатись