Бюст Березуцкого• 16 октября 2023

Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно

Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Лепетун• 16 октября 2023
Ответ дляА ось і я
На кой ваш старпер девочке 22 лет?
Отпускайте смело, потрахает и приползет через пару месяцев
Активы только не забудьте себе оставить
Девочек в 20 лет спать больше не с кем? Если бы деньги были жены, он бы ей не нужен был. А здесь борьба не за него, а именно за деньги.
Пушкининиана• 16 октября 2023
Ответ дляНеГолосую
Уважение давно потеряно, иначе не было бы любовницы и таких фоток в инсте
Ні, можна поважати жінку і зраджувати їй. Але якщо жінка опускається до таких розмов, то чесно кажучи хочеться об неї витерти ноги.
НеГолосую• 16 октября 2023
Ответ дляРадикальная
Если правильно собрать доказательства и хороший юрист, можно выйти со всем, что есть.
Нет, смотря как и на кого оно все оформлено. Брачного контракта и пункта об измене скорее всего нет, так что увы
Вельми шановна• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
І є 22-річна соска, яка його не кохає і має тільки вагіну
Так і ви не кохаєте
Ms. Сама прямота• 16 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Напишіть, що у тих, хто спить з чужими чоловіками, буває рак матки
Кстати мелкую пакость можно так сделать, написать что у него болячка какая-то
Леннон_Жив!• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
тай нехай має ви за той час відпочинете і сил наберетеся
Замрійлива• 16 октября 2023
Ваш шлюб, на Вашу думку, щасливий? Чоловіка щось не влаштовувало, тому і пішов наліво, якщо не бабій ( той без різниці всерівно буде ходити). Поговоріть з чоловіком відверто, переваріть інформацію, не спішіть приймати рішення. Рішення як діяти прийде з часом. Пройшла через це, зараз щасливі багато років, далі видно буде
Колгоспниця• 16 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Фото в студию
Ідеальна помста, до речі))))
Ще десь із її телефончиком розмістити: Надаю послуги.)))
автор Бюст Березуцкого • 16 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну не починайте
По-перше, на її фото я нічого не відповіла
По-друге, скандалів я не закочувала їй. На рахунок нього ще не вирішила, просто сенс? Ну скаже він, що подаємо на розлучення. І ?
успокойте_Меня• 16 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
І що ви будете робити? Ну от серьозно. Мовчати? То він перестане ховатися. Чи вам пофігу? І у вас свій коханець є? Істерики ультиматуми? А є чим давити?
Якщо що, я не добити вас хочу. Я на вашій стороні. Просто от як? Як можна тут боротися?
а потом от любовницы в инста тест и две полоски
Марс атакует• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Розбіглась вже
Ну я так понимаю он и вас супер молоденькую взял. Вот понадобилась моложе, вы видимо постарели.
Если собираетесь с ним и за его счёт дальше хорошо жить. То наберите себе каких нибудь путёвок в Таиланд, или любовника найдите своего возраста или помаложе
ШобВам_КакНам• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Та по стандарту, все порівну
Він не оформлював все тільки на себе
Лучше проконсультируйтесь у юриста, чтобы заранее быть готовой
Kusalochka• 16 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
И у тех, кто не спит тоже.
Lydmila408• 16 октября 2023
Он не боится Вас потерять.
Я такая наивная• 16 октября 2023
Ответ дляА ось і я
На кой ваш старпер девочке 22 лет?
Активы только не забудьте себе оставить
Так малолетки деньги надо, вот она и со старпером
ЗаведУющая• 16 октября 2023
Зачем вы ей писали, если всё равно он ноги о вас будет вытирать, но за баблишко вы всё стерпите?
Лепетун• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ніяк
Я просто хочу шоб він не витрачав багато грошей на неї і не подавав на розлучення
Все.
Брачный контракт. Идите к адвокату, лимит на баб установите в договоре.
Хочу наколоти губи• 16 октября 2023
Рекомендації фоток в інстаграм, відкрила профіль, там вона і його машина… Думаю, тут ви недопрацювали у своїй історії.
Радостина• 16 октября 2023
Якщо ви пробачаєте і відпускаєте, то я б написала їй, що гроші, які він на неї витрачає - ваші, зароблені вами і більше ви ні копійки йому не дасте, тому хай шукає собі нового папіка
Вельми шановна• 16 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Хрещеною стане
Все буде• 16 октября 2023
Показать мужу переписку. Если он не собирался уходить из семьи, то он её сразу бросит, за то, что фотку Вам скинула. Если он и так собирался уходить от Вас к ней, то она покажет ему переписку и он уйдёт.
Мой БМ сразу бросил любовницу, в подобной ситуации (был телефонный звонок) молил о прощении.. но мне такой не нужен был, развелась, хоть тоже не бедная семьях, дети и прочее...
Ms. Сама прямота• 16 октября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Раздваивается
Так любители такого с руками оторвут
Радикальная• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Та по стандарту, все порівну
Він не оформлював все тільки на себе
По стандарту не интересно, я б раздела его до нитки
Ответ дляЗамрійлива
Він не бабій
Просто у нас не палкі стосунки типу кохання до безтями
У молодості так, було. І років до 30 моїх було. Ми як друзі. Чисто по-людські я його розумію, що хочеться різноманіття. Я ж першою у нього була
Патриоточка• 16 октября 2023
Ответ дляА ось і я
На кой ваш старпер девочке 22 лет?
Активы только не забудьте себе оставить
Так автор пишет , что у них состоятельная семья. И так понятно , что мужик 45 лет вкладывается финансово в девочку 21-22 лет. Иначе она бы с ним не спала и не встречалась.
Колгоспниця• 16 октября 2023
Ответ дляПроработник
а член у кобелей случайно не отваливается?
Тіко якщо вона заміжня.
Та_все_ок_будет• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Точно! Перцю можна насипати!
Вот это идея хорошая
Мужу ничего не говорить и немножко перчика подсыпать в трусы каждый день
Пусть думает что там ему жжет и чешется
успокойте_Меня• 16 октября 2023
Ответ дляРадикальная
Пусть и на мамо, а у автора - сын.
сын при разделе ни о чем
алименты
Я натуралка• 16 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
’Есть я ’)))ну такой себе аргумент
Есть Вы и нет Вас
Ну как бы у нее молодость и что она там умеет делать,той вагиной)))))
Ну а как мужики уходят из семей,ну Вы смешная конечно
Kusalochka• 16 октября 2023
Ответ дляЛепетун
Ну всё, теперь молчать в тряпочку, чтоб не убежал. Перед девушкой извинитесь, скажите ошиблись машиной/номером.
И рафаэлку через трусы передать