Всех в сад• 17 октября 2023
Хочу створити тему таня-стайл, от такий мазохістський настрій.
Перше: я не працюю вже 2 роки. Друге: чоловік у мене максимально економний і скупий, навіть зі смітника може щось принести. Третє: купив найдешевший б/у кондиціонер, їздив по нього в інше місто, якийсь чєл йому виніс цей кондиціонер до гаражів, мій чоловік купив його без перевірки, привіз додому, а той тадам... не працює. 3500 грн. Коту. під. Хвіст. Я дуже хотіла той кондиціонер, я влітку вмираю без нього, у мене аутоімунне захворювання, п"ю метіпред, тиск, серце страждає. Синові купили на ОЛХ планшет б/у, теж, мабуть, таке ж чудо десь іде поштою. Немає осіннього і зимового взуття, точніше, є, але, воно протікає: і у туфлях провалився каблук, і у зимових тряпчаних напівчобітках. А ще я стала товста і огидна. Все, давайте, налітайте.
Кудрі кручу сама• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Дякую! З прибиранням якраз все добре, все випрано, вимито і жодного мотлоху.
Супер. Тепер виходьте в соціум
Кнопкотиць• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
То какой же таня-стайл? Заведите срач, плесень и бардак, тогда пишите))))
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Значить, не так і болять.
Ось із суглобів і починайте. Чим більше ви себе жалкуете і оберігаете від болю у суглобах, тим більше суглоби будуть боліти. Почните з реабілітації. Шукайте відео в інтернеті де реабілітологи показують вправи для тих суглобів що болять. Це не складно. Кожний день робите вправи і через місяць ви побачите різницю. Шукайте роботу сидячо-стоячу. Там де можно посидіти, та постояти, кожні 4 години зробити руханку. Якщо є вакансія двірника, то для вас то дуже гарна вакансія, для початку, поки суглоби не звикнуть до фізичної нагрузки. А потім купите взуття, одяг та шукайте іншу роботу.
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
У мене ревматоїдний артрит. Я не завжди вранці без сліз можу труси в туалеті зняти, то що не будемо рівнятися.
Не в одной вас ревматоїдний артрит. І з артритом працюють. Хоч на уколи на заміну суставной рідини собі зможете заробити. Ви ж можете позбавити себе цього болю. Невже він вам подобаеться?
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Так, пора щось робити, уже зараз і не відкладаючи, але мені чомусь при цьому усвідомленні тільки суїцидальні думки в голову лізуть.
Що вам дає натхнення, енергію? Хто чи що для вас опора?
Коли болять ноги, то людина губить опору, їй дуже складно. Вам потрібно, або відновити рух , зайнятись ногами та знайти тверду опору, або шукати іншу. Якщо є бажання відновити себе, то відповідайте на питання що вам задають всі інші, та будемо шукати вихід до відновлення.
Всех в сад
• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Ви просто трошки не втемі. Якщо не допомагає протокол, то біль важко зняти. Протокол включає гормональне лікування та метотрексат, дуже важкий препарат. Суставна рідина мені не потрібна, вона йде більше при артрозі і зношеності суставів. Тут умунітет атакує власний організм, в основному з’єднувальну тканину, страждають суглоби, серце, очі.
Всех в сад
• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Натхнення дає похвала, я завжди за добре слово готова була душу продати. Опори немає.
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Не то. не про эмоции. На эмоции нельзя опираться, они не постоянны. Какое хобби заставляет вас радоваться и улыбаться?