Нагайна• 17 октября 2023

Шахраї в Польщі

Доброго всім дня. Мене ошукали 18.04.2022 року наш українець, який представився полячкой і за житло отримав 600 злотих на свій рахунок. Я не знала, що такого житла не існує, а коли довідалася, то звернулася до прокуратури та поліції. Так як прокуратура Вроцлава по зверненню поліції Вроцлава закрила справу ( хвилинку - тому що ця людина не прийшла на допит, а все документи та переказ на особовий рахунок не доказ для них) Це тянеться рік. Я мала надію, що покарають винного і мені повернуть кошти. Але цього не вийшло. Прокуратура Познані, де знайшли цю людину теж не хоче далі вести справу. Я хочу щоб цю людину знали всі. Він приїхав до Польщі, відкрив рахунок в Алюр банку і так не тільки мене обманював, мені відомо ще про 3 випадки. Всі дані в прокуратурі та в поліції є. Звати його Ivan Ponomarchuk. Його рахунок в банку 4124900050000400059058044. Грошей він не повернув. І так далі ошукує інших. Маю надію, що ця людина все ж таки поверне кошти. У мене є всі дані про цю людину. Маю надію, що поліція України зможе допомогти покарати винного.
автор Нагайна • 17 октября 2023
Прошу тему в топ, щоб якомога більше людей змогли прочитати про цю особу.

Тоскующая• 17 октября 2023
Не поняла, как обманул? Типа хозяином жилья или обманул, обещая найти жильё?
автор Нагайна • 17 октября 2023
Я мала надію, що все ж таки в Польщі покарають винного, але ... Дякую всім хто може зможе допомогти.
Тоскующая• 17 октября 2023
Ответ дляНагайна
Напишите на польском в польских группах
18 мнеУЖЕ• 17 октября 2023
Спасибо вам за предупреждение других людей.
Жаль, что такой ценой личного опыта.
автор Нагайна • 17 октября 2023
Ответ дляТоскующая
Сказав, що власник житла. Написав в ватсапі. Від імені жінки. Там фото її та вислав паспорт її. Знаходиться за кордоном, попросив надіслати кошти на рахунок, щоб підтвердити бронь. Вислав фото паспорта полячки та попередній договір. А коли поїхали дивитися житло, то сказали нам люди, що такої квартири в цьому домі немає. Я вважаю, що людина жила в цьому будинку, знала все. В будинок ми не могли попасти, так як там стояла брами. Дякуючи через час небайдужим людям ми зайшли і це з´ясували
автор Нагайна • 17 октября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Жаль, что такой ценой личного опыта.
Дякую, маю надію, що інші не попадуться на таке, ми тільки тоді приїхали, жити не було де, не знали як дурять, повірили людині.
Задираю носа• 17 октября 2023
Т е вы перечислили деньги, не сходив на просмотр квартиры ???
автор Нагайна • 17 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Так, так як вважала, що тут люди захищені... Зараз смішно це казати. Хочеться плакати, тому що ми ні від чого не захищені

Задираю носа• 17 октября 2023
Ответ дляНагайна
Очень жаль, что так получилось.
Но это так глупо с вашей стороны было (.
Мошенников полно везде. Будьте внимательны. И берут предоплату, обещая что то привезти из Украины и пропадают, и не платят за работу ( по черному ) и т д и т п.
Galina_vinsport• 17 октября 2023
А юристи що кажуть?
автор Нагайна • 17 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Очень жаль, что так получилось.
У мене дитина була з високою температурою, жити було практично ніде, я була в розпачі. Зараз я розумію, яка я була... І написала людині, попросила повернути кошти, так як ми фактично жили на вулиці...
автор Нагайна • 17 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
А юристи що кажуть?
Нічого... Ми з адвокатом склали запит до поліції, прокуратури. Сьогодні отримала відповідь, що справу закрили, так як людина, яка отримала кошти не прийшла на допит. Руки опустилися. Адвокат нічого не написала. Дякую, вона мені й так допомагала безкоштовно. Вона сказала писати в соцмережі, так як правди не знайдеш в Польщі....
Galina_vinsport• 17 октября 2023
Ответ дляНагайна
Можу Вам ще дати контакт юриста в Лодзі, він багато допомагає українцям
автор Нагайна • 17 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую, дайте будь ласка
автор Нагайна • 17 октября 2023
Номер телефону шахрая +48575347186
Galina_vinsport• 17 октября 2023
Ответ дляНагайна
Дякую, дайте будь ласка
https://www.facebook.com/witek.haczkowski
автор Нагайна • 18 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую, написала
Galina_vinsport• 18 октября 2023
Ответ дляНагайна
Дякую, написала
Будь ласка, сподіваюсь він щось підскаже

автор Нагайна • 29 октября 2023
Все ... Руки опустились. Людей можуть безнаказанно обдурювати. Ніхто нічого з цим не робить. Це просто жах. Як так можна? Правова європейська держава?
автор Нагайна • 31 октября 2023
MR.ivantrafficword@gmail.com його пошта... Шахрай
автор Нагайна • 31 октября 2023
Мешкав в Лігниці.