lilul990• 10 апреля в 12:15

У мене вкрали гроші

Їздила до Польщі по роботі, я з рюкзаком як завжди, злотих 450 лежало у гаманці в рюкзаку. Короче, в процесі спілкування на зустрічі-тренінгу з українцями, поклала рюкзак без задньої думки на стілець, нас було небагато, я виходила була на хвилин 10, хтось лишався, короче не пам´ятаю. уже по закінченню пішла до магазину - дивлюсь, готівки немає. Капєц. Як облили брудом
Ніка Найз• 10 апреля в 12:15
Заява в полицию!
автор lilul990 • 10 апреля в 12:15
Поділіться своїми історіями бо я в шоці. Ніби всі нормальні люди
Ніка Найз• 10 апреля в 12:16
Ответ дляlilul990
За шмотками следить надо!
begovelik• 10 апреля в 12:16
Це 100 євро, небагато. Буде вам уроком
автор lilul990 • 10 апреля в 12:16
Ответ дляНіка Найз
Заява в полицию!
Та нє, не буду я з цим розбиратись так.
Попразендовна• 10 апреля в 12:16
Ответ дляlilul990
Не всі українці нормальні
begovelik• 10 апреля в 12:17
Ответ дляПопразендовна
Не всі українці нормальні
Всі! Українці таке зробити не могли!
begovelik• 10 апреля в 12:17
Красти у своїх - ви шо? То тільки кацапи так можуть.
КонхфЭдкаТузик• 10 апреля в 12:17
воры везде есть, увы
Червона рута• 10 апреля в 12:17
Ответ дляlilul990
Та нє, не буду я з цим розбиратись так.
Скажите всей группе, можно выяснить кто, когда, куда выходил и кто оставался с вещами. Камера есть в помещении?
Ніка Найз• 10 апреля в 12:17
Ответ дляbegovelik
Це 100 євро, небагато. Буде вам уроком
100 евро для Украины это состояние!
автор lilul990 • 10 апреля в 12:18
Ответ дляЧервона рута
В самій кімнаті немає, в коридорі є
Я Головна• 10 апреля в 12:19
Ответ дляlilul990
Это не Испания. Если бы воровали, то украли бы целый рюкзак, скорее всего вы потратили и забыли, у меня такое очень часто, поэтому стала все записывать сразу после покупки. Либо деньги затерялись в рюкзаке, посмотрите, может там дырочка и они проникли в прокладку. Врядли бы кто-то рылся бы в вашем рюкзаке, и на будущее, какой бы тяжелый он не был, не оставляйте свои личные вещи не в поле зрения вашем
Пошаманю• 10 апреля в 12:19
Ответ дляbegovelik
Всі! Українці таке зробити не могли!
От язва.
Не люблю натовп• 10 апреля в 12:20
Есть люди склонные к воровству , вы как вчера родились . Помню как мои « подружки» приходили ко мне домой в детстве и воротили мои приколки доя волос . Таких случаев масса . Поэтому я всегда осторожна , в общественном транспорте к примеру у меня за всю жизнь ничего не вытащили . Как то даже случайно зарядила локтем цыганке в зубы когда она над моей сумкой склонилась , в шоке были мы обе, но она больше 🤭
автор lilul990 • 10 апреля в 12:20
Ответ дляЯ Головна
Та я можу вільно лишити рюкзак відкритим, там навіть ритись не треба, і телефон стирчить, і ноутбук, і гаманець видно. Але я того не очікувала
Не люблю натовп• 10 апреля в 12:21
Ответ дляbegovelik
Це 100 євро, небагато. Буде вам уроком
Каким уроком ?
Невгамовна Бу• 10 апреля в 12:21
Ответ дляlilul990
вы пох.истка или уродилась такой....беспечной?
Тетя Фрося• 10 апреля в 12:22
Как можно на виду у всех рыться в чужом рюкзаке? Не верю, автор.
автор lilul990 • 10 апреля в 12:22
Ответ дляНевгамовна Бу
У польші я дуже часто бєспєчна.
Горня капучіно• 10 апреля в 12:22
Ответ дляПопразендовна
Не всі українці нормальні
Не всі люди нормальні
автор lilul990 • 10 апреля в 12:24
Ответ дляТетя Фрося
Там звалені були наші рюкзаки в одну купу. Мій на стільці не в центрі, але скраю цеї купи
Невгамовна Бу• 10 апреля в 12:24
Ответ дляlilul990
У польші я дуже часто бєспєчна.
то признак неадекватності дбайте про себе та свої речі.
і не вірю я, що в Польщі раззява, а в Україні тримаєте зубами все своє.
це риса така. безладність
Свисток ля-минор• 10 апреля в 12:25
Ответ дляlilul990
У польші я дуже часто бєспєчна.
Ну то тоді подякуйте, що взяли лише гроші. Такий собі урок за невеликі кошти.
автор lilul990 • 10 апреля в 12:26
Ответ дляНевгамовна Бу
це риса така. безладність
В Польщі і на пішохідних переходах можна бути бєспєчним, нічого не буде, і собак бездомних немає і вночі привикла ходити по вулиці без задньої думки
Мerida• 10 апреля в 12:26
Если б украли, то украли бы с кошельком. Вы их потратили и забыли
Свисток ля-минор• 10 апреля в 12:26
Ответ дляlilul990
То то значить ви гроші загубили,а вирішили на когось перекинути свою провину. Фу на вас
автор lilul990 • 10 апреля в 12:26
Ответ дляМerida
Я знімала гроші якраз перед зустріччю
автор lilul990 • 10 апреля в 12:27
Ответ дляСвисток ля-минор
Борщик• 10 апреля в 12:27
Ответ дляlilul990
Ви точно в Польщі живете? Я боялася навіть в жабку в домі ввечері спуститись. Стільки наркоманів і алкашів я ніколи в житті не бачила.