Заліковий троль• 18 октября 2023
Коли (на якому місяці) починаються тренувальні перейми?
Хоч я і вже досвідчена породілля, але кожна наступна вагітність - більше питань в прискіпливості)))
Першу пробігала, ще вчилась, взагалі жодного питання не виникло))
Під кінець, на місяці 9му періодично тонусив живіт. Потім прорахувала, що вже перейми стабільно однакові, пора в лікарню.
Друга плюс-мінус так само.
Тепер ще з 3го місяця був тонус діагностований по узд, хоча я не відчувала особливо, але в лікарні полежала.
Зараз 7ий місяць і досить часто, як в спокої так і після сидячого положення - зводить живіт, що аж спину скручує. І майже одразу повільно відпускає.
Це вже тренувальні перейми, чи тонус чи старість 😅 (33 роки)?
Дякую за відповіді). Легше в розмові ніж себе накручувати)
Друга плюс-мінус так само.
Пані з калабані• 18 октября 2023
С первой дочкой были один раз в 30 недель. Со второй - жесткие и частые с 20 недели.
Хочу барабульки• 18 октября 2023
У меня после 20 недели начал переодически каменеть на минуту где то , потом отпускало. Сейчас 25 недель каменет каждый день почти , бывает и по пару раз в день. Не знаю что это. В 20 недель тонуса по узи не было
Заліковий троль
• 18 октября 2023
Ответ дляХочу барабульки
В мене схожа ситуація, але вже майже 30 тижнів і в мене сьогодні з точною впевненністю можу сказати, що тренувальні схватки. Періодичність не стабільна, але стискає і відпускає… в перші вагітності такі відчуття були на 9му місяці, а зараз тільки 7ий((
Тонус діагностують не всі лікарі, є твердження, що це не діагноз. В мене просто лікар трохи прискіпливий, бо я до вагітності готувалась із-за попередніх пологів, була кровотеча, тому зараз дуже контролюємо. Але ці перейми сьогодні мене лякають ((( невже організм вже занадто досвідчений (((