Ms. Iphone• 18 октября 2023
Подруга не виклала фотки наші в інстаграм. Щось мені обідно...
Довго не бачились з подругою, кілька років. От вона приїжджає в Україну на пару днів. Ми багато фоткались. І разом і я її фоткала. Так от вже місяць мабуть як поїхала ні одної фотки не виклала з цієї поїздки. Навіть в сторіс. Ан одної. Зате фотосесії часом влаштовують зі своїм хлопцем фотографом - то викладає аж бігом як він її фоткає. Або спільні фото. Або свої з іншими подругами там. Але зі мною ні одної не виклала ...і навіть те що я її саму тут фоткала, стараюсь ...Ні.
Ви б образились на таке?
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляПожмаковна
🤦🏼♀️
Может ей не понравилось как она на фото получилась
Там уйма фоток, штук 500. Можна було б хоча б одну чи дві вибрати..
Непозбувна Бентега• 18 октября 2023
может ей нельзя говорить, что она сидит в Германии и нишком приезжает в Украину,
а то лишат выплат
Пожмаковна• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ну и что, может все неудачные или ей ее наряд там не нравится
Сіґеле-міґеле• 18 октября 2023
Уявляю те гуляння двох подруг, що довго не бачились і дуже скучили, що аж 500 фоток наробили)) ви хотіли провести добре час разом чи щоб було, що в інсті викласти?
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
а то лишат выплат
Ні, там все ок
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
500 фоток!!!! За життя хоч був час побалакать?
Побалакали. Хоча у неї особливо і бажання не було як на мене, взагалі тоді нащо приїжджала незрозуміло
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не було більше чим зайнятись. А так наче і нема про що говорити. Останній раз бачились ще в дитинстві. А потім онлайн спілкувались доволі часто.
Непозбувна Бентега• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ні, там все ок
откуда вы знаете ? хоть одну фотку с Украиной в кадре она выложила ?
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні. Ну отже знаю якщо кажу, не додумуйте того чого нема
Сіґеле-міґеле• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Значить вона зрозуміла, що ваші дороги розійшлись, а ви - ні.
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я теж зрозуміла доволі. Але виклала аби вона не ображалась. Хоча до цього я роки 2 вже не веду інсту, сторінка пуста - заходжу тільки новини подивитись чи смішні відоси
Khmelnichanka• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я виклала відразу.
А дозволу в подруги Ви питали? ;)
Непозбувна Бентега• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Нет.
ну вот , я же говорила !
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
А дозволу в подруги Ви питали? ;)
Вона сама казала аби я виклала щось із цього що вона мені скинула. І що образиться якщо я цього не зроблю. А тепер сама он що
Khmelnichanka• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Вибачте, а скільки вам з подругою років?
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Нет.
ну вот , я же говорила !
Вона взагалі не в Германії, і виїхала задовго до війни на заробітки. А потім там і лишилась як війна почалась, працює вже давно як і до війни працювала на заводі. Які виплати...
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
25 і 23
Непозбувна Бентега• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
причем тут это. Вы же сами сказали что не было ни одной фотки с Украиной в кадре
Нашли в капусте• 18 октября 2023
Я б вас в цю ж секунду звільнила.текст жахливий, хотіли
’ закосити’ під простачку, але дуже грубо вийшло.можливо створення тем на форумах то не ваше, може інший підробіток знайдете?
Леопардові панчохи• 18 октября 2023
Может вы толстая или нос как у бабы яги ? Вот она и не захотела.
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну то й що? От я і думаю - скриває чи що від когось що їздила сюди чи що...бо це дуже дивно
Ms. Iphone
• 18 октября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Ви вже спите і бачите ботів чи що? Лікуйтесь.