Отжигающая• 18 октября 2023

Стоматолог Черкаси

Дівчата , порадьте стоматолога який веде прийом у державній та приватній клініці ? Дякую
КаваЗМолоком• 19 октября 2023
Щоб один і той же і там і там?
автор Отжигающая • 19 октября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Щоб один і той же і там і там?
Так , бажано. Якщо знаєте хорошого ʼне за всі гроші світуʼ 😁 лікаря, то буду вдячна
КаваЗМолоком• 19 октября 2023
Ответ дляОтжигающая
Ні,на жаль,не знаю такого,щоб і там і там,окрім щелепно-лицьового хірурга))
А не щоб за всі гроші,так таких мабуть і не існує.. все так дорого,що просто страшно
Знаю двох чудових лікарів:
Перший-Шаповалов Анатолій Романович (32+ клініка)
Другий-Матюшенко Сергій Аркадійович(Orto Dok´s),але до нього кілометрові черги просто. Обожнюю його як лікаря.
В обох не дешево (в 32+дорожче було раніше)
Аноним Советчик• 19 октября 2023
Мені сподобалася Захарчук Світлана Вячеславовна і підходом , і цінами. А коли вона переробила пломби після розпіареного в свій час Коваленка і зробила той зуб від якого відмовилися зі словами ’я не хочу постоянно пломбы ставить’, то вона просто супер-пупер. І чоловік дуже нею задоволений.
ЇЇ тел (097) 7427688 Черкаси, вул Смілянська,119. п’ятиетажка Вхід зі сторони вулиці .зупинка Автобусний парк.
автор Отжигающая • 19 октября 2023
Дякую вам 🌹 О так , сама в шоці від цін , ще б спеціалісти були гідні, за ті гроші що з нас деруть ) Було б добре 😁👌
автор Отжигающая • 19 октября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Дякую вам , оце я розумію підхід 👍🌹 Добре що ще є такі спеціалісти
Аноним Советчик• 19 октября 2023
Вона не розпіарена , ціни помірні і не нав’язує лишнього. Наприклад, я не люблю ставити пльонку на зуби, мені неприємно і після скоб є біль. Це спрощує роботу лікарю, але удорожає чек і є потім ниття зуба (це виключно моя реакція , у інших може того немає). Стоматолог робила старим способом з відсосом. Зробила ідеально, що навіть не видно , що півзуба немає . То у мене проблемний зуб ще з 2000 року з якого постійно пломби випадають. А це вже стоїть 7 років. Тьху-тьху. А до того тільки гризну забудусь і знову вставляю пломбу.