Творог для розжига• 19 октября 2023
Коли у вас зʼявився вагітний живіт?
Без хейту, коли ви помітили у себе вагітний животик? Дивлюсь що у деяких на 16 тижні вже добре видно, в мене 14 тижнів ну внизу трішки є, але б не сказала що він як вагітний) я середньої статури, помічала що у худеньких чи маленьких то відразу видно, а я так розумію хто середньої статури чи повний то пізніше буде видно? Просто цікаво)
Плацента у мене поки внизу, тобто і не по передній стінці і не по задній, має наче підніматись з ростом матки і плоду
Брюлик в стразах• 19 октября 2023
На работе сообщала в 20 недель, до этого срока коллеги не замечали. Хотя я сама где-то после 16-17 недель уже видела.
Спілий баклажан• 19 октября 2023
У меня слабые мышцы живота. Поэтому животик вываливался в 12 недель уже. Смотрела фото, где девочки и 20-ть недель, а там пусто вместо животика). Думала, ну как так-то))) но живот прям слабое место и вне беременностей.
Пані з калабані• 19 октября 2023
У меня резко появился в 30 недель. Некоторые коллеги узнали уже, когда шла в декрет. Я была худенька
Виниловая пластинка• 19 октября 2023
Перша вагітність близнюками була помітною вже на 18-19 тижні, а от друга та третя вже на 16.
Тракторні війська• 19 октября 2023
Я худа, 47 кг. Живіт зʼявився десь близько 6 міс. У другу вагітність раніше було видно
Творог для розжига
• 19 октября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Та у мене до вагітності зранку був плоский живіт а вже коли поїм то зʼявлявся, тому думала що як буду вагітна то відразу його буде видно)) зранку зараз як прокинусь то такий горбик є, а під вечір ще збільшуються. Розумію що ще встигну находитись з животом, але вже так хочеться такий кругленький живіт побачити, аби точно можна було сказати що вагітна а не просто поїла 😃
Пенек Возмездия• 19 октября 2023
В первый раз я была тощая, в 15 недель было видно мне и мужу, в 20 друзья стали замечать, к 25 уже все понимали.
А во второй раз я была толстая и по ходу беременности вес падал. Недели в 32 поняла, что выгляжу не толстой, а беременной.
Привіт з ботойбіччя• 19 октября 2023
С первой дочкой стал заметен где-то на 18 неделе. Со второй дочей - вообще на 20- й. Первую родила в 41 неделю и 2 дня и за последнюю неделю живот конкретно подрос (на фоне этого появились растяжки, дочь родилась 3680). А вторую родила ровно в 40 недель и живот был намного меньше, чем с первой (дочь родилась 3550).
Тантрический кекс• 19 октября 2023
В 18 недель немного стала замечать, но остальные не видели.
На работе женщины стали догадываться в 22 недели.
Живот маленький так и был.
Рожать шла с ´талией´ 85 см, выглядел на 32 недели.
Живот маленький так и был.
ЛеньГуглить_правда• 19 октября 2023
На 12-14 тиждень всі знайомі одразу розуміли що я вагітна, і так обидві вагітності.
Творог для розжига
• 19 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та в мене і на 8 тижні вже знайомі та батьки розуміли що вагітна, через збільшення грудей різко. Але не через живіт))
Юпитерная• 19 октября 2023
Так чтоб заметно реально для окружающих, то в 18 недель, но это лето-легкая одежда, а так бы ещё и не заметил бы никто
ЛеньГуглить_правда• 19 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ні в мене через живіт, на 20-22 донімали питанням коли народжувати?! Це було влітку а народжувати в листопаді, то не вірили. В пологовому приїхала, мене питають у вас що многовод? Я кажу ні. Лікар все перевіряла чи дитина пролізе боялася що крупна. І так теж було двічі))
Перший народився 2650 друга 3100.
Поліпривіт всім• 19 октября 2023
У меня живот еще до беременности был выпирающим. При этом, когда я на 4 месяце приехала в техникум решать вопрос о дальнейшем обучении, одногруппница сказала, что у меня еще нет живота
пАлАвинкА• 19 октября 2023
У меня был сильный токсикоз всю беременность. Ушла в минус.
В декрет меня списали после 6 месяца, чтобы не бегала на работу и отъедалась дома. При чем я должна была каждый день днем прийти и поздороваться со своим врачом.
На работе уходя в декрет, сказали, что так беременные женщины не выглядят. Намёков на живот не было. Живот начал появляться на 7 месяце беременности.
За две недели списали в род дом, вот там конкретно вырос.
Морковку дай• 19 октября 2023
Перша вагітність десь з 20-го тижня, а в другу якось значно раніше - десь з 16 тижня. Але я пишечка)
Броніки для Моніки• 19 октября 2023
18я неделя и вид вроде наелся. Ношу S обычную одежду все ещё...
Небалувана Галя• 19 октября 2023
Вас интересует когда живот станет заметно окружающим?
У меня сейчас 16 недель. Мне и домашним живот видно, а на работе пока не замечают, но я и одеваю что-то свободное. Джинсы как раз примерно в 14 недель и сменила на специальные с резиночкой на животе.
И_В_офигительных_штанах• 19 октября 2023
на пʼятому місяці взагалі не було видно ще, ходила в довагітних джинсах. а на 9 місяці був такий дерижабль і плюс 30кг загалом від початку вагітності
З бісиками• 19 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
А для чого? Вот я цього ніколи не розуміла. Для чого акцентувати на вагітності?
Творог для розжига
• 19 октября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Це не для того аби акцентувати) коли ти давно хочеш дитинку, особливо якщо попередній раз був невдалий, то хочеш скажемо так насолодитись всіма «прелестями» вагітності і животиком в тому числі. Для мене ріст живота це показник що все добре, дитинка здорова, розвивається та росте як треба. Тим паче що УЗД планові їх не так багато, а так ти бачиш що малюк росте, значить все ок, ну це особисто для мене так, не знаю як вам пояснити/ тим паче для мене вагітний живіт це гарно, а зараз це просто виглядає наче ти багато переїв, тому і чекаю коли це буде гарно)