Шансі мізерні, але може хтось зараз в Торонто, так поспілкуватися а далі як вийде...
33 мені, не одружений
Анечка1979• 20 октября 2023
Ответ дляDiamondPL
Удалено администрацией...
наше оточення відзеркалює нас самих. і нам зустрічаються люди, що подібні нам- одня щоб ми змінювали себе, інші, щоб залишитись з нами на все життч. І наше оточення змінюється тільки з нами. Починайте з себе
Honeymoon20• 20 октября 2023
Летела в самолёте с поляком канадцем, так он мне рассказал, что у него двое детей, один инвалид, жена умерла.:так вот он ищет , чтоб работала жена с высоким доходом и все по дому делала)