Водійка хімарса• 20 октября 2023

Допоможіть визначитись із розміром кросів Адідас

Адідас ніколи не було, ніжка по довжині 24.5 см, кроси NB брала на стопу 25 см
Кидаю для розуміння фото своїх НБ і розмірну сітку Адіка, який мені потрібно брати?
Барвіночка• 20 октября 2023
адидас маломерят
Бентливуман• 20 октября 2023
Адидас капец гонит, не видела еще ни одной вменяемой сетки размерной у них)))) по теме: дочери на 25 см ногу заказывала из штатов месяц назад 8,5 us, а нью беленсы у нее как у вас размер
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Дякую вам)
Так не хочеться прольоту)
Дадосвидания• 20 октября 2023
А які вас саме цікавлять? На днях міряла багато моделей Адідас, розмір стопи такий же, можливо підскажу.
Одні думки• 20 октября 2023
Сами вызначайтесь, нашли тут халяву.
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Ozweego
Stepa_nida• 20 октября 2023
В мене стопа 24,5, але широка. Не спортивне взуття купую 38-38,5.

Цієї осені придбала 2 моделі унісекс - Нью Беленс 9060 і Адідас газель індор
Беленси взяла унісекс модель 8,5 США, сіли вільно, але зручно.
А от Адідас в такому ж розмірі тупо вивалююсь з них. На офіційному сайті пройшла тест, мені система радить 7,5 брати.
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляStepa_nida

Зрозуміло
У мене худа ніжка, а на яку ніжку ця модель баєр не знає, на жаль
Мабуть, ризикну 8.5
Забрызжу ядом• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зрозуміло
Мабуть, ризикну 8.5
«Втопитесь»
Я на ногу 23 беру 22,5 по язичку
Вам 8 - максимум
Мстящий за Зайца• 20 октября 2023
я беру 39 1/3 на стопу 24.5 з запасом під шкарпетку
Дадосвидания• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ozweego
На жаль, такі не приміряла. Газель, Кампус.....міряла. Я хотіла Кампуси,тому на них більш звертала увагу. 8.5 розмір були великуваті, 8 підійшов ідеально. Тому гадаю беріть, як зазвичай свої 8.5
Stepa_nida• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зрозуміло
Мабуть, ризикну 8.5
Не варто, спробуйте 8 хоча б, я собі перезамовила 7,5 взагалі
Байрактарна• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ozweego
Я уже писала за эту модель, в размере 40,5 стелька от и до 26см , на ногу 25,5см села идеально
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
«Втопитесь»
Я на ногу 23 беру 22,5 по язичку
Вам 8 - максимум
Але вище писали, що маломірять(
Написав баєр, що не на худу ніжку вони
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
Тоді, брати мені 8 чи 8.5 на 25 см?
Байрактарна• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Тоді, брати мені 8 чи 8.5 на 25 см?
US8
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Різниця між 8 та 8.5, всього, 4мм
vktori@• 20 октября 2023
У мене така ж нога
Ось брала на офіційному сайті
Забрызжу ядом• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Але вище писали, що маломірять(
Написав баєр, що не на худу ніжку вони
Не знаю кому вони маломірять
В мене абсолютно всі адіки згідно напису на язичку - великомірили
Та не реву я• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зрозуміло
Мабуть, ризикну 8.5
Автор, не гоните. У меня нога 25,5, взяла адики 8,5 - большие. Не критично, ходить можно, но получился полномерный 40-й, как на них и указано.
Редиска Я• 20 октября 2023
8 треба брати
Та не реву я• 20 октября 2023
Я бы 7,5 заказала на вашем месте. И то под вопросом, чтоб не великоваты были.
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не знаю кому вони маломірять
Дякую за відповідь!
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Взяла 8, не ризикнула 8.5
Таки, більшість дівчат порадили не ризикувати 8.5
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляРедиска Я
8 треба брати
Так і взяла)
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Це така рулетка, взялася 8 із переживанням, що малі будуть, якщо ви радите 7.5, взагалі, то 8 точно норм мають бути, чекаю що набирала
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Дівчата, усім дякую, що не пройшли повз, бо я збиралась вже 8.5 брати до створення теми, замовила 8, якщо, трохи, вільні - буде на міжсезон на носок, якщо ні - хороша ціна, думаю продам як проліт
Тепер 2-3 тижні очікування)
Та не реву я• 20 октября 2023
Автор, ради интереса, напишите в этой теме, когда получите, подошли или нет.
автор Водійка хімарса • 20 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Я б із задоволенням, але мені повернув посередник кошти, написав, що на сайті змінили вартість із 1800 на 2500, але по такій ціні мені вони не потрібні, звісно, обламали мене, капець