Водійка хімарса• 20 октября 2023
Допоможіть визначитись із розміром кросів Адідас
Адідас ніколи не було, ніжка по довжині 24.5 см, кроси NB брала на стопу 25 см
Кидаю для розуміння фото своїх НБ і розмірну сітку Адіка, який мені потрібно брати?
Бентливуман• 20 октября 2023
Адидас капец гонит, не видела еще ни одной вменяемой сетки размерной у них)))) по теме: дочери на 25 см ногу заказывала из штатов месяц назад 8,5 us, а нью беленсы у нее как у вас размер
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Дякую вам)
Так не хочеться прольоту)
Дадосвидания• 20 октября 2023
А які вас саме цікавлять? На днях міряла багато моделей Адідас, розмір стопи такий же, можливо підскажу.
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Ozweego
Stepa_nida• 20 октября 2023
В мене стопа 24,5, але широка. Не спортивне взуття купую 38-38,5.
Цієї осені придбала 2 моделі унісекс - Нью Беленс 9060 і Адідас газель індор
Беленси взяла унісекс модель 8,5 США, сіли вільно, але зручно.
А от Адідас в такому ж розмірі тупо вивалююсь з них. На офіційному сайті пройшла тест, мені система радить 7,5 брати.
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
Зрозуміло
У мене худа ніжка, а на яку ніжку ця модель баєр не знає, на жаль
Мабуть, ризикну 8.5
Забрызжу ядом• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зрозуміло
Мабуть, ризикну 8.5
«Втопитесь»
Я на ногу 23 беру 22,5 по язичку
Вам 8 - максимум
Я на ногу 23 беру 22,5 по язичку
Вам 8 - максимум
Дадосвидания• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ozweego
На жаль, такі не приміряла. Газель, Кампус.....міряла. Я хотіла Кампуси,тому на них більш звертала увагу. 8.5 розмір були великуваті, 8 підійшов ідеально. Тому гадаю беріть, як зазвичай свої 8.5
Stepa_nida• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зрозуміло
Мабуть, ризикну 8.5
Не варто, спробуйте 8 хоча б, я собі перезамовила 7,5 взагалі
Байрактарна• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ozweego
Я уже писала за эту модель, в размере 40,5 стелька от и до 26см , на ногу 25,5см села идеально
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
«Втопитесь»
Я на ногу 23 беру 22,5 по язичку
Вам 8 - максимум
Я на ногу 23 беру 22,5 по язичку
Вам 8 - максимум
Але вище писали, що маломірять(
Написав баєр, що не на худу ніжку вони
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
Тоді, брати мені 8 чи 8.5 на 25 см?
Забрызжу ядом• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Але вище писали, що маломірять(
Написав баєр, що не на худу ніжку вони
Не знаю кому вони маломірять
В мене абсолютно всі адіки згідно напису на язичку - великомірили
Та не реву я• 20 октября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зрозуміло
Мабуть, ризикну 8.5
Автор, не гоните. У меня нога 25,5, взяла адики 8,5 - большие. Не критично, ходить можно, но получился полномерный 40-й, как на них и указано.
Та не реву я• 20 октября 2023
Я бы 7,5 заказала на вашем месте. И то под вопросом, чтоб не великоваты были.
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не знаю кому вони маломірять
Дякую за відповідь!
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Взяла 8, не ризикнула 8.5
Таки, більшість дівчат порадили не ризикувати 8.5
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Це така рулетка, взялася 8 із переживанням, що малі будуть, якщо ви радите 7.5, взагалі, то 8 точно норм мають бути, чекаю що набирала
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Дівчата, усім дякую, що не пройшли повз, бо я збиралась вже 8.5 брати до створення теми, замовила 8, якщо, трохи, вільні - буде на міжсезон на носок, якщо ні - хороша ціна, думаю продам як проліт
Тепер 2-3 тижні очікування)
Та не реву я• 20 октября 2023
Автор, ради интереса, напишите в этой теме, когда получите, подошли или нет.
Водійка хімарса
• 20 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Я б із задоволенням, але мені повернув посередник кошти, написав, що на сайті змінили вартість із 1800 на 2500, але по такій ціні мені вони не потрібні, звісно, обламали мене, капець