Життє Бентежне• 20 октября 2023

Допоможіть розібратись, аеропорт Валенсія. Іспанія.

Вітаю! Дівчата, коли з Варшава прилетіла до Валенсії пройшла паспортний контроль. Дорога в зворотньому напрямку: пройшла рамки, прийшла на gate, чекаю і ніде не бачу паспортний контроль🤷🏻‍♀️
Хто літав, скажіть будь ласка, на виліт з Іспанії паспортного контролю немає?
Дую на вітер• 20 октября 2023
Ни из Варшавы в Валенсию ни из Валенсии в Варшаву нет паспортного контроля
Inna_ya_krasivaya• 20 октября 2023
нет
lolala_helen• 20 октября 2023
На території шенгена, паспортного контроля не будет
Дую на вітер• 20 октября 2023
Мне очень интересно где вы и как проходили в Валенсии паспортный контроль....
автор Життє Бентежне • 20 октября 2023
Ответ дляДую на вітер
Коли вийшла з літака, був паспортний контроль, прокатали паспорт, поставили відмітку, навіть питали який рейс.
Щас ухожу• 20 октября 2023
Какой паспортный контроль ?🤷🏼‍♀️
Нет никакого паспортного контроля ни в Польше ни в Испании
автор Життє Бентежне • 20 октября 2023
Ответ дляДую на вітер
Я також здивована я к і ви. Тому не розумію, ніде не бачу на виліт паспортний контроль:(
Дую на вітер• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Потому что его не может быть.
Внутри Шенгена нет паспортного контроля и никаких штампов в паспорт ставить не могут.
Я много раз летала из Польши в Испанию.
Щас ухожу• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы уверены что так все и было ?)
Как это прокатали паспорт ?
Я месяц назад из Аликанте в Варшаву летела, никаких паспортных контролей и никто мой паспорт не прокатывал, а тем более не ставил отметок
Фокус-Покус• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы что вышли не на тот выход???
Птица Говоруша• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Покажіть ту відмітку.
Бо щось не то точно
автор Життє Бентежне • 20 октября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Вы что вышли не на тот выход???
Я виходила через рукав, як і всі.
Фокус-Покус• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я виходила через рукав, як і всі.
Очень странно
Щас ухожу• 20 октября 2023
Покажите эту отметку
Иначе Вы все врете
автор Життє Бентежне • 20 октября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Покажите эту отметку
Иначе Вы все врете
Стою вже на gate, зараз персонально для вас покажу, що паспортний контроль проходять прямо при вильоті. Сама вперше таке бачу в зоні шенген🤦🏻‍♀️
Підійду ближче сфотографую.
Птица Говоруша• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Підійду ближче сфотографую.
Ви фото тої відмітки в паспорті зробіть .
Бо реально тема троляча.
Щас ухожу• 20 октября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Підійду ближче сфотографую.
Причем Здесь где Вы стоите . Паспорт при вылете могут вместе с билетом посмотреть , да, но все равно никаких отметок там не ставят и не могут ставить !
автор Життє Бентежне • 20 октября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Бо реально тема троляча.
Ну, як це можливо прийшла, запитала, те що турбувало. Розказала як було, при прильоті в Валенсію.
Ну, що ви за люди - тема троляча🤦🏻‍♀️