Незалежні OSINT аналітики GeoConfirmed проаналізували супутникові знімки після удару ракетною системою ATACAMS по аеродрому у Бердянську і дійшли висновку, що як мінімум 21 гелікоптер знищено чи пошкоджено. Вони також "достатньо впевнені", що як мінімум 5 найсучасніших вертольотів Ка-52 було повністю знищено.
Ка-52 на запорізькому напрямку був другим після мінних полів фактором втрат України під час контрнаступу.
сладкий_ноябрь• 20 октября 2023
Росія має 1 мільярд доларів щодня з продажу газу.
Тому хоч 200 вертольотів. Вони наклепають нові.
Ответ длясладкий_ноябрь
Нагадаю, що за останній рік їхня промисловість випустила аж 10 літаків. Тому відновити ці вертольоти це не справа одного дня і не одного місяця.
Удар по аеродрому в Бердянську знизить можливості Росії на фронті – розвідка Британії
Але вам з дивана звичайно видніше
Ответ дляДаксо
Але вам з дивана звичайно видніше
З Польщі,не з дивана,там пише дівчина)
виктория7аас• 20 октября 2023
Ответ дляДаксо
Але вам з дивана звичайно видніше
Вы даете какие твитеры Телеграмммы Почему надо верить есть серьезный британский проект который ведет счет документально подтвержденным потерям России в военной технике, всего российская армия потеряла 63 самолета (уничтожен 61), 54 вертолета (уничтожено 53) и 141 беспилотник (уничтожено 68это на конец 2022 года Этот проект берет инфу не у левых источников а у раведки МИ-6 и британского МО и здесь в Бердянске давалась в британских источников о 9ти плюс РОстех их пару сотен в год сдает,конечно приятно если б все соответствовало приведеннному в твиттере,но вспомните сказку как мальчик кричалВолки волки чем этоз акончилось
сладкий_ноябрь• 20 октября 2023
Ответ дляДаксо
Але вам з дивана звичайно видніше
Що видніше, я про те, що купити, виготовити і тд для них це не ж проблемою.
А ви тіштеся звичайно.
Ответ длявиктория7аас
Ви крапки і коми почастіше використовуйте. Нічого не зрозуміла із написаного
Renesmeе 16• 20 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви тіштеся звичайно.
І що ви пропонуєте, який у вас план, як правильно потрібно вчинити?
сладкий_ноябрь• 20 октября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Бути реалістом
сладкий_ноябрь• 20 октября 2023
Ответ дляДаксо
Ви пропонуєте не тішитися, що знищується техніка, яка вбиває наших хлопців і обстрілює цивільних?
Я пропоную жити в реальності, а не в одній точці.
сладкий_ноябрь• 20 октября 2023
Ответ дляДаксо
У вас якась дуже перекручена в сторону рашизму ’реальність’. Це та, де ’нада дагаварівацца’, я угадала?
В яку сторону, мілочка, я в волонтерстві багато років і бачу, розумію і знаю трохи більше ніж ви з телеграм каналів.
Тому можете строчити ще одну тему про ай как харашо, бо то не більше як замилювання очей для таких як ви.
Ответ длясладкий_ноябрь
Та знаємо таких варшавських ’волонтерів’. Переїхали і тепер ’із кожи вон лізуть’, щоб розказати як в Україні погано, щоб виправдати свій вибір.
Renesmeе 16• 20 октября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Бути реалістом
Не дуже зрозуміло, можна поконкретніше