Вітаю. Підкажіть де зробити колоноскопію в м.Київ в приватних медичних установах, щоб було якісно і професійно? Або ж лікаря, яакий робить професійно?
Стрекоза любви• 20 октября 2023
Автор, за Київ не підкажу, але насправді сама процедура проста. Я робила в приватній клініці. Важливо було, щоб був наркоз. Якість процедури буде залежати на 70% від вас особисто. Як добре ви прочистите кишківник.
Читаю стандарты качественного проведения колоноскопии, и понимаю, что далеко не во всякой частной клинике так делают. Во-первых наркоз общий должен быть обязателен, или седация. Те, кто говорит нет, лукавят. Качество напрямую от этого зависит, Во-вторых, все полипы, найденные во время диагностики, удаляются сразу (с гистологией), а не когда-нибудь потом в следующий раз. Так вот если по первому пункту еще можно все решить, то со вторым просто печаль, не удаляют при диагностике почти нигде.
alena_galchin• 20 октября 2023
Олімед, ендоскопіст Полішук. Ця клініка спеціалізується на цій процедурі, у них окремий поверх виділений під ендоскопічні дослідження. Все дуже продумано і зручно. У них найсучасніше японське обладнання. Вчора якраз проходила цю процедуру, якщо щось цікавить- питайте.