Агент Пинкертона• 20 октября 2023
Чи вбивають житло квартиранти?
Як вважаєте, чи псується житло після здачі його в оренду квартирантам?
За мотивами діалогу в моїй попередній темі. Послухати квартирантів - так вони святі, ставляться до майна як до свого. Послухати власників - то орендарі як не диван зламають, так ванну розіб´ють...
Результат:
вже голосів:
66 (37.29%)
Власник, кварт. псують майно
47 (26.55%)
Висловитися/подивитися
38 (21.47%)
Квартирант, вважаю псується
16 (9.04%)
Квартирант, не псується
10 (5.65%)
Власник, кварт. не псують
НЛОша• 20 октября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3421567
Автор агрессивная , с 4 страницы особенно это видно
ну, може вже дістало людину
Злюка бобер• 20 октября 2023
Ответ дляНЛОша
ну, може вже дістало людину
Она ни разу еще квартиру не сдавала . Что ее достало?) Свои фантазии?)
Morkovka-bbc1• 20 октября 2023
18 лет сдавала квартиру - не верьте никому, когда пишут что ну...потихоньку изнашивается..Да далеко не потихоньку. Выламывают смесители, диваны, кровати...Мне даже столешницу разбили. А когда сдаёшь - ну какие же все чистюли и лапочки...Только когда заходишь - просто немота наступает от засранства и свинства с виду порядочной семьи. Еле продала потом квартиру за цену в половину ниже стоимости. Даже стеклопакет на болконе выбили.
ЯНаПэПэ• 20 октября 2023
Ми 7 років орендуємо одну і ту саму квартиру, як Ви вважаєте, все як нове лишилося?
Виниловая пластинка• 20 октября 2023
делали легко восстановливаемый ремонт и залог .
у нас .. пока кисточкой обходилось везло
белая квартира икеа
Майская киска• 20 октября 2023
ми бережемо все бо самі тут живемо але залежиттвід якості ремонту, меблів техніки сантехніки
але як поставлять буває найдешевше все то як його не бережи воно псується капець і зношується швидше
зараз у нас наприклад в квартирі дорогі меблі і ними саме задоволення користуватися ніде нічого не відпадає і не розлазиться
ПушАпница• 20 октября 2023
Нє, вони винаймають виключно щоб вам заносити гроші і не жити там.
Блін, ну люди, все зношується при використанні. Не здавайте, якщо боєтеся. В чому проблема то?
Агент Пинкертона
• 20 октября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Но это все должен покрыть залог.
Це ж скільки залог повинен бути? Шкоди можна заподіяти набагато більше, ніж умовний 1 місяць проживання
Виниловая пластинка• 20 октября 2023
Ответ дляНЛОша
який залог покриє хоча б вартість меблів, про сантехніку і кухонну ьехніку вже мовчу взагалі?
моя кухня стоит 250 евро.. икеа и леруа-марлен
magistralchimik• 20 октября 2023
Владелец. Три квартиры были в аренде. Одну убили так, что делала кап ремонт. Две другие квартиры остались целы.
Хачапууури• 20 октября 2023
Здаю квартиру, і вважаю, що крім фізичного зносу речей, багато залежить від людей, що проживають. Більшість неохайні, як на мене, не знаю, чим це викликано: вони по життю такі, чи тому, що живуть в чужому, і не вважають за потрібне берегти його)
Пекельнi Борошна• 20 октября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
У меня 1 тыс баксов залог.
Конечно если вдруг все разобьют то не покроет, но тогда я в полицию обращусь
ФруктЕщеТот• 20 октября 2023
Ответ дляlost cherry
последние несколько лет пришлось несколько раз снимать квартиры и сдавать свои.
те, что мы снимали, всё всегда вымывали, чинили неполадки, краны меняли и т.д.
те, что мы сдавали с хорошими ремонтами и брали классных квартирантов, которые очень бережно относились, ничего нигде не вымазали даже.
и в плане порядочности всегда везло и с хозяевами и с квартирантами.
всё зависит от людей и вашего настроя.
Це 100%, як ти до людей, так і до тебе, я авторці в тій темі писала, що вона хоче людям сарай з хламом здавати, з таким насроєм, що все розіб´ють, все обісцють, то таке до неї і притягується.
Я-ваш шанс• 20 октября 2023
У меня квартирант сейчас идеальный. 4 года - квартира как новенькая.
До него была семья это жесть - они выехали, переделывали все, и мебель меняли.
Квартира дешёвая
Агент Пинкертона
• 20 октября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Тобто на оренду треба ставити дешеве, що не шкода. Якщо б ваша кухня коштувала хоча б 2500 євро - розмова інша була б. Пензликом б справа не вирішилася
ПушАпница• 20 октября 2023
Блін, тут пишуть за вбитий диван.
Нам дістався такий, що на ньому спати з самого початку не можливо було. Попередні квартиранти акуратно заліпили , щоб не видно. Господар не знаю дивилася чи ні. Я одна з дітьми. Переїхали, розкладаю , лягаємо і ...п..ць. вибачте. Купили матрац на верх, бо спати не реально. Зараз взагалі на полу спимо.
Молчавочка• 20 октября 2023
Так само як і ви своє. Не буває користуванням без слідів користування. Все з часом зношується.
НЛОша• 20 октября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
а, я не читала попередню тему))) подумала. що людина вже давно здає)
Молчавочка• 20 октября 2023
Ответ дляMorkovka-bbc1
Прям в половину? Та ви шо?
ПушАпница• 20 октября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну так навіщо тоді переживати, що воно само розсипеться, якщо ставлять те, що завідомо само зламається навіть при найбережнішому використанні?
Виниловая пластинка• 20 октября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
..икеа -честная цена для квартиры в аренду. Качество норм, . рабочая поверхность 2.20.
Вы ставьте какую хотите , я за стандартные базовые белые квартиры для аренды..
квартиры с ъорошими локациями ..600-800 евро . 10 шт
Везде ординарная белая однушка
Агент Пинкертона
• 20 октября 2023
Ответ дляПушАпница
Ставлять таке, щоб не було шкода, якщо зламають
НЛОша• 20 октября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
вся?)))) якщо що, то вожу ІКЕА з Гданська, в цінах якрах орієнтуюсь. Хіба б/у купляли
Психологічка• 20 октября 2023
Квартиранти квартирантам різнь. Одні і справді можуть побити щось, інші ні. Я не псую нічого, ставлюсь як до свого
НЛОша• 20 октября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
+1, зараз такі здавачі пачкками ікеєвські б/у меблі для зйомних квартир скуповуюють, не встигаю замовлення комплектувати)))
ФруктЕщеТот• 20 октября 2023
Ответ дляНЛОша
ну, може вже дістало людину
Що її дістало, вона теретик.
Удальонка• 20 октября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
белая квартира икеа
а какая логика делать квартиру под аренду белой?
Мая твая не панимать• 20 октября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ну а как Вы считаете ? Потихонечку все изнашивается.
Кошка подвала столярку и обои. За месяц. Это не потихонечку, и не про износ
Удальонка• 20 октября 2023
Ответ дляПушАпница
а за что бояться?
за стены?
Xвостокрутелка• 20 октября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Но это все должен покрыть залог.
Амортизацию возможно залог и покроет, но не все сдают в городах миллионниках. Соответственно залог в разы меньше и врядли покроет ущерб.