Голодаю• 20 октября 2023
Какого цвета ваша личная машина?
Голодаю
• 20 октября 2023
Увидела необычный красивый цвет. Не чисто голубая. А как будто серо-голубая металлик)
Оце так цабе• 20 октября 2023
В мене кожного дня різна і таке різноманіття, що мене вже чесно жоден колір не надихає, я колорист роблю фарби кожного дня
Мона Лиза• 20 октября 2023
Світло-сірий металік. Хотіла інший колір ( капучино),але його потрібно було чекати дуже довго і був вибір або сіра або чорна .