Привіт усім
Як ви ставитесь до сосок( дурників) для немовлят?
Які можете порадити?
Lady Luck 99• 20 октября 2023
Т.к у меня оба детей искусственники , нам соски очень были нужны и ничего плохого сказать не могу. С дочкой я уже не помню какие были соски, а сыну любые нравятся, кроме скошенных, их выкидывает и кричит, совсем они ему не нравятся🤣
Нет в них ничего плохого. Сейчас к тому же и выбор и возрастные рамки указывают. Но не факт, что подойдёт первая попавшаяся. Нужно пару вариантов на пробу. В наше время был,, ромашки,, и хоть вид был один, но резиновая часть была разной по длине, вот и пробовали))) Потом появились импортные, типа с,, прикусом,, , но редкость и дороговизна. А ещё, есть детки, которые не примут ни один вариант пустышки. Я сама такая, а вот брат ходил с соской чуть не до трёх лет.
Ответ дляLady Luck 99
Дуже дякую за відповідь🙏
Ответ дляRukola1
Синові буде місяць через 5 днів. Поки тримаюся і не купую дурника, відтягую цей момент. Ми на ГВ
Ми теж на гв
Але мала на ніч взяла таку звичку просто висіти на циці
Чи то в кроватці спати не хоче
Чи то не знаю
В нас ще й коліки але те що вона просто катає істерику щоб грудь була в роті і вона спала
Не голодна це точно
Бо я навіть буджу її для годування
Чи то в кроватці спати не хоче
Чи то не знаю
Не голодна це точно
Бо я навіть буджу її для годування
Ответ дляtushka123
Дякую за вашу відповідь 🙏
Я тягнула як могла. Двоє дітей і з обома молоко в 4 місяці пропало. Син любив пустушки, але тільки з прикусом. До 1´8 смоктав. Дочка наче любила прямі, але насправді не любила ніякі, до року вже їх не було. Я не тикала повсякчас. Тільки якщо вже зовсім нічого не працювало.
Ответ дляSameTo
Дякую
От і я планую лиш на ночні гуляння використовувати
Hanna-Hanna• 21 октября 2023
У мене дитина на ШВ і дурник використовуємо іноді на засинання. Вважаю, що мама в адекваті, оскільки виспалася, дитині дуже важлива і корисна. Тому якщо мамі можна полегшити життя, то мамі треба полегшити життя. Якщо для цього треба дурник, то треба дурник.
Але з Вашої відповіді про кольки, я би ще порадила попрацювати з ними, наскільки можна. Бо дитині може бути неприємно і вона хоче просто заспокоєння. Мамалак (опціонально), масажі, висаджування допоможуть зменшити дискомфорт в животику. Плюс нам допомогла пелюшка-кокон свого часу, бо дитина часто будила себе ручками. Плюс білий шум на засинання.
Ответ дляВалерия-6ef9
Ми теж на гв
Чи то в кроватці спати не хоче
Чи то не знаю
Не голодна це точно
Бо я навіть буджу її для годування
Чи то в кроватці спати не хоче
Чи то не знаю
Не голодна це точно
Бо я навіть буджу її для годування
В нас таке ’висіння’ було в перші 2 тижні, я мало не здалася. Але потім минулося, слава Богу
Ответ дляHanna-Hanna
Дякую
Роблю все що ви написали
Лиш замість мамалак я використовую еспумізан
За порадою педіатра
Роблю все що ви написали
За порадою педіатра
Ответ дляRukola1
В нас зараз 3 тижні і тільки почалось все це😭
Hanna-Hanna• 21 октября 2023
Ответ дляВалерия-6ef9
Дякую
Роблю все що ви написали
За порадою педіатра
Роблю все що ви написали
За порадою педіатра
Це різні препарати. Еспумізан має розбивати гази. А мамалак- це фермент, який допомагає перетравлювати їжу, бо свого власного у малечі поки мало. Подивіться-почитайте про нього, поки поганих відгуків ще не чула, нам також допоміг свого часу. Абсолютно все прибрати, звісно, він не прибере дискомфорт, але полегшить.
Ответ дляHanna-Hanna
Дякую 🙏