ничевока• Изменено 12 января в 23:04
Ближче до 40 стало влом вчитися
Чи є у вас таке?
Раніше із задоволенням : нова мова, курси по роботі, якась суміжна професія. Прямо все горіло.
Тепер мені 38 років. Якась суцільна деградація..
Чекаю надихаючи історії.
ничевока
• 12 января в 23:23
Ответ дляДа Щас же
Ой автор
3 дітей
3 освіта (3 рівень освіти)
41 зараз, а сили на нулі вже відраза від цієї погоні
Але правда в тому, що я дійсно захоплена своєю професією, все одно вчуся весь час
Останнім часом правда менше набагато
Мабуть відпочити потрібно
3 дітей
3 освіта (3 рівень освіти)
Останнім часом правда менше набагато
Мабуть відпочити потрібно
Хто ви за професією?
Аноним_1857• 12 января в 23:23
Ответ дляничевока
У мене В2 - для роботи достатньо, а далі влоооом!
Чи теж на курси піти, щоб система якась була …
Пробувала іспанську вчити і закинула.
Мне тоже долго хватало, больше письменный язык требовался, но я пошла в 40 на повышение, надоело трястись перед каждой встречей с иностранцами (а их стало очень много), надо было свободно говорить без страха. Удалось этого достичь.
ничевока
• 12 января в 23:24
Ответ дляПотужна махіна
І що? Не допоміг вам? Який запит ви з ним вирішували?)
Та ні) вирішували проблему нагальну.
Вирішили і закрили цю тему. Не хочу нове копати)
Путающаяся• 12 января в 23:24
Ответ дляничевока
Круто!
А перші 2 ВО якось повʼязані з цим?
Відносно. Я все життя працюю за фахом і суміжними напрямками.
Єдиний диплом котрий ’для душі’ (але це не ВО, а фахова освіта училище мистецтв). До основної професії відношення не має, але теж диплом тисячократно окупив, бо хоббі також приносило гроші..
Тому ВСІ асболютно дипломи і освіти котрі в мене є окупилися, все життя працюю за фахом.
Потужна махіна• 12 января в 23:25
Ответ дляничевока
Та ні) вирішували проблему нагальну.
ну ваше право. Думаю ви з тих хто сама собі раду зможе дати)
Да Щас же• 12 января в 23:26
Ответ дляничевока
Хто ви за професією?
Будете сміятися ….
Психолог.
А ще навчання новій психотерапії паралельно 🤪
Чесно, хочеться все кинути, крім цього останнього навчання
Психолог.
ничевока
• 12 января в 23:27
Чому жінкам із позитивним досвідом хтось тут ставить негативні реакції?
Эта_Шикарна)• 12 января в 23:28
Ответ дляПутающаяся
А мені не тільки треба, але і цікаво! є мрія як піду на пенсію вступити до медичного! Лікарем звісно не стану, але для себе - як мрію здійснити!
Кто спонсор этого банкета?
Путающаяся• 12 января в 23:28
Ответ дляничевока
Заздрість...
ничевока
• 12 января в 23:29
Ответ дляЭта_Шикарна)
Кто спонсор этого банкета?
Не всі бідують на пенсії.
Дехто може собі дозволити, бо має солідний пасивний дохід.
Не всі виживають на старості.
Але більшість так - виживають
Не всі виживають на старості.
Але більшість так - виживають
Дама_с_караваем• 12 января в 23:30
Мені 44, пішла на курси, перевчилась, зараз працюю в новому напрямку
сладкий_ноябрь• 12 января в 23:30
Блін, а я кайфую
Фотокурси, семінари з Рас, нутриціологія, мовні курси, якісь майстер-класи різні.
ничевока
• 12 января в 23:30
Ответ дляДама_с_караваем
З кого на кого перевчилися)
Намакушка• 12 января в 23:30
Ответ дляМюллерная
пробовала, не помогает
+ я выбрала путь монетизации имеющихся знаний, а не траты времени на приобретение новых
А если имеющиеся уже никому не нужны, то что делать
сладкий_ноябрь• 12 января в 23:31
Ответ дляДама_с_караваем
Ваууу
Респект!!
Намакушка• 12 января в 23:32
Ответ дляПутающаяся
45+ - не влом! Постійно вчуся, цікаво. зараз збираюся захищати магістерський диплом з кібербезпеки. (це вже третя ВО)
Где учитесь?
ничевока
• 12 января в 23:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Блін, а я кайфую
Я тут з червня 2022 року.
Періодами деградую міцно.
Інколи пропадаю на пів року, рік.
Але Ви завжди в топі коментаторів, коли б я не зайшла)
Ви , so-so, Мизери.
Коли ви встигаєте на якісь там майстер-класи, якщо ви тут просиджуєте життя🙈😂
Періодами деградую міцно.
Інколи пропадаю на пів року, рік.
Ви , so-so, Мизери.
Путающаяся• 12 января в 23:34
Ответ дляЭта_Шикарна)
Кто спонсор этого банкета?
Я ж не Гарвард закінчувала... Перша ВО КПІ бакалавр, магістр - безкоштовно, бюджет.
2 та 3 Во - магістр на базі вже існуючого магістра навчатися 1,5=2,5 роки. В цей момент вже працювала, то сама собі і оплачувала - 300 дол за півроку (семестр) не якісь надзвичайні, недоступні гроші. Проблем з сесіями не було, я розумна, ще навіть іншим допомогла робити за гроші. Другу освіту так взагалі вийшло безкоштовно за рахунок того.
Училище мистецтв (для душі, не має відношення до осн спеціальності) було досить давно, то там взагалі якісь копійки було щось біля 200 дол за увесь курс навчання.
Різноманітні курсі в інеті - то взагалі безкоштовно або за символічну плату, можна навіть не рахувати.
Путающаяся• 12 января в 23:40
Ответ дляНамакушка
Где учитесь?
Я зараз який універ не напишу наставлять синіх тіток... Оберіть будь який котрий вам відомий. Напркилад НАУ(КАІ)
сладкий_ноябрь• 12 января в 23:44
Ответ дляничевока
Я тут з червня 2022 року.
Періодами деградую міцно.
Інколи пропадаю на пів року, рік.
Ви , so-so, Мизери.
Періодами деградую міцно.
Інколи пропадаю на пів року, рік.
Ви , so-so, Мизери.
Боже, я тут буваю реально рідко, в основному коли довга дорога у відрядженні або наприклад хворію.
Але я маю рдуг, тому встигаю скрізь 😂😂😂
ничевока
• 12 января в 23:50
Ответ длясладкий_ноябрь
Але я маю рдуг, тому встигаю скрізь 😂😂😂
Ага))
Дуже рідко, що я вас встигла запамʼятати і вивчити.
Виглядає так наче ви другий далекобійник в рейсі на західну Європу.
Не хворійте так багато))
забиякина• 13 января в 00:00
Як раз у 40 як відрізало. Як закінчила свої дипломи і магістратуру, потім і курси різні, семінар проходила по декілька паралельно. І програми нові вивчала. Якість постійні поїздки, читала багато профільних видань. Потім все, у відрізало в один день. Ознайомлююсь з актуальними змінами, а з навчаннями зав´язала.
Маю сечі• 13 января в 00:23
Тоже влом. Мне всегда по работе есть куда стремиться, однако что-то так лень. Может весной обстановка изменится) летом будет уже 39
сладкий_ноябрь• 13 января в 01:02
Ответ дляничевока
Ага))
Не хворійте так багато))
То так здається :)))
ПироженкА• 13 января в 01:11
Я думала, що це мені в 44 роки нічого не хочеться вчити. Наразі потрібен англійський. І от просто заставляю себе. І так добре моїй душі, коли зробила дом завдання або закінчилось заняття. А як іноді хочеться, щоб репетитор написав, що урок відміняється. Але знаю один приклад, де жінці 74 роки і вчить англійську залюбки