Не танцую- но пою• 20 октября 2023
Вся зп уходит на продукты(( порой уходит больше чем доход. Как жить?
Как строить планы, как радоваться ?
Это жесть.
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Або інвестувала в дітей))) у моіх батьків то була найкраща інвестиція)
і ви не дасте їм жити за 2к пенсії, упевнена
Дівчина заглядєніє• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Ех, нема біля мене секондіа. Це швидше як гриби збирати) чи риболовля
Так, щось є у вашому порівнянні))
Я в неділю так хлопцям і кажу-я пішла в економ клас, на перезавантаження)
Слухаю музику, перебираю речі, часом щось міряю, іноді просто розумію ВОНО!!!
Але це для мене задоволення , а не тяжка доля
О, покажу комплект
Бомбер 72 грн, сорочка 20, спідниця 65
Мої ноги-безцінно
О, покажу комплект
Бомбер 72 грн, сорочка 20, спідниця 65
Мої ноги-безцінно
Аль де Барановна• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Звичайно ні, ми зараз батькам переводимо 10 тис щомісячно плюс покриваємо всі додаткові витрати на ліки і відпустки.
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
та всі так! от навіть одиноких ГЕТЬ дуже мало, ну завжди знайдуться родичі, які будуть жити разом і якусь ту тарілку супа і ще дадуть, за прихисток і в надії на спадок
Ответ дляИнтимная
як колись казали, це якщо семками все життя торгувала то будеш мати мінімальну пенсію))) тоді виходить, складала із доходів? я теж не знаю, бо старшого віку всі якийсь стаж мають, мають і дітей-внуків.. а якщо реально одиниці хто не працював і не має і пенсія 2к, то тоді догляд за квартиру
У мого батька мінімалка. Але, будем відверті, він на неї не сильно то розраховував. Як і багато хто. Люди, які хоч якось працювали не на мінімалку і не в конверт. - мають трохи пенсії. Дехто навіть дуже непогані. В моєї вчительки з музичної зарплатні якось вистачає на неї, ще й на кота. І навіть кіт шлуночки не їсть, тим паче капусту. Тут як почитаєш - скоро з голоду всі помруть
angel4ever13• 21 октября 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Та как
Жили и хватало 40 тысяч на четверых. Сейчас 55 и впритык. Не дай бог что- то сломается, у кого-то что-то порвется
С 40 тыс на четверых вполен можно откладывать деньги.....Вы не хотите просто экономить и тратитем все))) тВы вообще в курсе что кроме Киева есть другие города и там зп 10 тыс считаетс большой. Вот на 10 вчетвером проживете?
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
так і я за то кажу! бо по суті мінімальна пенсія - то одиниця виміру і народний мем))) хто десь робив, то індексував собі пенсію по найвищій ставці, так завжди було в ПФ
то у більшості вже нашого покоління, хто 30-40 років, то вже хз як воно буде, тре доляри складати, бо реально світить мінімалка багатьом
Аль де Барановна• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
))) а до чого тут спадок? В місті де живуть мої батьки квартира вартує 5 тис доларів. По міркам Порадниці тарілка супу по факту дорожче вийде)))
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
ой повірте, за дах над головою хоч якийсь завжди знайдуться охочі..
Люблю порядок• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
фото
Магазинное сахарное печенье и сгущенка это полезное ?😂
Ответ дляИнтимная
Я так дивлюсь, що не доживу. Навіть якщо рочків до ста житиму)))
angel4ever13• 21 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
У всіх різні витрати
Так витрати ростут от колличества дохода)))) С 50 тыс вполне можно откладывать деньги. Люди не хотят. хотя тратить в ноль.... Ну ктото 200 тыс тоже скажет мало, т.к придумать на эту сумму витрат тоже можно)))
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
натякаєте, що нам підвищать пенсвік до 200? все може бути)))
Ответ дляИнтимная
Просто не сильно бачу, звідкіля мають гроші взятись. Війна. Пів країни виїхало. Хто залишився - майже не народжують. Хто буде на наші пенсії заробляти? Об´єктивно у нас не яма, у нас демографічна прірірва
Аль де Барановна• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Та повно покинутих будинків і квартир. Приїжджайте, будемо раді)
Кров з молоком• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
ви з тою пенсією 2000 вже в кожній темі)) Україні 32 роки, за ці роки людина або працювала вчорну і відкладала, або не працювала і на щось сподівалась. це не ті, хто зараз вимушений виживати вчорну працюючи, щоб прогодувати і себе і тих, в кого пенсія 2000
знаєте,4роки назад пенсія 2350 - можна було прожити . зараз 2520 - то тільки здохнути, і аби не допомога рідних,то так би і було. Зато ж яка б вигода буде пенсійному, якщо всі люди з інвалідностю повимирають..
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
так це ж багато хто не розуміє, що зараз вони не ’пенсію заробили’, а отримують з того, які податки платимо ми! от ви написали, я згадала, як при януковощі пенсфонд був чи то 100к грн чи що, порожній.. а всі думають, особливо старші, що вони заробили і в елементарній економіці не роздупляють
Люблю порядок• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Я делаю без сгущенки . Печенье сами можете спечь , полезное , не магазинное . Не тупите в таких темах . Бесит
За хамство здесь бан !
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляКров з молоком
я про людей з інвалідністю навіть боюсь думати... АЛЕ вони всі під пильним оком соцпрацівників. хто не одинокий, ті супа мають і до супа, а хто дійсно одинокий вообщє - повірте, добрі тьоті з соцслужб бдять так, що ППО наша позаздрить
Паратруперсупер• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Мои родственники с минималкой. Всю жизнь проработали в маленьком городе. Она воспитательницей в д/с, он детским тренером. Основное время работы пришлось на союз. Небольшие накопления пропали при развале. В 90-е как и у всех была черная полоса. На пенсию вышли в начале 2000х. Но продолжали подрабатывать: индивилуальные тренировки и услуги няни. Но городок маленький, потому не золотая жила. На минималку прожить вообще нереально.
Сейчас он уже умер, а она работать не может, помогают дети.
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
от ми про те, що не живе сама на мінімалку, є діти!
Тоска в носках• 21 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
В магазине продавец
Какая у вас зарплата в месяц на сколько человек?
13чудоСВЕТА• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
при стаже в 35 лет как раз заробылы в Украине,а не в совке.
и так же платили податкы в Украине, а не только вы их платите, труженики белой и черной зп(
если останетесь и не уедете,то как раз будет возможность и пенсию заработать и долларов насобирать на роскошную старость.
13чудоСВЕТА• 21 октября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
в том и дело,что государство сбросило пенсионеров на руки их детей,не помогли даже украденные у женщин 5лет пенсвозраста.
Мій не такий• 21 октября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
По собі знаю, що чим далі від магазину живеш - тим менше тратиш. Бо в магазині хочеться купити все що треба і не треба
Это да. Сейчас на работе завал и я не выхожу на обед. За 2 недели ни разу, поэтому не потратила ни копейки лишней. А раньше, то кофе, то выпечку, то... Еду из дому приношу, но все равно во время обеда за вкусеяшками ходила.
Завжди з рушником• 21 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Я навіть не знаю як люди полжирають гроші,?
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Капуста, морква , картопля, буряк, цибуля 10-20 грн
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Білок дорогий відносно але ж можна підшукати варіант .
Не гнівіть Бога
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Не гнівіть Бога
Ну подсолнечное масло не 45, а ещё молочка, чай/кофе, фрукты и крупы совсем не до 35, тот же рис 50+, как и сахара нормального нет по 35, по крайней мере в Киеве так.
genteestupida• 21 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Не гнівіть Бога
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Не гнівіть Бога
Все что козлы жить на капусте ..
и учебы , одежды , коммуналки нет 🤦♀️медицина промолчим 😬
Интимная• 21 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
а от і голос із болот