Не танцую- но пою• 20 октября 2023

Вся зп уходит на продукты(( порой уходит больше чем доход. Как жить?

Как строить планы, как радоваться ?
Это жесть.
Мальовнича даль• 20 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В коромысле
Та я поняла)
Тундиринда• 20 октября 2023
И что, у меня тоже вся зп это оренда и еда ну и потребности детей, трачу в ноль, а зачем она еще нужна?
Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляМой_ужин
Ну да, тогда зачем ныть. На любую сумму можно жить.пртмер те же пенсионеры
Не треба на них дивитись. На мінімальну пенсію жити неможливо без додаткового доходу. - будь то діти щось підкинули чи картопля з городу.
KaVika29• 20 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Прекрасний сайт з рецептами, сподіваюсь дупа не свербить після них!
Нема вам що робити . Це ж треба 🫣
Забрызжу ядом• 20 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Я зауважила, тут такі сайти в пошані серед совєтчіц))
Мальовнича даль• 20 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В коромысле
Только все равно не понятен ваш посыл...ну ладно... это я к тому написала, что нет времени жить ’ потом’ , я раньше экономика и т.д... а теперь нет времени на потом - есть сейчас.. короче, как то так
Аль де Барановна• 20 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Нема вам що робити . Це ж треба 🫣
Мені?))) я просто висловила свої хвилювання. Хто знає що там рашисти додають в рецепти для українських поціновувачів їх сайтів)
автор Не танцую- но пою • 20 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Я не знаю. Можете мене закидати камінням але я люблю харчуватись якісно ( не шкідливо) і дешево.
Овочі влітку копійки - і їмо і назиму.
Ми ще їмо кабачки по 13 грн.
Баклажани, 100 страв з капусти.
Але і м´ясо це святе.
Зазвичай курки хватає на тиждень ,,( нас троє) 2 десятки яєць. 2 літри молока.
Але у нас і не жеруть в три горла
У нас курица домашняя на пару дней
Ответ длямадам Везувий
Ну у Вас же явно не минималка, почему жалуетесь?
2500 в неделю
Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зараз все по 89.
А в економ класі так щотижня знижки
Але на секонд потрібні час і натхнення.
Туди не можна заскочити на 5 хв раз на місяць
Ходили з малою в лавину, купили дві пари кросівок. 6 годин. На покупки впринципі треба час і натхнення
Мальовнича даль• 20 октября 2023
А вообще никто не готовит нас к хорошему, что будет лучше и сытнее...все будет только хуже, это мы слышим чуть ли ни из пелёнок.... А мы так и проживаем жизнь с осознанием, что худшее будет... Та БЛИН, а ели ты до него и не доживешь? То ты так и проживешь.... всю жизнь с осознанием, что вот- вот и случится что- то... а оно может и не случится
KaVika29• 20 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Та нічого . Наші в Німеччині сидять щасливі , ніхто з німців наче їх не травить )
Ответ дляТундиринда
А отложить
Дівчина заглядєніє• 20 октября 2023
Ответ дляОксана_12
В мене хлопець, воно значно простіше.
Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
В мене хлопець, воно значно простіше.
А собі?
Дівчина заглядєніє• 20 октября 2023
Ответ дляОксана_12
А собі?
А собі пух еспріт купила минулого тижня в секонді)
200 грн))

Але в секонд я хожу сама, вдягаю навушники, і нікуди не поспішаю)
Розміри вже визначаю наоко досить точно
Сладкий лимончик• 20 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
У нас курица домашняя на пару дней
Ви мама одиначка трьох підлітків?
Аль де Барановна• 20 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Нє ну якщо в Німеччині то тоді я спокійна)))
Сладкий лимончик• 20 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
2500 в неделю
Продавець якої групи товарів? Який склад сім´ї?
Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
200 грн))

Розміри вже визначаю наоко досить точно
Ех, нема біля мене секондіа. Це швидше як гриби збирати) чи риболовля
Ответ дляСладкий лимончик
Алко сигареты
Ответ дляСладкий лимончик
Ви мама одиначка трьох підлітків?
И я люблю поесть
Сладкий лимончик• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
О. Це можна підсісти капітально.
Я в своєму місті вже прикинула де які сешки.
Що в перший день , що в останній.
І надибали ми неподалік роботи новий секонд. Де вони беруть ті речі. Хз.
Люкс на 70 відсотків новий з бірками.
Секонд останній день 39 грн. І вибір досить непоганий. Ми всим колективом вигрібаємо без примірки. Не підійде мені віддам Маші, Даші Каті
Сладкий лимончик• 21 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
И я люблю поесть
Ну що тут скажеш. Тоді у вас такі пріоритети в житті. І тут не в зарплаті діло.
Шмоточницаца• 21 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
У нас доход позволяет покупать овощи зимой, но я наморозила на всю зиму ягод и овощей, зимой перцы невкусные,помидоры не ароматные... та и ягоды никакие, кабачки в сезон тоже вкуснее...
А замороженные кабачки та помидоры куда вкуснее
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Или у тех у кого пенсия 2 тыс,а ей50 мало
ви з тою пенсією 2000 вже в кожній темі)) Україні 32 роки, за ці роки людина або працювала вчорну і відкладала, або не працювала і на щось сподівалась. це не ті, хто зараз вимушений виживати вчорну працюючи, щоб прогодувати і себе і тих, в кого пенсія 2000
Оксана_12• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Глобально нічого не змінилось. Хоча, чесно кажучи, я не знаю людей, у кого пенсія дві тисячі. Власне навіть не так, я не знаю тих, хто живе на ці дві тисячі.
Тундиринда• 21 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
А отложить
Хватит с меня, уже и откладывала и кредиты брала на дом, всё пропало в один миг, теперь я живу просто чтобы жить))
Аль де Барановна• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Або інвестувала в дітей))) у моіх батьків то була найкраща інвестиція)
Интимная• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
як колись казали, це якщо семками все життя торгувала то будеш мати мінімальну пенсію))) тоді виходить, складала із доходів? я теж не знаю, бо старшого віку всі якийсь стаж мають, мають і дітей-внуків.. а якщо реально одиниці хто не працював і не має і пенсія 2к, то тоді догляд за квартиру