Не танцую- но пою• 20 октября 2023

Вся зп уходит на продукты(( порой уходит больше чем доход. Как жить?

Как строить планы, как радоваться ?
Это жесть.
Леди_в_ночи• 21 октября 2023
Ответ дляПокращена
И теленок влезет в вашу морозилку?
По дорозі з села з’їдять)))

Кров з молоком• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
я про людей з інвалідністю навіть боюсь думати... АЛЕ вони всі під пильним оком соцпрацівників. хто не одинокий, ті супа мають і до супа, а хто дійсно одинокий вообщє - повірте, добрі тьоті з соцслужб бдять так, що ППО наша позаздрить
не смішіть. плавали.знаєм.
автор Не танцую- но пою • 21 октября 2023
Ответ дляТундиринда
Хватит с меня, уже и откладывала и кредиты брала на дом, всё пропало в один миг, теперь я живу просто чтобы жить))
Тяжело так. Без заначки
Лепетун• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
ви з тою пенсією 2000 вже в кожній темі)) Україні 32 роки, за ці роки людина або працювала вчорну і відкладала, або не працювала і на щось сподівалась. це не ті, хто зараз вимушений виживати вчорну працюючи, щоб прогодувати і себе і тих, в кого пенсія 2000
Моя мама работала всю жизнь на железной дороге диспетчером , 35 лет стаж . Ночные смены ,поезда едут непрерывно ,часто даже выйти в туалет было некогда . Сейчас пенсия около 5000 гривен ,но у нее много хронических болезней ,да ,часть лекарств выдают бесплатно по рецепту ,но много приходится покупать ,и обследования нужны постоянно какие то , вот остаётся 3000-4000 . Да ,это не 2 тысячи ,но и не намного больше
Как ,по Вашему ,она как то не так работала ? На что то надеялась ?
Ms. Любмая жена• 21 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Я навіть не знаю як люди полжирають гроші,?
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Капуста, морква , картопля, буряк, цибуля 10-20 грн
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Білок дорогий відносно але ж можна підшукати варіант .
Не гнівіть Бога
Прожити можна, звісно, і на маленьку суму, якщо ніде взяти більше і обставини так склалися. Але не треба цю ситуацію нормалізовувати. Їсти достатньо білку та їсти якісну збалансовану їжу- це не придурь і «зажрались», це, блін, норма. Яка зараз комусь, на жаль, не доступна.
Голубец• 21 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Не гнівіть Бога
Бо їдять багато того, без чого можна обійтися. І що часто не є корисним.
Йогурти, солодкі напої, їжа у відділі кулінарії, чіпси, ковбаса і т.д.
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так, щось є у вашому порівнянні))
Я в неділю так хлопцям і кажу-я пішла в економ клас, на перезавантаження)
Слухаю музику, перебираю речі, часом щось міряю, іноді просто розумію ВОНО!!!
Але це для мене задоволення , а не тяжка доля

О, покажу комплект
Бомбер 72 грн, сорочка 20, спідниця 65

Мої ноги-безцінно
Вид не оч..
Голубец• 21 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Краще і дешевше і здоровіше купити м´ясо і приготувати в духовці, аніж купувати ковбасу/сосиски/сардельки.
Дівчина заглядєніє• 21 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Вид не оч..
Дякую за вашу думку.
Вона прямо ДУЖЕ важлива для мене.
Маю надію, ваші комплекти прямо ДУЖЕ

Ms. Любмая жена• 21 октября 2023
Ответ дляГолубец
Та без питань. Де я пишу, що треба їсти сосиски замість умовної індички?
В коментарі, на який я відповідала з білком пропонувалось щось придумати. Особливо актуальна порада для сімей, що мають дітей, що зростають.
Тундиринда• 21 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Тяжело так. Без заначки
А без дома и вещей думаете легко?
ТаПрямТам• 21 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну ми святкуємо 3 дні, багато рідні, гостей. Пів теля це не так вже і багато.
Помилуйте теленка. Еще верующие, блин, божью тварь жрать в праздник
Забрызжу ядом• 21 октября 2023
Ответ дляГолубец
Корисні продукти не дешеві - чаї, оливкова, лляна олія, масло натуральне, масло Хгі, горіхи, якісні крупи і м´ясо дорого, яйця домашні. Хліб на заквасці з цільного борошна. Список можна продовжувати довго
Забрызжу ядом• 21 октября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Джонсонюк• 21 октября 2023
Ответ дляЛепетун
У моей 35 стажа, а пенсия 2520 грн
Трусиковед• 21 октября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Цукор 35 грн людині на місяць кг.
Крупи 15-35 за кіло
Олія 45 літр
Не гнівіть Бога
Дійсно, як? Може, про гурки поговоримо? Звичайні срані гурки, що вже коштують більше 80 грн? Це ж розкіш яка! Майже кавʼяр!
Чи про сир?
Чи про сало?
Та будь що візьми, крім картоплі - і нема у нормальних людей питання, як можна «прожрати гроші».
Бо рис по 15 гривень не буває. І багато що ще по 15 грн не буває. Чи ви вже зайняли чергу за міфічною гречкою по 15 на свято атб і то про неї мова? Ну то не всі хочуть жерти сєчку з мишачім гімном, закочуючи очки: ну як ви прожираєте гроші, ах-ах?
Бачила я тут адептів простої корисної їжі…Ні спредами не гребують, ні сирним продуктом. Одне яблуко на двох ділять. Маргаринове печиво на свята беруть.

Розповідають, що то ми економити не вміємо, не то, що вони. Та ну нафіг такі раціони і такі уміння, краще вже буду прожирати, менше на ліки піде.
Трусиковед• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
от ми про те, що не живе сама на мінімалку, є діти!
Ой, я тут начиталася вдячних доньок.
Різні діти є. Більшість ще сама за копійку пальці повідгризає. І нічого батькам не винні. Тільки хати чекають.
Не худа ні разу• 21 октября 2023
Ответ дляKaVika29
40 мин потратить чтобы наделать таких колбасок , я обычно делаю больше 6 . В фольгу заворачиваю и в морозилку .
Дайте рецепт,плиз
Был у меня классный рецепт,переезжали и не найду теперь
Жинси на дитину• 21 октября 2023
Ответ дляМой_ужин
Это сейчас Вы насмехаетесь над теми у кого и 20 нет
А зачем сидеть тут, работать и нищенствовать?? Германия до сих пор принимает. Знакомая уехала из Киева в январе 2023, с постоянными блекаутами, тревогами и з/пл 10 тыс грн в Берлин - не нарадуется) К лету даже смогла насобирать себе на скромную Турцию из пособия

Жинси на дитину• 21 октября 2023
Ответ дляКров з молоком
знаєте,4роки назад пенсія 2350 - можна було прожити . зараз 2520 - то тільки здохнути, і аби не допомога рідних,то так би і було. Зато ж яка б вигода буде пенсійному, якщо всі люди з інвалідностю повимирають..
Это и есть последствия голосования по приколу. К сожалению страдают все, а не только голосовальщики
Ушла и Пришла• 21 октября 2023
Читая это всё, хочется одного, чтобы МУЧИТЕЛЬНОЙ смертью сдохли все депутаты .
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ужас какой, как так жить
А вы попробуйте
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 октября 2023
Ответ дляangel4ever13
С 40 тыс на четверых вполен можно откладывать деньги.....Вы не хотите просто экономить и тратитем все))) тВы вообще в курсе что кроме Киева есть другие города и там зп 10 тыс считаетс большой. Вот на 10 вчетвером проживете?
Я не в Киеве
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 октября 2023
Ответ дляangel4ever13
Да,да
Я в курсе, что вся советчица живет на 10 тысяч грн семьей из 4х человек. Ещё откладывают, дети в частных школах учатся, на машине ездят
мадам Везувий• 21 октября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
2500 в неделю
Только на себя или есть иждивенцы?
мадам Везувий• 21 октября 2023
Ответ дляИнтимная
як колись казали, це якщо семками все життя торгувала то будеш мати мінімальну пенсію))) тоді виходить, складала із доходів? я теж не знаю, бо старшого віку всі якийсь стаж мають, мають і дітей-внуків.. а якщо реально одиниці хто не працював і не має і пенсія 2к, то тоді догляд за квартиру
В моєї співробітниці 42 роки стажу і пенсія менше трьох тисяч. Зарплата все життя тільки біла, але маленька.
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Теж не сильно зрозуміла. Ну хіба там оренда половину. Та й то.
Ну що розуміти? Комунальні 4500
Гуртки молодшої дитини муз школа 1000
Карате 2500
Парковка 700
Заправка машини 3000
Вже 11 700. Йдемо далі
В цьому місяці купила одяг молодшій дитині. За тиждень зі всього виросла. Вийшло 3 300
Чоловіку черевики 2 900 (так, такі дорогі купує, але носить їх по 4-5 років)
Ветеринар ( 2 коти в хаті) 1 000
Витрати на котів (корм, наповнювач для туалету) 1100
Вже 20 нарахували
Продовжена група в школі 1200 на місяць (ходить 2 рази на тиждень)
Брекети старший дитині 1000
Я ходила планово до гінеколога та мамолога. Плюс ліки, які мені треба постійно приймати. Все разом 2 600 (ліки з цього 850 грн)
Донька хворіла, купували нурофен 150 грн приблизно
Вже у нас 25 000
Сходили з чоловіком один раз в кіно 650 грн
2 рази в театр 1200
Донька ходила до подружки на день народження 700 грн
Вже 27 500
За ці три тижні наїли на 10 000 грн
Ще був візит молодшої дитини до дерматолога 500 грн
Ремонт посудомийної машини 900 грн
Купила канцтовари в школу 300 грн
На сьогодні витратили майже 40 000
Так, можна сказати, що машина то зайве, дитячий спорт теж, одяг можна купити на 50 грн 4 кг в хумані, викинути котів. Не йти до мамолога, купити ліки дешевші. Чи що ще прибрати?
Сяду на шию, дорого!• 21 октября 2023
Ответ для75В
Может попробовать сменить работу? Где вы сейчас работаете и какая зарплата?
Побойтесь бога - в стане война, безработица
Сяду на шию, дорого!• 21 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Разумеется, 25 декабря?
Сяду на шию, дорого!• 21 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Прибирати допомагає прибиральниця, а готувати допомагає помічниця.
Но при этом экономите на мясе, едите только из морозилки?