Обижулька• 21 октября 2023
Диета в первий месяц грудного вскармливания.
Напишите пожалуйста.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 октября 2023
Диета не нужна, ешьте все, на что у вас нет аллергии, кроме сильно пахучих продуктов, вроде чеснока.
Кубик Рубика• 21 октября 2023
Я перші два дні після народження другої дитини не їла нічого такого, типу ковбаси , жирного, копченого. Але дієти як такової не було.
А от після першої дитини була на дієті десь з місяць-два. Ох як я шкодую про те, яка була дурна! Була сонна, хотіла їсти, була зла від усього того. Не робіть так дівчата!
З другою я й каву пила і смаколики різні дозволяла собі, і була щаслива
очки_ннадо• 21 октября 2023
Никакой диеты нет, ешьте обычную привычную еду, как всегда. Исключение - алкоголь.
Кубик Рубика• 21 октября 2023
Подивіться що їдять породілля закордоном) Ви будете в шоці!)))
І це правильно - їсти все!
Бджолина королева• 21 октября 2023
Мою дитину сипало на все і вся, їла пшеничну кагу/ рис/ гречку, вершкове масло, печені яблука і варене філе. Через 1,5 міс. трохи почала розширювати раціон, але все одно багато чого не їла.
Кидстаффовна• 21 октября 2023
Не притримуюсь дієти, харчуюся як і під час вагітності. Навіщо вам дієта, щоб що?
АсобеннАя• 21 октября 2023
В два місяці моя дитина ім´я покрилась висипом, як шкірка була по всьому тілі. Лікар сказав, що то я щось не те з´їла. Сказав, потрібна жорстка дієта. Катувала я себе місяці три, а потім дізналася, що то так через шкіру виходить прививка від туберкульозу. Це природній процес, і ніяких дієт не потрібно було.
Їжте все, що вам хочеться і будьте щасливі!
Дружная семейка• 21 октября 2023
я сиділа як дурна на дієті, їла тільки все варене-парене, відчувала себе жахливо, не робіть так. Їжте все і різноманітне, не їжте тільки щось явно шкідливе
_Alekssandra_• 21 октября 2023
Ответ дляДружная семейка
Так, а с чего Вы себя плохо чувствовали на варёном/пареном? Это же полезно.
Сусідка зверху• 21 октября 2023
Смотрите по реакции ребенка, у знакомой малого сыпало, когда она кофе пила, но она продолжала его упорно пить, так как она без этого не может. Вот так до 1,5 лет у него все фотки з жудким диатезом на лице.
Я ее ела жаренного, острого, сильно жирного. По чуть чуть вводила продукты и смотрела на реакцию.
Техпаспорт на медузу• 21 октября 2023
Жодної дієти,з пологового їм все.Дитина 4 місяці,все добре. З першою сиділа на дієті,бо в дитини був атопічний дерматит,зараз би не сиділа,відчувала себе погано,слабкість завжди була.
_Alekssandra_• 21 октября 2023
Автор, еще давно врачи в роддомах говорили есть все.
После родов меня пытались накормить борщом и котлетами с черным хлебом прямо в роддоме.
Но вот лично я долго сидела на диете. Не ела жареного, жирного, от молока сына моего сыпало. От кефира у него живот болел.
Меня много кто осуждал, кстати.
Срочнокпсихологу• 21 октября 2023
Воно або буде, або ні.
Я сиділа на дієті по 12 місяців, а дітей сипало, пучило.
Мільйон мам навколо їле ’все по чуть-чуть’ і все ок.
Воздух в банке• 21 октября 2023
Не притримувалася дієти з жодним з дітей. Мучили закрепи, то боролася з ними, більше клітковини ітд
Аноним_Русалка• 21 октября 2023
Ответ дляМуркошечка
Вы чем-то больны?
Просто не ешьте то, что пучит... капуста, бобы...
Кого пучит?
Дружная семейка• 21 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
не корисно, бо це одноманітне харчування, мені страшенно не вистачало свіжих овочів та фруктів