Зайканалужайке• 21 октября 2023
Дівчина яка завдала болю мені, померла
Колись вона відбила у мене хлопця. Який зараз став моїм чоловіком. Дуже довго писати- що вона була підлою і завдала болю навіть тоді коли ми побралися.
Просто вона була людиною, Яка багато погано зробила в житті ( не тільки мені) , розлучила три сімʼї , склоки, обговорювання, дурні вкиди…
Мою сімʼю це зачепило дуже давно, років 20-22 назад. Тоді вона просто моєму чоловіку сказала ( безпідставно) що я трах…ся з кимось іншим.
І оце таке колотила вона всюди …
Я її не бачила років 15-18
Та і забула про неї майже
Вона народила 5-ро діток ( до слова, вибачте, всі татусі були іншими) .
І тут я сьогодні дізналася що вона померла на початку війни…
Ніякого жалю і болю
Вибачте, маю це комусь розказати
Мені стане легше
І оце таке колотила вона всюди …
Я її не бачила років 15-18
Та і забула про неї майже
Ніякого жалю і болю
Вибачте, маю це комусь розказати
Мені стане легше
КликОЛЬКА• 21 октября 2023
Ответ дляПацака-задирака
У мене нещодавно помер однокласник. Загинув на війні. Двоє його синів воюють. Я не згадувала його від моменту закінчення школи. Але звістка про його загибель мене дуже сильно вразила та засмутила.
Автор ніби позловтішалась над ’непутьовістю’ тієї жінки, хоча її вчинки нібито не мають значення для автора.
Ви описуєте зовсім іншу річ. Нормально відчувати смуток, коли помирає хтось молодий і знайомий, ще й так трагічно - на фронті.
НашлаПерепискуМужа• 21 октября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Тому що загинув через йобаних кацапів, через яких всі ми щось втратили. Це об´єднує і сприймаєш як власну трагедію. У автора зовсім інше.
Советчица Года• 21 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Хоспаде и счастливо замужняя 20 лет, отслеживала жизнь чужого человека?
Ещё и те у о ней создает
Зайканалужайке
• 21 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Судя из старпоста, мужем он стал только сейчас.
’Колись вона відбила у мене хлопця. Який зараз став моїм чоловіком.’
18 років разом. Це вам для розʼяснення
Брюлик в стразах• 21 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Ржу! Хорошо, хоть не ночью автор троллит.
Ну она написала про сердце камень, а как же котики , я плачу когда вижу бездомных кошек
Советчица Года• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Війна 1,5 роки . Я тільки сьогодні дізналася. Як це я слідкувала?
А тема о ней зачем?
Зайканалужайке
• 21 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А які у вас почуття у зв´язку з її смертю?
Двоякі … от якраз з цього приводу і пост мабуть
Шкода, 40 років жити і жити. Дітей повна хата, але болю тоді по молодості стільки було ((((
Фиктивная• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Та ніби ні. Точно подробиць не знаю. Пила в не так щось сильно.
Пишите иСЧё. Вдруг какую интересную подробность этой истории придумаете.
Брюлик в стразах• 21 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Класс) я тоже жду, когда сдохнет одна тварь)
Твари обычно долго живут
Пацака-задирака• 21 октября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Але я сама здивувалася своїм емоціям. Навіть не згадувала його ніколи. Дехто зі школи залишив враження, спогади. А тут якось так.
В автора просто емоції, гештальт незакритий був напевне.
Якось так і живу• 21 октября 2023
А ваш муж в это поверил,а не вам.Но выводы вы так и не сделали.
БлинчикБезСметанки• 21 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Мой муж который избил меня до полусмерти и которому я сказала, что до конца года не доживёт, до конца года и не дожил, умер как раз перед НГ, у меня не было тоже ни боли, ни жалости, на похоронах даже не была. Вас я понимаю
Тоже от цирроза умер?
Зайканалужайке
• 21 октября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
А що саме він повірив?)
Якось так і живу• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
А що саме він повірив?)
в то,что вы трах...
Фиктивная• 21 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Тема жалосьи к котикам не раскрыта. Предлагаю обсудить здесь же.
P.S. мне их тоже жалко. Сегодня как раз кормила ’наших’, дворовых.
Советчица Года• 21 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Это не принесёт Вам счастья
Радикальная• 21 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
тріль переборщив, ’надів’ все найкраще відразу)))
Як я люблю советчицу)))))это лучший комментарий в теме !!!!!
Фиктивная• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
автор, ви ж щаслива зараз, а кровожадна. якби ви була сама , з психологічними травмами і розбитою душою, як я , без сил, ізгнана з міста приниженнями, без дітей, незнаючи що таке кохання ще і вже 35 років то ще можна було розуміти.
Реально счастливый человек кровожадным не бывает. У автора иллюзия счастья и шлейф негативных эмоций из прошлого.
Не обижаюсь• 21 октября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Это не принесёт Вам счастья
Я и так счастлива. А эта тварь должна сдохнуть)
Не обижаюсь• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
жах. бійтеся Бога, Бог дуже сильний
Представляете, не все верят в бога, не надо его приплетать везде.
Не обижаюсь• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
якщо у той дівчини дуже сильний дух- сили, що ії оберігають, то за таке побажання можуть наказать. якщо рід слабий, то може не накажуть духи за таке побажання і не спасуть.
Никакого духа там нет. Эта тварь не вылезает от бабок.