Зайканалужайке• 21 октября 2023

Дівчина яка завдала болю мені, померла

Колись вона відбила у мене хлопця. Який зараз став моїм чоловіком. Дуже довго писати- що вона була підлою і завдала болю навіть тоді коли ми побралися.
Просто вона була людиною, Яка багато погано зробила в житті ( не тільки мені) , розлучила три сімʼї , склоки, обговорювання, дурні вкиди…
Мою сімʼю це зачепило дуже давно, років 20-22 назад. Тоді вона просто моєму чоловіку сказала ( безпідставно) що я трах…ся з кимось іншим.
І оце таке колотила вона всюди …
Я її не бачила років 15-18
Та і забула про неї майже
Вона народила 5-ро діток ( до слова, вибачте, всі татусі були іншими) .
І тут я сьогодні дізналася що вона померла на початку війни…
Ніякого жалю і болю
Вибачте, маю це комусь розказати
Мені стане легше
Ren2• 21 октября 2023
вона з маленького містечка?

автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляRen2
вона з маленького містечка?
З села ( пгт)
Фиктивная• 21 октября 2023
Как-то гадко от вашей темы. Ваше белое пальто сильно замаралось, а вы и не заметили.
Брюлик в стразах• 21 октября 2023
В чего померла?
Королева ганделику• 21 октября 2023
Хоспаде и счастливо замужняя 20 лет, отслеживала жизнь чужого человека?
Ms. Откровенность• 21 октября 2023
тролі вже не знають що видумати прям і з села, і 5 дітей від різних татусів. і 20 років слідкували за нею....
Королева ганделику• 21 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
В чего померла?
Бумеранг же отбился от злопамятной кармы Автора...
Ren2• 21 октября 2023
але ж ваш чоловік не пішов від вас, коли вона сказала що ви спите з іншим, значить порядна людина у вас. її значить не добре слово в вашу сторону не мало ніякої сили
автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
В чего померла?
Цироз печінки

Ms. Откровенность• 21 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
тріль переборщив, ’надів’ все найкраще відразу)))
КликОЛЬКА• 21 октября 2023
Нічого не зрозуміло. Померла чужа людина, чому ви маєте відчувати жаль чи біль?
Ви б ще згадали про однокласника, який ваш бутерброд у 8 років з´їв, а тепер через 30 років помер.
До чого ця розповідь?
Новорічна пальма• 21 октября 2023
Мой муж который избил меня до полусмерти и которому я сказала, что до конца года не доживёт, до конца года и не дожил, умер как раз перед НГ, у меня не было тоже ни боли, ни жалости, на похоронах даже не была. Вас я понимаю
автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Війна 1,5 роки . Я тільки сьогодні дізналася. Як це я слідкувала?
Пацака-задирака• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
З села ( пгт)
Вважайте це бумерангом. Якщо вам так легше.
Мої ’вороги’ також не живуть ані довго ані щасливо.
Аль де Барановна• 21 октября 2023
Ох, как вас не отпускало эти 20 лет!
Сочувствую...
И вообще не ваше дело, от кого она родила своих пятерых детей.
Я бы при любых раскладах сначала подумала, что дети без мамы остались.
Ms. Откровенность• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
ви від скуки чи від власного паршивого життя так тролите?
Брюлик в стразах• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Цироз печінки
Бухала? Тогда всё понятно
Фиктивная• 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Судя из старпоста, мужем он стал только сейчас.
’Колись вона відбила у мене хлопця. Який зараз став моїм чоловіком.’
автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляRen2
Тривале давня історія..дякую долі що склалося так як склалося.
Просто болю і жалю немає. Думаю я вже не на що не реагую ( серце як камінь (

НашлаПерепискуМужа• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
А які у вас почуття у зв´язку з її смертю?
автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
До чого ця розповідь?
Мабуть що я думала що маю переживати, а зараз немає болю
Фиктивная• 21 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Тролли продолжают работать в паре, кочуя из одной тупой темы в другую?! )))
Брюлик в стразах• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Мне котиков жалко
Пацака-задирака• 21 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
До чого ця розповідь?
У мене нещодавно помер однокласник. Загинув на війні. Двоє його синів воюють. Я не згадувала його від моменту закінчення школи. Але звістка про його загибель мене дуже сильно вразила та засмутила.
Ren2• 21 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
як ії звали??
Аль де Барановна• 21 октября 2023
Автор, вы с большим приветом, если правда не тролль.
автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую. Це те що я хотіла почути. Мені тоді по молодості дуже складно було . Зараз вже як є. Я щаслива у своїй сімʼї.. а тоді це був кінець світу
Радикальная• 21 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Вот тоже такое чувство ,правда ? Какое-то злорадство . А вообще,никогда не надо радоваться чужому горю. На ровне с плохими людьми умирает много и хороших ,к сожалению.
Фиктивная• 21 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Мне котиков жалко

Ржу! Хорошо, хоть не ночью автор троллит.
автор Зайканалужайке • 21 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Бухала? Тогда всё понятно
Та ніби ні. Точно подробиць не знаю. Пила в не так щось сильно.