Брехушечка• 21 октября 2023

Це нормально для підлітка худнути?

Звикла, що дочка активно росла і вага завжди збільшувалася. Але за останній рік навпаки скинула майже 3 кг, це нормально в 14 років чи шукати проблем із здоров´ям?
Результат:
вже голосів: 46
32 (69.57%) Нормально
8 (17.39%) Результат
6 (13.04%) Ненормально
В кого тако було• 21 октября 2023
Ответ дляЖдушечка
Я замуж выходила вес 40 рост 165 в 22 года
И что красиво разве, ни груди, ни попы
парИла я парИла• 21 октября 2023
Ответ дляДама-мадама
А анемії у вас немає? Бо в мого ще феритин дуже низький. Читала, що можуть бути проблеми з кишеівником.
Феритін низький, загальний гемоглобін нормальний
Дама-мадама• 21 октября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Я в шоці. В мого так само. А можете будь ласка написати діагноз, я почитаю
Додаю напруги• 21 октября 2023
Ответ дляЖдушечка
Ого,у меня 40 грн при 158,трусы не детские купить нереально.
парИла я парИла• 21 октября 2023
Ответ дляДама-мадама
Не читайте, не треба воно вам. Якщо в туалет нормально ходить, без слизу, крові, закрепів, поносів, живіт не болить-не заморочуйтесь. А, ще суглоби можуть боліти
Дама-мадама• 21 октября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
З цим нормально. Зрозуміла, дякую. Здоров´я дитині
Глубоководная селедка• 21 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
И неужели нормально? Я серьезно, у меня дочка 19 лет рост 159 и рост 43 и это кости и кожа, никакой жировой прослойки вообще,вот прям очень надо +3 кг, но никак(
Скоріше за все ваша донька гормостенік, бо астенік може з таким ростом мати ще нижчу вагу і худим здаватися не буде
KROX@• 21 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
160 і 45 кг зараз , принти хороший , зараз трохи більше фізичної активності і вчиться багато
Ну и отлично.
KROX@• 21 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
А як послухати тут, то зріст мінус 120 повинна бути вага. Я тоді теж не могла дівчат переконати, що в мої 40р 58-60вага при 160см мені норм.
Інакше підліток дрищ
Мне и при 165 см 60 вес очень много.
Мне 45 лет и вес 50 отлично.
Ждушечка• 21 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
У меня бедра 89 вполне себе нормальный взрослый размер
Чесно брешу• 21 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Я не знаю. это дочка к так в 12-13 лет весила. Она танцами занималась серьёзными там такой пресс и накаченные ноги., интенсивные тренировки 3 раза в неделю.Скелетом точно не была
Чесно брешу• 21 октября 2023
Ответ дляБрехушечка
Вона не намагається худнути, має дуже хороший апетит
Мне кажется это самый главный показатель. Хороший аппетит и нормальный вес -признак здоровья))
Пусин Кукин• 22 октября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Вы имеете в виду ширину костей? Нет, кости тонкие, об 88-89...от 60 Ог 82...размер стопы 36, но одежда размер хс и джинсы те же сложно купить, это перебор(
Пусин Кукин• 22 октября 2023
Ответ дляЖдушечка
Бедра 89, а остальное, талия, грудь? Ну очень сложно подобрать те же джинсы на такие параметры...
Глубоководная селедка• 22 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Мені 40, моя вага при рості 168 -48 кг. І я не виглядаю худою. Моя донька з ростом 175 має вагу 52, їй 15. Вона теж не виглядає худою, має гарні форми.
Тому скоріше за все ваша донька не астенік
Глубоководная селедка• 22 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Що складного?
Це розмір 36 іноді навіть 38
Але ж є ще 34.
Пусин Кукин• 22 октября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А какие у вас объемы, просто интересно?
Глубоководная селедка• 22 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
А какие у вас объемы, просто интересно?
Ждушечка• 22 октября 2023
Ответ дляПусин Кукин
Проще некуда джинсы 34 или 36
Тем более это не самый маленький размер