У зв‘язку із подорожчанням, я хочу купити запас. Но не знаю скільки. Визначуся , якщо допоможете.
Гугля каже 30 діб (0-8 гр)
А якщо в морозилці?
Або розбиті якось може морозять - на млинці, сирники, тісто - розморозив і взяв (порційно по дві шт типу якось заморозити)
Або підкажіть як то по-людські робиться. Дякую.
Гугля каже 30 діб (0-8 гр)
А якщо в морозилці?
НичеНипанимаю• 21 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я пам´ятаю мама смалець топила. Так шо?! Це не говорить про те що раньчє було краще, просто ранчє було нищо.
А смислі ,ранчє було нищо ´.Курей було багато ,яйця в погребі стояли також або в залі ( там холодно) і витримали до 3-4 місяців.Зараз літом бачиш як стоять в Новусі посеред залу при +25 і всі мовчать ,це ж не нищо.
Большой секретик• 21 октября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Вони в новусі не стоять з червня по квітень.
НичеНипанимаю• 21 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Як собаці нема шо робити, то вона лиже яйця
Ну не всі ж в Україні по 100т мають.Неввстка в селі ,яйця літом по 20 ,взимку 50+, то про що що лиже вам краще відомо.Люди запасаються як можуть ,а такі як ви гіркої редьки не мали.
НичеНипанимаю• 21 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
До речі ,моя мама і зараз смалець топить або купляє.На ньому смажити картоплю добре.
НичеНипанимаю• 21 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Все одно ,не розлітаються прям .