SectetlyYours• 21 октября 2023

Посоветуйте норм русского классика

Хочу прокачать свои ораторские скиллы. Книгу читать не буду, а вот в аудио формате могу послушать. Включил Чехова ... ничего кульного для себя в его манере повествования не подметил. Хотелось бы кого-то более изящного. Слушаю Толстого - война и мир. Тоже не ахти. Хочется чего-то такого , чтоб мозг конкретно вскипел)) дайте наводку))
автор SectetlyYours • 21 октября 2023
Ответ дляnichlava
хай би вони зробили розробку, щоб по ай пі таких блокувало, безповоротно і назавжди
За что?

Zelenkа• 21 октября 2023
Ответ дляMaBka
Це розробка адмінів, маркетинговий хід
То зрозуміло розумним, але не всі такі)
Kleri• 21 октября 2023
Изящное - это про Набокова. Красивая речь. А Лолита, возможно, отвлечет вас от тролячьих тем :)
Пикуль, кстати, хорош.
nezhinka• 21 октября 2023
Раджу Фьодора Сологуба, це екстракт всього російського божевілля від усіх російських класиків, як воно є. Одного прочитаєте - осягнете всіх толстоєвських одразу.
автор SectetlyYours • 21 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Мне важен не смысл , что они там написали. А научиться красиво излагать свои мысли
nezhinka• 21 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Тоді чому не взяти переклад, нехай російською, того ж Ремарка чи Сарамаго. Твори російських класиків мало того, що написані вже архаїчним стилем, так ще й думки в більшості або зовсім ніякі не викладені, або викладені досить хаотично.
автор SectetlyYours • 21 октября 2023
Ответ дляnezhinka
Не подумал
Я же не читал их поэтому и не знаю

nezhinka• 21 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Не подумал
Я же не читал их поэтому и не знаю
Спробуйте Чорний Принц Айріс Мердок. Там і сюжет цікавий, і багато дуже класних внутрішніх монологів від головного героя.
sunholder• 21 октября 2023
Відписка