Столічна штучка• сегодня в 00:14

Тут хейтять виїхавших, не дай Боже бути ВПО в Україні

Підписана на одну жінку, вона виставила пост про чоловіка ВПО , дітей немає, жінка лежача, він пенсіонер, оренда 16 тисяч + ліки потрібно, їжу і комунальні. Так, я і багато людей скинули гроші, відправили їм одяг, ліки, памперси, продукти, але пенсії разом з виплатами впо просто на це не хватає. Як дити цим людям?
СамавиховуюКота• сегодня в 09:45
Ответ дляСтолічна штучка
Ну йому їхати в Черкаси з лежачою людиною, ви їх перевезете? З ними ще живе сестра жінки, там потрібна двушка
Ну и в каком городе они живут? Как и когда туда переехали? Как они сняли жильё за такую сумму со своей пенсии?
Тема не раскрыта.

СамавиховуюКота• сегодня в 09:58
Ответ дляСтолічна штучка
Ви здасте квартиру трьом пенсіонерам один з яких лежачий і троє з них ВПО, тільки чесно?
Ну знайдуть вони квартиру за 12 тисяч, ок це менше. Якщо пенсія 3200+ виплати впо 3000 це 18600 - 12 тисяч квартира це 6 тисяч на їжу комуналку, ліки, памперси, одяг.
Ви зможете так жити?
Таке враження що тут більшість як з неба впали і 18 тисяч це та сумма на яку можна жити трьом пенсіонерам.
А ще є ріелторські перший і останній місяць, з чого на це все назбирати?
Автор, я читать умею, но вы что то намудрили. Вы пишете о женщине, которая рассказала историю про: «про чоловіка ВПО , дітей немає, жінка лежача, він пенсіонер». Это два человека. Вы либо внимательно подавайте информацию, либо не разводите панику. Аферистов сейчас куча.
Тему можно закрывать.
автор Столічна штучка • сегодня в 09:59
Ответ дляСамавиховуюКота
Тему можно закрывать.
Почитайте мої пости
Единорог помог• сегодня в 10:03
Ответ дляГейСюда
Ответ на какой вопрос вы от меня хотите?
Да ничего, в принципе. Хотела донести, что впо - это не про одну кастрюльку. Но вижу, это бессмысленно.
СамавиховуюКота• сегодня в 10:03
Ответ дляСтолічна штучка
Почитайте мої пости
Мне достаточно стар поста. Всё остальное ваши фантазии.
Я задала вам конкретные вопросы, на которые вы не ответили.
автор Столічна штучка • сегодня в 10:05
Ответ дляСамавиховуюКота
А стар пост в такому випадку чому не фантазія?
А я зобовʼязана відповідати на ваші запитання? Де гарантія що це не буде фантазії?
Правильно_Валерчик• сегодня в 10:04
Ответ дляСтолічна штучка
Там Єрмака вчора випустили, всі ваші вже святкують із самого ранку, бачу ви теж в ударі
Та ні, то ваші))) ждуни і акакаразніци

Правильно_Валерчик• сегодня в 10:05
Ответ дляШеллар
Оренда 16тисяч? Черговий розвід, щоб люди перераховували гроші. Нещодавно тільки на Назарія Гусакова дружно збирали, тепер нова схема - пенсіонери-інваліди.
P/S ця парочка закордон не поїде, їм тут більше накидають.
Цю парочку використовують, як наживки, класична схема
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Ответ дляСтолічна штучка
Вы публично на обсуждение вынесли информацию (свою фантазию) тему не раскрыли, зато кудахчите уже 7 страниц ни о чем.
ГейСюда• 2 часа назад
Ответ дляЕдинорог помог
Согласна, что бессмысленно.. Знаю многих ВПО живущих в жилье стоимостью в разы ниже, чем 16 тыс., а это основная статья расходов, а не кастрюли и ложки.
Единорог помог• 2 часа назад
Ответ дляГейСюда
Я вам третий раз пишу, что речь не идёт конкретно про этот случай.
Бессмысленно по этой причине.
No problems• 1 час назад
Ответ дляСтолічна штучка
Але всі можуть жити без вікон і з дирявою кришею
Так люди і не живуть без вікон і з дирявою кришею - звісно поремонтували.
Десь так, але...• 59 минут назад
Ответ дляВ рот не ложи
Почему такая дорогая аренда, 16 тыс.грн? Они же пенсионеры, могут уехать в небольшой городок. Там можно и за 5-7 тыс. снять
а як з пенсіі 4500 грн спалитити ??
автор Столічна штучка • 57 минут назад
Ответ дляNo problems
Той дід і лежача баба 100% теж би так змогли зробити, не хочуть чомусь 🤷🏼‍♀️