Помеха справа• 22 октября 2023
Чи реально купити квартиру в Києві за такі гроші?
Звичайно, що річ про маленьку однушку. Але хотілося б з нормальною транспортною розв´язкою. Бюджет 27-30 тис.$, не більше.
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляФрекенБок
Це був би мій вибір при грошах автора.Обирати їй.Малосємєйка у Києві без ремонту, далеко від метро з сусідами маргіналами навряд чи буде краща.І інфраструктура невідомо яка там також.У автора питання прот транспортну розв´язку.10 хвилин до метро Академмістечко і новий будинок,я відповіла автору
Ремонт своими руками за 2 месяца однушка брежневка
6 т евро
Все в 5 минутах метро озеро школа маркеты спортклубы поликлиника
6 т евро
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляФима Собак
і ще 25 тис в його ремонт, за 50 можна одразу взяти ’нормальний’ варіант
Мы за 6 сделали. , недорогую серую базовую квартиру
Фима Собак• 22 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Після пожежі? з заміною вікон, дверей, всіх комунікацій?
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Нет, у нас норм .
Окна были .двери сосновые аж 2 шт , с/ у соденили , коммуникации меняли сами ( папа с мужем )
Ламинат , ванная не вся в плитке -мокрая зона только
Гардеробная из кладовки
Кухня 5 м2 , особых площадей нет
Гардеробная из кладовки
Кухня 5 м2 , особых площадей нет
Фима Собак• 22 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Нет, у нас норм .
Гардеробная из кладовки
Кухня 5 м2 , особых площадей нет
Гардеробная из кладовки
Кухня 5 м2 , особых площадей нет
ну, дик, що ж ви порівнюєте, там мова йшла купити ’найдешевшу, після пожежі’ і не у всіх ’папа з мужем’ можуть сантехніку і електрику робити
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляФима Собак
33 т считаю недорого для Оболони
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляRen2
это квартира или гостинка?
Я не знаю в чем разница .. маленькая однушка
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляRen2
ремонт хороший или мягко не очень?? думаю тоже брать
Нормальный , базовый. Серая квартира , многое икеа олкс брали , алик ,ремонт легко восстанавливаемый
Ванная слив в пол душ, без кабин
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2023
Ответ дляRen2
Хороший , просто по уму и практики .
Свекруня• 25 октября 2023
Сколько метров планируете купить за 27-30? Весной буду продавать свою гостинку без балкона, Киев отрадный
Помеха справа
• 26 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Вообще рассматриваю вариант гостинки, но хотелось бы хоть и маленькую, но с балконом