Мейк-ап форева• 22 октября 2023
Вчора трішки осіннього настрою зробила
Покажіть Ваш декор. Хто в Україні, де берете красу? Я ніде оффлайн не можу гарбузиків знайти.
Привіт з ботойбіччя• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Дякую, щось про нього забула. Ні, моя з Вайкікі, вчора останню з вітрини вихопила, ще диспенсери для мила були гарбузики там.
а почем они?
а то обычно такие вещицы у них стоят без ценников, типа как антураж, но на продажу.
ОйЙой• 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Простите, но выглядит как хламидник посреди стола
Покажите свой НЕ хламидник
Мейк-ап форева
• 22 октября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а почем они?
Біля 300 грн. Ще класну в Сінсеї взяла, але як декор, а не ємність для сипучих.