Мейк-ап форева• 22 октября 2023

Вчора трішки осіннього настрою зробила

Покажіть Ваш декор. Хто в Україні, де берете красу? Я ніде оффлайн не можу гарбузиків знайти.
Пригощаю кашею• 22 октября 2023
Простите, но выглядит как хламидник посреди стола

Просто звязда• 22 октября 2023
В Эпицентре есть выбор посуды с тыквами. Кстати, ваша тыква тоже оттуда
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Пробачаю, ви до цього хламидник не бачили, діти в школі, чоловік працює - офіс, а не стіл, все вигребла.
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
Дякую, щось про нього забула. Ні, моя з Вайкікі, вчора останню з вітрини вихопила, ще диспенсери для мила були гарбузики там.
Просто звязда• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
У меня такие же оранжевая и зелёная из Эпицентра)
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляПросто звязда
Поїду завтра в епіцентр за гарбузами )))
чаревна• 22 октября 2023
Я вчера в юске была, гномов выставили, ветки новогодние, ёлочки, столько всякой мелочи
Зоркая Зорро• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
консюмеризм он такой, да. и гномов на НГ не забудьте
Плету корзинки• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
є дуже класні свічки гарбузики

Автопортрет нурофена• 22 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Где предел? Что уют, настроение, дизайн (не люблю это слово), а что уже потребительство?
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ длячаревна
Я теж була, а осіннього нічого немає.
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Гноми вже 3 роки є, через місяць з горища зніму, класні, балдію від них.
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
є дуже класні свічки гарбузики
Оу, краса!!!
Плету корзинки• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Оу, краса!!!
та там такі новорічні будуть просто вау! Я вже чекаю
KaVika29• 22 октября 2023
Треш какой то со шторами . Шторы под стены . Синюю вазу большую . Синие подкладки под тарелки
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
???? Ааа, щоооооо?
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
???? Ааа, щоооооо?
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
фото
Дякую, не люблю підставки, а от за Вазу респект, штора теж Ікея, жаль таких зараз не знаходжу. Я про стіни не зрозуміла?
Клептоманка• 22 октября 2023
У меня только настроение есть, декора нет )

KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Підставки класно будуть виглядати теж )
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Підставки класно будуть виглядати теж )
Так, але в мене малі їх захєзують, в мене є пластикові, які миються, а в такі все забивається. А так для гстей, доя картинки, гарно
Істеріомама• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Вам намекают, что шторы нужно было под стены подбирать, а не под стулья. Со стульями сочетать другие элементы декора, например, вазу и подставки под тарелки
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Вам треба змістити акцент з дуже ярких штор на синій декор - вазу , картини та інше . А штори краще були би в бежевому відтінку
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляКлептоманка
Дуже гарно, переносьте на великий формат ❤️👍
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Не хотіла я такого, нудно. В мене штори 3 рази на рік міняються під сезон.
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Ні, у вітальні точно такі штори під колір стін, не подобається, за 1,5 роки набридли. А ці штори шикарні, шукала їх довго.
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Та я ж не кажу вже їх міняти , просто додайте декору в синіх кольорах , буде гарно
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
В мене баночки сині для кави-чаю, кувшин, бокали, салатники, креманки, хочу ще тарілки сині, або з синіми елементами, ну і я постійно змінюю декор, штори на першому поверсі під сезони. За Вазу дякую, замовлю собі.
KaVika29• 22 октября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Та дякую Вам, що не обматюкали🤣
автор Мейк-ап форева • 22 октября 2023
Ответ дляKaVika29
Та дякую Вам, що не обматюкали🤣
Тю, я ж створила тему, багато корисного почерпнула, тут у дівчат є, були такі інтер´єри, такий декор шикарний. Тому тут надихаєшся, багато чого цікавого знаходиш.