Обнимашкина• 22 октября 2023

Чи варто повертатись додому в село, якщо тут нічого не досягла?

Закінчила магістратуру. Працюю офіс-менеджером. Розумію, що вищу посаду не досягну чисто розумово. Талантів 0. Обличчям і фігурою теж не вдалася - шанувальника ні одного. Друзів 0. Знімаю квартиру напополам із знайомою.
Чи варто повертатись додому в село ? До батьків. Там хата. Працювати зможу в супермаркеті. Заміж не знаю за кого виходити - всі або алкоголіки, або одружені, або я не їх рівня (кажу ж - далеко не красуня).
Яке б рішення ви прийняли: повертатись додому і жити з батьками чи залишатись тут, повною невдахою? Головне вам усвідомити, що я - сама звичайна людина, зірок з неба не буде, видатних розумових здібностей немає.
бибизяна• 22 октября 2023
Тут це де? Столиця чи обласний центр

автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ длябибизяна
Тут це де? Столиця чи обласний центр
столиця
ТигрЛьвович• 22 октября 2023
Вам тяжко у зйомі зараз?
бибизяна• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
столиця
Скільки вам років?
5cmhybyna• 22 октября 2023
не пізно ше спробувати продавати любов
Муууумие• 22 октября 2023
Ні, не варто, тільки не село.
автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ длябибизяна
Скільки вам років?
Україна понад усе!• 22 октября 2023
Тролить изволите
Та_шо_ж_таке• 22 октября 2023
Учитесь, работайте, стремитесь к чему-то. Такой вариант не рассматриваете?

автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
та я можу прагнути скільки мені захочеться, це не змінює того, що я нічого не розумію. у мене легка розумова відсталість
Фрикаделька• 22 октября 2023
Успешный человек - это неудачник, который попробовал ещё раз. И может и не один раз. Какая у вас профессия? Почему офис -менеджер? Почему не искали работу по профессии?
автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
тому що там треба вже з досвідом, а я ледащо + відстала .
Та легко!• 22 октября 2023
Нет
Та_шо_ж_таке• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ну, на уборки идите
автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну, на уборки идите
навіщо мені з посади в офісі йти прибирати?
мені і тут платять нормально
Вакцениро Вона• 22 октября 2023
Дуже гидко читати зневажливі коментарі про ’село’... Шановне панство, деякі люди з сільської місцевості досягають такого, чого новоявленим ’городянам’ і усі сні не насниться. Авторе, ваша проблема не у географічній точці перебування, а у страшенних психологічних комплексах, з якими можна і треба працювати -- де б ви не були.
Фрикаделька• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Это вы себе сами диагноз поставили? Как-то не вяжется УО и магистратура
Та_шо_ж_таке• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
мені і тут платять нормально
Удалено администрацией...
Баррикадница• 22 октября 2023
Автор, не повертайтесь. Потім будете шкодувати. Що б я вам порекомендувала - треба вчитись. Можна розвиватись, навіть потрібно, зараз купа безкоштовних курсів в інтернеті, вчить англійську, вчить інтернет маркетинг. Якщо умієте спілкуватись з людьми, можна піти в інтернет-магазин, наприклад, там платят краще, і є перспективи. Зовнішність також поняття субʼєктивне. Можна навчитись підбирати одяг, щоб недорого і стильно, комбінувати. І теж саме про макіяж, зараз купа безкоштовних уроків на ютубі.
Тримайтесь, вам треба окреслити план на найближчий рік. В село завжди зможете повернутись, але навіщо?

автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ дляБаррикадница
які перспективи в інтернет-магазині і як туди піти, вибачте?))
ви маєте на увазі працювати менеджером по роботі з клієнтами? а перспектива яка?
ИзЮмрудная• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
И закончили магистратуру ?
автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
И закончили магистратуру ?
я платила за неї
бибизяна• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Залишатися. Все попереду.
Змініть зачіску, стиль одягу, спробуйте нове хобі, майстер-клас якийсь.
Повернутися встигнете завжди.
автор Обнимашкина • 22 октября 2023
Ответ длябибизяна
Залишатися. Все попереду.
Повернутися встигнете завжди.
з одягом і зачіскою у мене все в порядку
на нове хоббі і майстер-клас потрібні гроші, яких у мене немає . і бажання немає. я нічого не хочу
Вакцениро Вона• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ви б хоч прочитали в інтернеті,що таке розумова відсталість будь-якої градації, хай навіть і легкої. Може б задумалися перед тим, як бездумно вживати подібні терміни і робити боляче батькам, котрі виховують дітей з подібним діагнозом. Якусь совість треба мати, хоч елементарну. В мене дитина аутист з розумовою відсталістю, розказати вам, що це?
parele• 22 октября 2023
Вернуться всегда успеете.
Закусенец• 22 октября 2023
Та то у вас грустяшка. Многих кроет сегодня. Муж мой тоже хандрит)
Все будет ок, работайте офис-менеджером, норм работа. Не надо в село!
Та_шо_ж_таке• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Вам же вроде нормально платили😂😂
ИзЮмрудная• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
я платила за неї
Сейчас я так поняла магистатура бесплатная только для льготников.
Вы троллите ВО и УО несовместимые вещи.
Додекаэдр• 22 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
мені і тут платять нормально
Зачем тогда уезжать в село?