Милота• 22 октября 2023
Что делать с сухими волосами?
Как спасти сухие волосы после окрашивания. Или только отрезать ?
Гарантую неперелевки• 22 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Холодне відновлення, плюс догляд для зволоження волосся от і все.
А холодне відновлення прибирає об’єм? Я колись робила ботокс, так волосся взагалі висіло, хоча було гладеньке.
Марафетчица• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, холодне відновлення, це суто відновлення пошкодженого волосся. Можете прогуглити
На рахунок ботокс, залежить в якій техніці робили, гарячій чи холодній
Хоча скоріш гарячій, то воно вирівнює волосся , так
Скорая помощь• 22 октября 2023
Послушаю… Чем только не мазала, все хваленый средства до лампочки! На второй день волосы сухие очень и все((
Гарантую неперелевки• 22 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Так наче гарячій, хоча я не впевнена, робила майстер. А холодне відновлення то теж салонна процедура?
Милота
• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Дома можно сделать? (Если знаете, подскажите что купить)
Гарантую неперелевки• 22 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
О, я така сама. Набридло кожен день робити укладку, як не зроблю - на голові гніздо бо волосся сухе і пористе. В похмуру вологу погоду взагалі біда(
Марафетчица• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Так, це теж салонна процедура. Її часто роблять перед гарячими процедурами (кератин,ботокс) , якщо волосся надто пошкоджене . І як догляд, собі раз в місяць для підтримування волосся в здоровому вигляді
Для зволоження волосся, рекомендую ray well hidra- шампунь та маску. Після шампуня обовʼязково кондиціонер. Маску 1-2 рази в тиждень
Гарантую неперелевки• 22 октября 2023
Ответ дляМилота
Мені робила майстер, вийшло недорого 1000 грн роки 3 тому.
Марафетчица• 22 октября 2023
Ответ дляМилота
Можна і вдома, якщо вам хтось нанесе препарат. Його наносить, так як фарбувати волосся до прикладу
Amino,lipido,proteino - molecula
Viart - lipido, spray amino
Amino,lipido,proteino - molecula
Viart - lipido, spray amino
Гарантую неперелевки• 22 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Дякую, спробую, але чесно надії мало. Я багато чого вже пробувала, результат на один день. Ось наприклад брала собі серію Pro Longer від L’Oréal, там шампунь, маска і крем. Наче все ок, але наприклад сьогодні після прогулянки по лісу знову все стирчить в різні боки, хоча спочатку волосся мало класний вигляд.
Скорая помощь• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я не дома, но сейчас пользуюсь маслом нумеро вроде, ну более менее. Маска у меня какая то с глиной, увлажняющая, но фигня. Били американские тюбики знаменитые, они маленькие такие, более менее, короче, я не знаю уже чем снять сухость(((
Марафетчица• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Спробуйте шампунь і маску, що я написала. Вам сподобається
Гарантую неперелевки• 22 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
відрізати і відрощувати цнотливе волосся
А якщо сивина? Я наприклад рано почала сивіти, то без фарбування жити неможливо.
Марафетчица• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Якщо сивина і фарбуєте, спробуйте від envie фірми шампунь та маску
Милота
• 22 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Amino,lipido,proteino - molecula
Viart - lipido, spray amino
Amino,lipido,proteino - molecula
Viart - lipido, spray amino
Спасибо
Милота
• 22 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
сивина не страшно. Я сива і нічого в цьому поганого нема, чоловіки всі мене люблять
Да вы вообще уникальная !)
Милота
• 22 октября 2023
Ответ дляМарафетчица
Amino,lipido,proteino - molecula
Viart - lipido, spray amino
Amino,lipido,proteino - molecula
Viart - lipido, spray amino
Погуглила ничего такого нет 🤪амино липидо
Марафетчица• 22 октября 2023
Ответ дляМилота
Ну в мене просто поставщики, бо я майстер. Але на цьому сайті можна знайти . Окрім viart
Я тертий жук• 22 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
А вы читали о кудрявом методе? Это единственное здоровое решение.
Хотя результат может быть не с первого раза