Який фасад вибрати, не можу визначитись. Дякую
Джонсонюк• 24 ноября в 18:43
Ответ дляТатьяна Викторовна
В коридорі, напроти санвузол
Так это шкаф, а не гардеробная. Делайте фасады под цвет стен, без всяких полосочек, клеточек и зеркал.
Гірчинка• 24 ноября в 19:17
Ответ дляДжонсонюк
Там глибина більше метра, то не зовсім шафа. Можна зробити зберігання буквою П, це буде вдвічі більше систем зберігання ніж просто прямолінійна шафа
Из Виа-гры• 24 ноября в 19:31
Ответ дляГірчинка
більше метра лише з одного боку, схоже
Галя із Дарниці• 24 ноября в 20:05
В мене шафа з фото 3 з табуретки (лофт), на 3 зеркальні двері.
Ответ дляГірчинка
Авторе, цікаво який розмір цієї ніші?
1 метр 9 см на 2 метра 16 см
Ответ дляВсе буде
#1 якщо інші не розглядаються. Або з посту 5, якщо розглядаються. І все ж таки я б ще подумала щодо дзеркала, а то глухі двері в маленькій кімнаті ще більше вкрадуть простір
Виявилось розпашні значно дорожче....
Гірчинка• 25 ноября в 12:02
Ответ дляТатьяна Викторовна
Виявилось розпашні значно дорожче....
Сама система купе значно дороща ніж петлі, які встановлюються для розпашних дверей. Якщо ви пишите що розпашні дороще, означає що вам зробили прорахунок різних варіантів. То може напишите ціну питання і з якого матеріалу фасад? Бо завжди можна знайти золоту середину.
Ответ дляГірчинка
В цю суму звісно входять матеріли самої гардеробної