Мороженная курица• 22 октября 2023
Брови підмальовані темним олівцем.
В мене середньо русяве волосся, з золотим відтінком, придбала олівець для брів, недешевий, за 900 грн. Вибирала за відгуками, а він якось інородньо виглядає на бровах, наче й не чорний, але темні брови при світлому волоссі. Відтінок природній коричневий, але він як шоколад( Чи це норм?
Кастрюлька• 22 октября 2023
В мене Kiko за 190 грн - щаслива. Де ви взяли такий дорогий олівець?)
ГейСюда• 22 октября 2023
Ответ дляБагиня
У мене найкращий олівець для брів - Елан за 40 грн)
А в мені з якоїсь пачки кольорових для малювання, супер.
Руда ліса• 22 октября 2023
Ответ дляБагиня
В мене за 36)
Чудовий
Педиатор_я• 22 октября 2023
Покупаю хну в просторе за 46 грн, крашу по мере потребности 1-2 раза в месяц. упаковки хватает на год и более, волосы рыжие, беру коричневый
Шотуткоїться?• 22 октября 2023
Пробуйте нанести его и щеточкой прочесать, чтобы не было графично. Не выбрасывать же карандаш. Можно еще им глаза подводить) в целом - не считаю, что это очень большая проблема. У меня вообще брови темнее чем волосы, от природы
Мороженная курица
• 22 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Мейк ап) сhannel. Захотілось побалувати себе😔
Щастя-здоровля• 22 октября 2023
Ви ж розумієте, що вартість продукту не є гарантією того, що він Вам підійде. Я теж багато чого перепробувала ( і дешевого, і дорогого, включаючи гель Анастасія Беверлі Хілс). Опишу себе : брови маю чорного кольору від природи, товсті не густі волоски . Фарбування мені не підходить, бо волосинки і так вугільно чорні . Так ось олівці чорного чи коричневого кольору мені категорично не підходять . Методом підбору підійшов тільки звичайний олівець сірого кольору з подальшим розташовуванім . До речі олівці для блондинок теж не підходять . Волосся русяве. Все життя роблю мелірування або різні техніки фарбування блонд Інші кольори волосся мені просто не пасують .
Кракадэ• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
От вы лох)
Кастрюлька• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Оце ви явно не той товар для побалувати купили. Краще б тон чи помаду фірмову, чи щось для волосся або обличчя. Кіко гляньте для брів, вони класні.
Не худа ні разу• 22 октября 2023
Я взагалі малюю дитячим звичайним для малювання коричнево-сірим, чудово тримається і вигляд природній 😁
Не худа ні разу• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Так вигядають мої брови з ним
Так норм наче колір, над формою працюйте
НЛОша• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
А який саме? Бо я шукала саме Шанель, але найтемніший з наявності був 40
Я_канеша_извиняюсь• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Так вигядають мої брови з ним
И что не так?
Мороженная курица
• 22 октября 2023
Ответ дляНЛОша
40, brun cendre
Мороженная курица
• 22 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
И что не так?
Зараз ще скину фото, видно , що він чорнить
Мороженная курица
• 22 октября 2023
Душка-свекрушка)))• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
А це брівки з мейбелін
Так разницы нет. Также же будут выглядеть ваши брови , если вы купите карандаш за 50 грн. в Еве.
НЛОша• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
Тут геть видно, що чорнить, і неприродньо виглядає
Підточіть і малюйте волоски
Заздрість то погано• 22 октября 2023
Я десь рік тому зайшла в простор, дівчина на касі запропонувала товари з уцінкою, взяла олівець для брів за 4 грн, класний. Малюю собі брови давно, олівці дорожче 45 грн не купувала.
Мороженная курица
• 22 октября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
А є фото брівок?
Заздрість то погано• 22 октября 2023
Ответ дляМороженная курица
А є фото брівок?
Нема, вже спати лягла