Пишу каліграфічно• 23 октября 2023

Хочу завести собаку. Яку породу обрати?

Дуже хочу собаку. Як обрати породу?
Подобається ши-тцу та цвергпінчер.
Які поради дасте?
Дуб береза• 23 октября 2023
Што апяць?) посмотрите в топ вопросах за вчера)
наКоблучках• 23 октября 2023
Цвергпінчер дуже активна порода.
Таракашечка• 23 октября 2023
Они же воняют. Зачем Вам это, автор?
Булькаю• 23 октября 2023
А від собаки чого треба? А самі що маєте по ресурсах?
Чи вам просто сферичного коня від добермана до той-терʼєра?
буреЛОМКА• 23 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Они же воняют. Зачем Вам это, автор?
Удалено администрацией...
Настасья Пицун• 23 октября 2023
А вы что-то знаете о собаках или вам игрушка нужна? Начните с изучения их физиологии, болезней, дрессировки, содержания, ухода и тд.
Многие вопросы отпадут.
Мама фіфті цента• 23 октября 2023
Алабая заведите
Таракашечка• 23 октября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Удалено администрацией...
Тут не спорю. Просто я не могу собаку дома держать, очень мне запах неприятен (( хотя животных люблю и на улице с удовольствием погуляю с собакой))

И лучше сразу этот момент учитывать, чем потом выбросят на улицу...
Zorinn• 23 октября 2023
Я б порадила зʼїздити в притулок і взяти песика звідти :(
З притулка буде не чим не гірший друг для Вас!! Тим паче що в більшості випадків песики там вже оброблені, кастровані та мають паспорти
Володарка мрій• 23 октября 2023
если живете в квартире, то такую которая не гавкает и не скулит постоянно, и не бросается на всех. Если бы вы знали как мы ненавидим и проклинаем хозяев таких собак
буреЛОМКА• 23 октября 2023
Ответ дляТаракашечка

Ну так нужно за животным ухаживать. Мыть, зубы чистить, следить за питанием. Легкий запах есть, но вообще не критичен.
ПешитеБесАшипок• 23 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Они же воняют. Зачем Вам это, автор?
Люди хуже воняют и предают
Братья Капли• 23 октября 2023
Ответ дляZorinn
- хотим с мужем ребёнка завести...
- из детдома возьмите, не хуже своего будет!
Zorinn• 23 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
- хотим с мужем ребёнка завести...
А собаку ви теж народжувати самі будете?))))))
Апофиозная• 23 октября 2023
У вас вже була собака? Які умови у вас квартира чи будинок? Ви ходите на роботу чи вдома працюєте? Ітп.
Для квартири треба обирати малі породи, якщо немає можливості догляду то треба обирати по якості породи.
Я дуже хотіла француза, зареєструвалася в групі, почитала про що пишуть і питають власники породи, зрозуміла що не потягну, так само с Джек Рассел. Почитала про цвегпінчер то поки я розумію що цю породу я зможу утримувати.
Братья Капли• 23 октября 2023
Ответ дляZorinn
а вы сами как думаете?
у меня все собаки щенками взяты.
зачем мне взрослый барбос? эти советчики взять из приюта какие-то не от мира сего.
Мама фіфті цента• 23 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
а вы сами как думаете?
у меня все собаки щенками взяты.
Причем сами даже не знают где тот приют находится
Zorinn• 23 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
- хотим с мужем ребёнка завести...
В притулках часто бувають і породисті собачки.
Проблема в масовому розведенні породистих собак в тому, що найчастіше люди знущаються над тваринками, (особливо жіночої статі), в нас немає на законодавчому рівні врегулювання цього і спонсорувати такий спосіб заробітку - для мене це жах.
Едимнаморе• 23 октября 2023
Конечно ши-тцу они такие милахи. Не агрессивные и очень умные, всегда не против погулять но и поспать тоже не против))
ПростоБелка• 23 октября 2023
Ответ дляZorinn
Фу, кому ті дворняжки із проблемами із здоров´ям потрібні.
Аnnеt• 23 октября 2023
автор, есть много информации в интернете по всем породам.

ищите на ютубе. к примеру, породы для спокойных людей - и вам всё расскажут.
тут, как видите, тема ушла не в то русло.
Zorinn• 23 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
а вы сами как думаете?
у меня все собаки щенками взяты.
Проблема в тому, що наші люди не усвідомлюють що таке приюти. В приютах є і цуценята. Можна знайти собі друга , навіть взявши його на прогулянку з приюта.
Едимнаморе• 23 октября 2023
Ответ дляZorinn
Это где у нас такие есть приюты в которых породистые животные?
Аnnеt• 23 октября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
нигде
Zorinn• 23 октября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Я не кажу, що притулки складаються тільки з породистих. Ті люди що не змогли здихатися, продати цуценят, або якщо мамаша вже не спроможна приносити прибуток - часто викидаються на вулиці. Я була волонтером в притулку біля Києва.
Булькаю• 23 октября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Війна навкруги. Багато породистих тварин опинилися і продовжують опинятися в притулках. Так, з твариною з притулку треба додатково працювати, але і купівля цуценяти, особливо якщо це перша собака і автор не має досвіду, не гарантує відсутності проблем взагалі. Знайомі придбали «модну породисту собачку», тільки цуценя хворе наскрізь, вичухують вже другий рік. Але це в принципі закономірний кінець історії «порадьте собачку» без усвідомлення того, що саме ти хочеш отримати і що ти можеш запропонувати, а орієнтація на моду чи рекомендації
Карусель-весель• 23 октября 2023
Я колись тут на форумі прочитала про папільйонів , стала цікавитися цією породою і закохалася в них)) навіть перед війною дзвонила в пітомнік, але поки зупинилася , в мене є котик 16 річний , люблю його і не хочу для нього стресу. А коли небудь буде у мене папільйон, поки мрію ))
палка-копалка• 23 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
Дворові коти і собаки мають найміцніше здоров’я, на відміну від штучно виведених порід. То серце слабке, то суглоби, то ще щось..
палка-копалка• 23 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
- хотим с мужем ребёнка завести...
Логіка десь поламалась 😁
Zorinn• 23 октября 2023
З онлайн - притулків раджу вам подивитись аккаунт xochysobaky

Ось декілька песиків, що шукають родину зараз, не чим не гірші ніж породисті