Пукимончиг• 23 октября 2023
У кого были крыски, насколько отличается характер девочек от мальчиков?
Хотим взять однополую пару, но не знаем какую. Может здесь есть владельцы или знаете хороший форум на эту тему
Мамина квіточка• 23 октября 2023
Были 2 девочки, они более шустрее, им нужна клетка больше в высоту, любят лазить по высотам, мальчикам более в длину нужна
Пукимончиг
• 23 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Спасибо ❤️
Бачу_майбутнє• 23 октября 2023
Хлопчики мають більше запаху, однозначно дівчатка, але єє нюанс, в дівчаток часто онкологія по жіночому ( стерилізація наче допомагає ) І криси дуже класні та розумні створфння, але я більше не можу переживати втрату так швидно 3 роки це максимум що вони живуть
Пукимончиг
• 23 октября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Спасибо.
Да, знаю про их короткую жизнь(((
Бачу_майбутнє• 23 октября 2023
Ответ дляПукимончиг
Спасибо.
Да, знаю про их короткую жизнь(((
Якщо наважитесь, то раджу купувати в заводчиків там більше шансів що більш здорові будуть, в зоомагазині чи не дай боже на пташиних ринках катигорично не раджу. Поясню, я купила криску в зоомагазині через 7 місяців вже оперували бо була кровотеча і як виявилось пухлина, вона ще прожила 9 місяців , в заводчика з києва купувала пару сестричок, так ціна була в 10-ть разів дорожча ніж в зоомагазині але прожили вони 3 роки і навіть жодного разу до ратолога ми не звиртались, а з першою то нежить то кашель, то слина, короче імунітету як такого і не було в неї.
Пукимончиг
• 23 октября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Спасибо большое, значит поищу заводчиков